Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi

Tipy kam na výlet s dětmi - Střední Čechy

Kam na výlety s dětmi v Čechách i na Moravě. Jeďte za zábavou, poznáním, historií, adrenalinem, sportem i odpočinkem. Najděte si ten svůj tip na výlet. Portál Cestuj s dětmi.cz je zaměřený na rodinné výlety a výlety s dětmi.

Crystal Bohemia - exkurze sklárny
Standard

Crystal Bohemia - exkurze sklárny

Bohemia Crystal, a.s. Vám umožní vidět hutní provoz, brusírnu skla a podnikovou prodejnu. Na vlastní oči uvidíte proces tvarování a broušení skla rukou skutečných mistrů. V podnikové prodejně si můžete vybrat z dekorativního i užitného skla.

Město: Poděbrady
Rozhledna Velká Buková
Standard

Rozhledna Velká Buková

Rozhledna Velká Buková byla postavena ze dřeva okolních modřínů. Je více jak 14 m. vysoká a na její vrchol vede 72 schodů. Po jejich zdolání se Vám naskytne výhled na Křivoklátskou vrchovinu a údolí Berounky. K dispozici je WC, občerstvení a parkoviště.

Město: Velká Buková
Koněpruské jeskyně
Standard

Koněpruské jeskyně

Koněpruské jeskyně jsou zatím největším jeskynním systémem u nás.Můžete zde vidět překrásnou krápníkovou výzdobu a poslechnout si výklad k nálezům kosterních ostatků řady zvířat.Po skončení prohlídky na Vás čeká naučná stezka s informačními tabulemi.

Město: Beroun
Albatross Golf Resort
Standard

Albatross Golf Resort

Albatross Golf Resort je golfové hřiště rozkládající se v mírně kopcovitém terénu. Sami golfisté zvolili areál jako nejlepší. Návštěvníky potěší široká nabídka služeb, např.hlídání dětí nebo občerstvení v restauraci. Ty nejmenší potěší dětské hřiště.

Město: Vysoký Újezd
Praktické oblečení na nošení dětí
Rady a tipy

Praktické oblečení na nošení dětí

Co může být pro novopečenou maminku příjemnější než nosit své dítko i po porodu co nejblíž k srdci? Nošení miminek v šátcích či speciálních kapsách má kromě příjemného pocitu i spoustu dalších výhod. Dítě je na hrudi matky mnohem klidnější a těsný kontakt navíc pomáhá mezi oběma prohlubovat vztah. Nejen proto jsou dnes nosítka u mnohých maminek velice populární. Jak ale vybrat takové, se kterým budete oba spokojeni?

Zámek Kačina
Standard

Zámek Kačina

Patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Čechách. Zámecké expozice nabízejí možnost seznámit se s historií rodu Chotků, ale také se dozvědět více o historii stravování a proměnách českého a moravského venkova.

Město: Svatá Hora
Podbrdské muzeum
Standard

Podbrdské muzeum

Podbrdské muzeum s památníkem J. J. Ryby, České mše vánoční, galerií a expozicí historických automobilů. Moderní muzejní komplex je bezbariérový, doplněný dětským hřištěm a krytou učebnou. Expozice jsou vybaveny audio a audiovizuální technikou.

Město: Rožmitál pod Třemšínem
Bowling Squash Relax Poděbrady
Standard

Bowling Squash Relax Poděbrady

Bowling Squash Relax v Poděbradech je místem sportu a relaxace.Zažijete spoustu legrace v domácí atmosféře.Najdete zde např.dvě bowlingové dráhy,tři kurty na squash,minifotbal,ping pong,hřiště na nohejbal a florbal.Vaše ratolesti potěší dětský koutek

Město: Poděbrady
ZOO Chleby, o. p. s.
Standard

ZOO Chleby, o. p. s.

ZOO Chleby je domovem pro 150 druhů zvířat od nejmenších bezobratlých po velké kopytníky a šelmy. Pouze u nás uvidíte rodinu langurů duk - extrémně vzácných opic a světovou raritu. Dále akční medvědy ušaté, gepardici Mzuri, mnoho druhů opic, ptáků..

Město: Chleby
Hrad Týnec
Standard

Hrad Týnec

Hrad Týnec nabízí návštěvníkům románskou rotundu z 11.století a gotickou hranolovou věž z 13.století.Ve věži s rozhlednou jsou pořádány pravidelné výstavy a je také sídlem netopýra velkého.Ve venkovním areálu se konají například divadelní představení

Město: Týnec nad Sázavou
Zámek Zruč nad Sázavou
Standard

Zámek Zruč nad Sázavou

Zámek Zruč nad Sázavou nabízí návštěvníkům hned několik prohlídkových okruhů.Můžete si prohlédnout interiéry zámku,vystoupat na věž,navštívit stálou expozici panenek a nebo si projít zábavně naučnou stezku.Zámek obklopuje krásný park s info.tabulí.

Město: Zruč nad Sázavou
Vyberte lokalitu:
Kraje
Města
Oblasti

last minute

Zoo Praha

Zavítejte s dětmi k nám a prohlédněte si naše exponáty. Happy Mondays neboli každé pondělí (vyjma svátků, července, srpna a 25. prosince) mají děti, studenti a důchodci zvýhodněné vstupné.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Zoo Praha

Zoo Praha nabízí víc než deset kilometrů dlouhou procházku exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou nebo indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den.

zobrazit

První pomoc nejen u dětí - část I.

Řekneme Vám, jak správně a účelně poskytnout první pomoc a to nejen dětem! Osvěžíte si paměť a zároveň se možná dozvíte nové a moderní postupy v poskytování první pomoci. Uvědomme si důležitost správného poskytnutí první pomoci a opakujme si čas od času její hlavní zásady. Můžeme tak zachránit život nejen našim blízkým, ale třeba i my sami jednou budeme potřebovat někoho, kdo se vyzná.

zobrazit

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Vyberte umístení: *

Upřesněte požadavek: *

Upřesněte požadavek: *

Pole označené * je nutné vyplnit.