Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Apartmány Fojtova studna
detail detail detail detail

Last minute

Poslední volné apartmány o prázdninách: 22.-24.8. a 27.-30.8.2017. Užijte si Lednicko-Valtický areál v klidnějším období prázdnin!

https://www.fojtovastudna.cz/

Informace

Apartmány Fojtova studna

Sedlec u Mikulova 170, Mikulov
Česká republika

Tel: 724 883 069
  • Celoročně - dle telefonické dohody
  • ČSAD: 500m
  • Vlak: 1km
  • GPS 48.780492, 16.696374

Zajímavosti v okolí

Asi 10km od nás naleznete Lednicko - valtický areál (zámek Lednice, Valtice, Janův hrad, Tři grácie, Hraniční zámeček a další), Mikulov (mj. zámek, židovská synagoga, Svatý kopeček). Koupaliště Mikulov, Aqualand Moravia, Therme Laa), ZOO Hodonín.

Základní popis

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

Vybavení

dětská postýlka, dětská židlička, dětský koutek, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, kuchyňka, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nabídka snídaní / polopenze / plné penze, nekuřácké prostředí, nočník, odrážedlo, půjčování hraček, ručníky / lůžkoviny, šipky, společenská místnost, stolní hry, televize, varná konvice

cyklo sedačka, dětský koutek, hřiště, kočárek, krosnička na dítě, mikrovlná trouba , možný vstup s kočárkem, odrážedlo, parkoviště , pískoviště, půjčovna kol, vozík za kolo

Podrobný popis

Apartmány Fojtova studna je soukromé ubytovací zařízení ve vinařské obci Sedlec u Mikulova v Lednicko - Valtickém areálu - oblasti zaslíbené milovníkům vína a cyklistům, včetně rodin s dětmi. Obec se nachází přímo na cyklostezce z Mikulova do Valtic, resp. Lednice.

U Fojtovy studny se může ubytovat až 26 osob, celkem je k dispozici 5 apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, z nichž každý má 4 lůžka a v některých je možnost přistýlek. Kromě toho je k dispozici společenská místnost s dětským koutkem, uzavřený dvůr, zastřešený prostor pro kola a půjčovna kol, vozíků za kolo a dalšího vybavení.

Po dohodě připravujeme snídaně, večerní grilování, ochutnávky vín apod.

schovat

Mapa

Tipy na ubytování

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

Apartmány Fojtova studna

Město: Mikulov

Penzion Siesta Valtice

Město: Břeclav

Hotel Riviera

Město: Jedovnice

Penzion U Rechů

Město: Blansko

Golf Resort Kaskáda

Město: Kuřim

last minute

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Užijte si Krkonoše se skvělou prázdninovou nabídkou! 6+1 a 5+1 noc zdarma v červenci a srpnu! Ceny s kvalitní polopenzí - dosp./děti 7 - 12/děti 3 - 6 let na 7 nocí Kč 3750,-/Kč 2800,-/Kč 1875,-, na 6 nocí Kč 3300,-/2450,-/1650,-. Těšíme se na Vás!

Naše tipy

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně třída Generála Píky 11, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Kam s dětmi v Praze

Chystáte se s rodinou strávit s dětmi víkend v Praze a rádi byste jim našli nějakou prima zábavu? Nebo chcete ratolestem ukázat a předvést historické památky, o kterých se možná již učily ve škole? Seznamte se s historií města Prahy a vyberte si, které z monumentů navštívíte ...

zobrazit

Zoologická zahrada Hodonín

Zoo Hodonín patří mezi nejmladší a svou rozlohou na 7,5 ha plochy i nejmenší zařízení v Unii českých a slovenských zoologických zahrad. Procházkou po příjemné rovince je v ní momentálně k vidění několik stovek zvířat ve 250 druzích.

zobrazit

Wellness Kuřim

Vodní ráj s několika bazény, tobogánem, posilovnou, aerobním sálem, letním koupalištěm, bohatou nabídkou relaxačních a regeneračních procedur, dětským koutkem a restaurací se nachází jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim. Parkování před areálem.

zobrazit

Zoopark Vyškov

Zoopark Vyškov je zaměřen především na chov primitivních i exotických druhů domácích a hospodářských zvířat z celého světa.Chovají se zde velbloudi, lamy, koně, skotský náhorní skot, jaci domácí, zakrslí zebu, kozy, ovce, ale i hrabavá a vodní drůbež

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Apartmán standard 2 osoby / noc 1000,- Kč
Apartmán nadstandard 2 osoby / noc 1200,- Kč
Apartmán standard 3 osoby / noc 1350,- Kč
Apartmán nadstandard 3 osoby / noc 1650,- Kč
Apartmán standard 4 osoby / noc 1600,- Kč
Apartmán nadstandard 4 osoby / noc 2000,- Kč
Termín slevy Popis Cena
ZDARMA děti do 3 let 0,- Kč
SLEVA děti od 3 let do12 let 40%
domácí mazlíček / noc 100,- Kč