Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Děti a zdraví - Samolepky na auto se jménem dítěte

Samolepky na auto se jménem dítěte

Samolepky na auto se jménem dítěte

Bezpečný převoz našich ratolestí na silnicích pomohou zvýšit samolepky „dítě v autě“. Ohleduplný řidič by měl adekvátně zareagovat, přizpůsobit rychlost situaci a neohrozit rodinu s dětmi. Malá samolepka na zadním skle se tak postará o zvýšení bezpečí při cestování s dětmi.

Bezpečnost dětí v autě je vždy až na prvním místě!

Ruku na srdce, koho ještě v 18 či ve 20 letech nebudil ze spaní strach, že se musí ženit či vdávat? Kdo z nás na otázku zvědavých příbuzných, kdy se konečně usadíme, nemávl jen pohrdavě rukou, protože něco takového přeci u nás nehrozí? Mnohá maminka či babička ve snaze urychlit „proces výroby“ vnoučka nebo pravnoučka dohazovala svým dospělým dětem nové a nové protějšky, jen aby se už konečně i u nich ozýval dětský smích. Mnoho z nás v mládí rezolutně odmítalo, že by snad někdy v budoucnu mohli založit rodinu a nedej bože se snad věnovat těm malým dotěrným a nezbedným minidospělým, kteří neustále vyžadují naši pozornost, a to tím nejnemožnějším a nejhlučnějším způsobem.

Ale ouha. Rok se s rokem sešel, jeden by se ani nenadál a je z něj rodič roztomilého človíčka, pro kterého bychom se rozdali nebo za něj v případě potřeby i dýchali. Náhle je pro nás otázka jeho bezpečí na prvním místě. Vždyť všude číhá tolik nebezpečí, jež mohou ohrozit zdraví našich ratolestí.

Každý rodič má v „popisu práce“ ochránit své dítě v každé situaci, ale přesto někdy přeci jen dojde i na to odřené kolínko. Stát se ale mohou mnohem závažnější úrazy. Především při jízdách autem jsou děti bez rozdílu věku velmi zranitelné. Proč tedy nedat ostatním řidičům vědět, že se uvnitř vozu veze náš největší poklad? Jak to však udělat vkusně a elegantně? Využít k tomu můžeme moderní a kvalitní samolepky na auto, které dávají okolí jasný signál, že řidičkou vozu je třeba opatrná matka, která veze malé pasažéry. Rozumný řidič adekvátně reaguje, sundá nohu z plynu a přispěje tak svým ohleduplným chováním k bezpečné a plynulé jízdě.

Zadní sklo nemusí být označeno pouze strohou samolepkou „dítě v autě“. Dnes můžeme vybírat z nepřeberného množství motivů a odstínů. Vyladíme si tak vlastně originál, který bude respektovat i barvu našeho vozu. Kdo by si nevybral z 24 barev, jež jsou dodávány na trh? Mezi více než dvěma sty motivy nechybí vyobrazení výsražného trojúhelníku s obrázkem dítěte či samolepky dvojčátek, sourozenců, ale také třeba teenagerů. Ať tedy máme doma cácorku a dva malé rošťáky, není problém samolepku v tomto složení objednat.

Nejnovějším hitem jsou však samolepky na auto se jménem dítěte. Internetový obchod Autolepky. cz nabízí možnost zvolit si nejen obrázek vystihující právě naši rodinu, ale také jméno či přezdívku. Ani výroba jiného než uvedeného rozměru autolepky není žádný problém. Vyráběny jsou z tenké PVC fólie o síle 75 mikronů. Přestože nalepení na našeho plechového miláčka není nic složitého, je součástí každé zásilky i podrobný popis postupu.

Zadní část vozu opatřená samolepkou s vyobrazením dítěte s konkrétním jménem informuje a zvyšuje bezpečnost přepravy a provozu nejen na frekventovaných vozovkách velkých měst.

17.8.2017

Samolepky na auto se jménem dítěte
Samolepky na auto se jménem dítěte
Samolepky na auto se jménem dítěteDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Zoo Praha

Město: Praha

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Čiperové

Město: Brno

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

Apartmány Fojtova studna

Poslední volné apartmány o prázdninách: 22.-24.8. a 27.-30.8.2017. Užijte si Lednicko-Valtický areál v klidnějším období prázdnin!

Naše tipy

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Penzion Na Bidylku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT   ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU!   • Velké unikátní zrcadlové bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučí

zobrazit

Penzion UKO

Penzion a restaurace UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi. Tvoří jej 3 samostatné objekty. Penziony v Bedřichově jsou v těsném sousedství obklopeny krásnou udržovanou zahradou se skalkami, dětským hřištěm s pískovištěm a trampolínou.

zobrazit

Kyprův mlýn

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB