Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - TOBOGA FANTASY
detail detail detail detail

Informace

TOBOGA FANTASY

Skandinávská 5a, Praha
Česká republika

Tel: 778 545 760
  • po - st 14:00 - 19:00
  • čtvrtek - neděle, svátky a prázdniny 10:00 - 19:00
  • Friday Early hour - zvýhodněné vstupné v pátek dopoledne 9.00 - 11:00
  • MHD: stanoviště č. 3 linka autobusu 180
  • METRO: Metro B stanice Zličín
  • GPS 50°02‘59.5“N 14°17‘52.0“E

Zajímavosti v okolí

Rodiče jistě ocení blízkost nákupních center jako IKEA Praha Zličín, HOME park ...

Základní popis

V hale na ploše 6000 m2 se nachází přes sto atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá z nich vás zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Za jeden den můžete uskutečnit dobrodružnou cestu na planetě FANTASY.

Vybavení

DVD / pohádky na DVD, dětská strava , dětská židlička, dětské menu, dětský koutek, dílničky pro děti, expozice pro děti, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, internet / WiFi - zdarma, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, ocenění BABY FRIENDLY CERTIFICATE, odrážedlo, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, rádio s CD, restaurace / jídelna, stolní hry, stolní tenis, televize, výtah

Spousta atrakcí, restaurace, narozeninové oslavy v party boxech, skákací hrady, trampolíny, lanové centrum, bobová dráha, tobogány, hřiště a mnoho dalšího.Parkování v areálu shopping parku zdarma.

Podrobný popis

Zábavní parky Toboga - zábava pro celou rodinu za každého počasí (www.toboga.cz)
Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři zábavní indoor parky a restaurace v různých městech, ve Zlíně navíc hotel a wellness centrum. Jde o centra FANTASY PRAHA, BONGO BRNO, TONGO HRADEC A GALAXIE ZLÍN. Všechna centra jsou vybavena moderními atrakcemi splňující nejpřísnější bezpečnostní předpisy.

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

Koncept TOBOGA přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. Fantazii se skutečně žádné meze nekladou.

Dobrodružství, ... zobrazit více

zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše v těchto centrech můžete prožít.

I dospělí si přijdou na své. Mohou si bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. V nabídce je samozřejmě i internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek, sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Všechny zábavní parky také umožňují návštěvu školních i jiných kolektivů za zvýhodněné ceny, v programu najdete i možnost pořádání narozeninových oslav, firemních akcí, večírků a teambuildingů pro dospělé. Oblíbené jsou akce Nocování v atrakcích pro děti, večery pro dospělé, letní příměstské tábory, výtvarné dílničky a soutěže.

Každý park má také svůj příběh. Sjednocující prvek je maskot opičák Bongo, který je maskotem všech čtyř zábavních parků. Tento veselý opičák si rád hraje s dětmi, řádí s nimi na atrakcích, slaví s dětmi narozeniny a cestuje po světě.

Nejnovější parkem řetězce je Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, který byl otevřen počátkem května 2016. Jde o největší rodinný indoor park v České republice. Na rodiče s dětmi čeká na ploše 6000m2 přes 100 hracích a sportovních atrakcí, doplňkové programy či výborné občerstvení.

Toboga Fantasy je čtvrtý ze zábavních parků Toboga (www.toboga.cz), které v České republice již úspěšně řadu let fungují - Bongo v Brně, Galaxie ve Zlíně a Tongo v Hradci Králové. „Otevření Toboga Fantasy v Praze pro nás byla výzva, ale také veliká radost,“ říká Tomáš Valášek, jeden z majitelů zábavních center Toboga a dodává: „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout na tak velikém prostoru atrakce nejvyšší kvality a k tomu samozřejmě další služby, aby si pobyt u nás mohla užít celá rodina.“

„Naše zábavní parky jsou dobrou alternativou k smysluplnému trávení volného času dětí jinak než u počítačů, tabletů či mobilních telefonů,“ doplňuje Tomáš Valášek. Navíc v parcích Toboga nejsou na rozdíl od jiných podobných center žádné hrací automaty a jiná gamblerská zařízení.

Určitě stojí za zmínku, že stěny všech zábavních center vyzdobil dětskými „fantasy graffiti“ malíř, ilustrátor a frontman skupiny Poletíme? - Rudolf Brančovský.

V každém parku zaplatíte pouze vstup a můžete pak užívat desítky atrakcí třeba celý den.

Zde je jen malý výčet toho, co na Vás v parku čeká:
• Big Fun Park – multifunkční prolézačka s mnoha atrakcemi
• Obří Megaskluzavka se čtyřmi dráhami – průjezd dvěma patry z výšky 8 metrů
• Tubing – sjezdová dráha s nafukovacími koly
• Bobová dráha - sjezd na bobech
• Challengeslide – sjezd mega tobogánů s časomírou z 8 metrů
• Tobogány – další 3 tobogány uvnitř Fun parku
• Balónkové fontány
• Shot aréna – střílení vzduchovými děly měkkými míčky
• Lanové centrum – různé překážky, mosty a přechody ve výšce 8 metrů
• Spider Tower – Pavoučí věž
• Závodní dráha – autíčka, motokáry /vozy F1, Go Karts/
• Fun Park pro děti do 5 let – 6 trampolín, skluzavky, bazén s míčky, kostky, lego, zvířátka a mnoho dalšího
• Hřiště – fotbal, florbal, košíková
• Skákací hrad – nafukovací drak s otevírací tlamou
• Vulkán – sopka pro zdatné
• Horolezecká stěna – 8m vysoká, profesionální s automatickým jištěním
• Jump park – mega trampolíny pro dospělé i děti
• Eye play – projekce her na podlaze
• Airhockey
• Elektronický airhockey
• Stolní fotbaly – Kickerautomat Futura
• Billiard Bolero
• Stolní tenis
• Bumper Balls – sportovní aktivity uvnitř nafukovacích koulí

Nabízíme dárkové poukazy na vstupy pro děti, dospělé, zvýhodněnou rodinnou vstupenku 2+2, dárkové vouchery na akce - Noc pro děti nebo Toboga pro dospělé, či permanentky 5+1 ZDARMA. schovat

Mapa

Tipy na zábavu

last minute

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Pozor AKCE hotelu Panorama! Rodinná dovolená 2019 s BONUSEM nabo Rodinná dovolená s animačním programem! Nudit se u nás nebudete ani za špatného počasí. Mnoho výletů v blízkém i vzdálenějším okolí.

Naše tipy

Boutique hotel Jalta

Luxusní boutique hotel Jalta se nachází přímo na majestátním Václavském náměstí, ve věhlasné pražské lokalitě dýchající dějinami a kulturou. Hotel je ideálním místem pro rodiny s dětmi, má podzemní protiatomový kryt, kde je k vidění Muzeum komunismu.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Michal z Kouzelné školky NAŽIVO!


Máte radost, když se Vaše děti smějí? Pojďte tomu naproti a zakupte včas vstupenku na některé představení Michala z Kouzelné školky. NAŽIVO je všechno jiné, lepší a strhující. Prohlédněte si místa, kam letos Michal zavítá, dost možná se potkáte právě ve Vašem městě. 

zobrazit

Hotel Orion

Hotel Orion nabízí rodinné ubytování s dětmi v prostorných apartmánech v klidném prostředí Královských Vinohrad nedaleko centra Prahy. Pro malé návštěvníky máme připravené hračky k zapůjčení.

zobrazit

MLÝNSKÝ DOMOV penzion a restaurace

Příjemné rodinné prostředí ve stylu mlýna a ubytování s rustikálním nábytkem, pro 40 osob. Součástí restaurace je 2x dětský koutek, židličky, za restaurací je možnost posezení na zahradě s houpačkou.

zobrazit

Botel Admiral

Nově renovovaný botel Admirál nabízí romantické a pohodlné ubytování v moderně zařízených kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Celková ubytovácí kapacita je 82 dvoulůžkových pokojů a 5 čtyřlůžkových apartmánů (dvě samostatné dvoulůžkové ložnice).

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 171201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Pondělí - neděle 1 hodina děti od 1 roku 149,- Kč
dospělí 49,- Kč
skupina 2+2 ---
senior, ZTP 49,- Kč
Pondělí - neděle celodenní děti od 1 roku 299,- Kč
dospělí 99,- Kč
skupina 2+2 749,- Kč
senior, ZTP 79,- Kč
Termín slevy Popis Cena
WE + FR Early hour = zvýhodněné vstupné děti od 1 roku 149,- Kč
ČT a PÁ 10:00 - 14: 00 hodin dospělí 49,- Kč
skupina 2+2 ---
senior, ZTP 49,- Kč