Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Aqua club ORCA

Informace

Aqua club ORCA

Smetanova 8, Jihlava
Česká republika

Tel: 724 245 185

Základní popis

Jedná se o centrum kojeneckého plavání v Jihlavě. Kurzy vedou odborně vyškolené instruktorky, které ovládají metodiku a didaktiku plavání. Těšit se můžete na bazén, saunu a hernu pro děti. Kurzy jsou vhodné pro děti od narození až do šesti let věku.

Vybaveníbazén se slanou vodou, sauna, šatny, sprchy, přebalovací pulty, herna, dětská vanička, plavecké pomůcky, recepce, bazének s balónky, posezení vedle recepce, výtvarná dílnička pro rodiče i děti, speciální vanička, polštářky na sezení, podložky na zemOrca pořádá příměstské tábory, které se nesou ve stylu různých zajímavých témat.

Tipy na zábavu

DraXmoor - Strašidelný zámek

Město: Dolní Rožínka

AZ CENTRUM Středisko volného času

Město: Havlíčkův Brod

Dvůr Střítež Vysočina

Město: Třebíč

Outdoor park Bílek

Město: Chotěboř

Pelhřimovské peklo

Město: Pelhřimov

Westernové městečko Šiklův mlýn

Město: Zvole nad Pernštejnem

Muzeum autíček Vysočina

Město: Jihlava

last minute

Kláštery Český Krumlov

Máte vy a vaše děti rádi tajemné příběhy? Věřte, že českokrumlovské kláštery jsou jich plné od sklepa až na půdu. Čeká Vás pohádkový víkend, s komentovanými prohlídkami pro děti, pohádkový jarmark nebo buchty v klášterní pekárně.

Naše tipy

Zámek Slatiňany

Areál zámku Slatiňany je velmi rozmanitým místem. Nachází se zde hřebčín, rozlehlý anglický park, obora s jeleny a muflony nebo třeba třešňová alej a také alej s jedlými kaštany. V expozici zámku se dozvíte o životě knížat i personálu, který tu žil.

zobrazit

Babiččin dvoreček Licibořice

Programy pro rodiny s dětmi, MŠ, ZŠ. Prohlídky statku s domácími zvířaty, obory s lesní zvěří, jízdy na koni. Prodej mléčných výrobků, sezónních produktů, výrobků z vlny a dřevěných hraček. Hrací koutek, občerstvení.

zobrazit

Užijte si tropy v Praze


Návštěva Prahy nemusí být jen nuda a šeď. Památky už viděl každý, ale taková zastávka v tropech, když venku padají trakaře a silně chumelí, to je něco jiného. A ještě když Vám třeba sedne pestře zbarvený motýl na rameno, to je pak zážitek. Proto vezměte děti do motýlího domu Papilonia, kde se nejen ohřejí, ale také si užijí přírodu jako na dlani.

zobrazit

Rodinný park Robinson Jihlava

Rodinný park je indoorové zábavní centrum nejen pro děti, ale i pro dospělé. Je zde spoustu atrakcí, které jsou přístupné pro všechny věkové kategorie a nesmí chybět ani restaurace, kde si můžete dát kávu, surfovat po internetu nebo přečíst noviny.

zobrazit

Outdoor park Bílek

Outdoor parku Bílek u Chotěboře nabízí nevšední zážitek na čtyřkolkách na trasách různé náročnosti. V lanovém parku zažijete adrenalin na překážkách, zákopech s možnostmi úkrytu. V areálu se nachází množství přírodních překážek, stromy, keře.

zobrazit

Dvůr Střítež Vysočina

Dvůr Střítež je ideální místo pro výlet s dětmi, ale i pro vaši dovolenou díky možnosti ubytování. Nachází se zde velký krytý zábavní park, venkovní hřiště, dětský koutek s živými zvířaty, kde se vaše ratolesti svezou na ponících.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close