Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - TOBOGA FANTASY
detail detail detail detail

Informace

TOBOGA FANTASY

Skandinávská 5a, Praha
Česká republika

Tel: 778 545 760
  • po - st 14:00 - 19:00
  • čtvrtek - neděle, svátky a prázdniny 10:00 - 19:00
  • Friday Early hour - zvýhodněné vstupné v pátek dopoledne 9.00 - 11:00
  • MHD: stanoviště č. 3 linka autobusu 180
  • METRO: Metro B stanice Zličín
  • GPS 50°02‘59.5“N 14°17‘52.0“E

Zajímavosti v okolí

Rodiče jistě ocení blízkost nákupních center jako IKEA Praha Zličín, HOME park ...

Základní popis

V hale na ploše 6000 m2 se nachází přes sto atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá z nich vás zavede do světa fantazie, kde není nic nemožné. Za jeden den můžete uskutečnit dobrodružnou cestu na planetě FANTASY.

Vybavení

DVD / pohádky na DVD, dětská strava , dětská židlička, dětské menu, dětský koutek, dílničky pro děti, expozice pro děti, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, internet / WiFi - zdarma, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, ocenění BABY FRIENDLY CERTIFICATE, odrážedlo, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, rádio s CD, restaurace / jídelna, stolní hry, stolní tenis, televize, výtah

Spousta atrakcí, restaurace, narozeninové oslavy v party boxech, skákací hrady, trampolíny, lanové centrum, bobová dráha, tobogány, hřiště a mnoho dalšího.Parkování v areálu shopping parku zdarma.

Podrobný popis

Zábavní parky Toboga - zábava pro celou rodinu za každého počasí (www.toboga.cz)
Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři zábavní indoor parky a restaurace v různých městech, ve Zlíně navíc hotel a wellness centrum. Jde o centra FANTASY PRAHA, BONGO BRNO, TONGO HRADEC A GALAXIE ZLÍN. Všechna centra jsou vybavena moderními atrakcemi splňující nejpřísnější bezpečnostní předpisy.

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

Koncept TOBOGA přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. Fantazii se skutečně žádné meze nekladou.

Dobrodružství, ... zobrazit více

zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše v těchto centrech můžete prožít.

I dospělí si přijdou na své. Mohou si bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. V nabídce je samozřejmě i internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek, sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Všechny zábavní parky také umožňují návštěvu školních i jiných kolektivů za zvýhodněné ceny, v programu najdete i možnost pořádání narozeninových oslav, firemních akcí, večírků a teambuildingů pro dospělé. Oblíbené jsou akce Nocování v atrakcích pro děti, večery pro dospělé, letní příměstské tábory, výtvarné dílničky a soutěže.

Každý park má také svůj příběh. Sjednocující prvek je maskot opičák Bongo, který je maskotem všech čtyř zábavních parků. Tento veselý opičák si rád hraje s dětmi, řádí s nimi na atrakcích, slaví s dětmi narozeniny a cestuje po světě.

Nejnovější parkem řetězce je Toboga Fantasy v Praze na Zličíně, který byl otevřen počátkem května 2016. Jde o největší rodinný indoor park v České republice. Na rodiče s dětmi čeká na ploše 6000m2 přes 100 hracích a sportovních atrakcí, doplňkové programy či výborné občerstvení.

Toboga Fantasy je čtvrtý ze zábavních parků Toboga (www.toboga.cz), které v České republice již úspěšně řadu let fungují - Bongo v Brně, Galaxie ve Zlíně a Tongo v Hradci Králové. „Otevření Toboga Fantasy v Praze pro nás byla výzva, ale také veliká radost,“ říká Tomáš Valášek, jeden z majitelů zábavních center Toboga a dodává: „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout na tak velikém prostoru atrakce nejvyšší kvality a k tomu samozřejmě další služby, aby si pobyt u nás mohla užít celá rodina.“

„Naše zábavní parky jsou dobrou alternativou k smysluplnému trávení volného času dětí jinak než u počítačů, tabletů či mobilních telefonů,“ doplňuje Tomáš Valášek. Navíc v parcích Toboga nejsou na rozdíl od jiných podobných center žádné hrací automaty a jiná gamblerská zařízení.

Určitě stojí za zmínku, že stěny všech zábavních center vyzdobil dětskými „fantasy graffiti“ malíř, ilustrátor a frontman skupiny Poletíme? - Rudolf Brančovský.

V každém parku zaplatíte pouze vstup a můžete pak užívat desítky atrakcí třeba celý den.

Zde je jen malý výčet toho, co na Vás v parku čeká:
• Big Fun Park – multifunkční prolézačka s mnoha atrakcemi
• Obří Megaskluzavka se čtyřmi dráhami – průjezd dvěma patry z výšky 8 metrů
• Tubing – sjezdová dráha s nafukovacími koly
• Bobová dráha - sjezd na bobech
• Challengeslide – sjezd mega tobogánů s časomírou z 8 metrů
• Tobogány – další 3 tobogány uvnitř Fun parku
• Balónkové fontány
• Shot aréna – střílení vzduchovými děly měkkými míčky
• Lanové centrum – různé překážky, mosty a přechody ve výšce 8 metrů
• Spider Tower – Pavoučí věž
• Závodní dráha – autíčka, motokáry /vozy F1, Go Karts/
• Fun Park pro děti do 5 let – 6 trampolín, skluzavky, bazén s míčky, kostky, lego, zvířátka a mnoho dalšího
• Hřiště – fotbal, florbal, košíková
• Skákací hrad – nafukovací drak s otevírací tlamou
• Vulkán – sopka pro zdatné
• Horolezecká stěna – 8m vysoká, profesionální s automatickým jištěním
• Jump park – mega trampolíny pro dospělé i děti
• Eye play – projekce her na podlaze
• Airhockey
• Elektronický airhockey
• Stolní fotbaly – Kickerautomat Futura
• Billiard Bolero
• Stolní tenis
• Bumper Balls – sportovní aktivity uvnitř nafukovacích koulí

Nabízíme dárkové poukazy na vstupy pro děti, dospělé, zvýhodněnou rodinnou vstupenku 2+2, dárkové vouchery na akce - Noc pro děti nebo Toboga pro dospělé, či permanentky 5+1 ZDARMA. schovat

Mapa

Tipy na zábavu

last minute

Usedlost pod vinohrady

Nabízíme různé pobytové balíčky, např. Rodinný slevový balíček, Velikonoční balíček, Výtvarný balíček, Májový aj. Neváhejte a vyberte si z naší pestré nabídky! Hledáte tip na dárek? Darujte pobyt u nás!

Naše tipy

Hotel Expo Výstaviště

Hotel Expo nabízí pohodlné ubytování rodinám s dětmi, nedaleko historického centra Prahy. Jsme hotel přátelský k dětem a tudíž věnujeme stejnou péči velkým i malým návštěvníkům. Máme pro děti snad vše, co si jen mohou přát! Přijďtě se přesvědčit.

zobrazit

Boutique hotel Jalta

Luxusní boutique hotel Jalta se nachází přímo na majestátním Václavském náměstí, ve věhlasné pražské lokalitě dýchající dějinami a kulturou. Hotel je ideálním místem pro rodiny s dětmi, má podzemní protiatomový kryt, kde je k vidění Muzeum komunismu.

zobrazit

Vezměte děti do Krkonoš

Že se vám letos s dětmi nechce k moři? Nebo zkrátka jen preferujete spíše krásu našich hor a mírnější podnebí? Co takhle zkusit Krkonoše! Jedna z nejkrásnějších horských oblastí naší země nabízí nepřeberné množství míst pro sport, relaxaci, zábavu i poznávání historie a kulturního dědictví. Zaručeně si odvezete nevšední zážitky, ať je vám pět nebo padesát.

zobrazit

MLÝNSKÝ DOMOV penzion a restaurace

Příjemné rodinné prostředí ve stylu mlýna a ubytování s rustikálním nábytkem, pro 40 osob. Součástí restaurace je 2x dětský koutek, židličky, za restaurací je možnost posezení na zahradě s houpačkou.

zobrazit

Hotel U Martina Praha ****

Náš hotel je položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova a Malé Strany v historickém centru Prahy v blízkosti Pražského hradu na levém břehu řeky Vltavy. Poloha umožňuje dobré dopravní spojení s centrem.

zobrazit

Botel Admiral

Nově renovovaný botel Admirál nabízí romantické a pohodlné ubytování v moderně zařízených kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Celková ubytovácí kapacita je 82 dvoulůžkových pokojů a 5 čtyřlůžkových apartmánů (dvě samostatné dvoulůžkové ložnice).

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Pondělí - neděle 1 hodina děti od 1 roku 149,- Kč
dospělí 49,- Kč
skupina 2+2 ---
senior, ZTP 49,- Kč
Pondělí - neděle celodenní děti od 1 roku 299,- Kč
dospělí 99,- Kč
skupina 2+2 749,- Kč
senior, ZTP 79,- Kč
Termín slevy Popis Cena
WE + FR Early hour = zvýhodněné vstupné děti od 1 roku 149,- Kč
ČT a PÁ 10:00 - 14: 00 hodin dospělí 49,- Kč
skupina 2+2 ---
senior, ZTP 49,- Kč