Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi

Tipy kam na výlet s dětmi - Střední Čechy

Kam na výlety s dětmi v Čechách i na Moravě. Jeďte za zábavou, poznáním, historií, adrenalinem, sportem i odpočinkem. Najděte si ten svůj tip na výlet. Portál Cestuj s dětmi.cz je zaměřený na rodinné výlety a výlety s dětmi.

Hrad Český Šternberk
Standard

Hrad Český Šternberk

Při návštěvě Českého Šternberka se projdete bohatě zařízenými interiéry hradu a seznámíte se s životním stylem posledních generací Sternbergů. Představí se Vám význační členové rodiny i unikátní sbírka mědirytin ze třicetileté války.

Město: Český Šternberk
Skanzen Solvayovy lomy
Standard

Skanzen Solvayovy lomy

Skanzen Solvayovy lomy představuje návštěvníkům historii těžby a dopravy vápence na území Českého krasu. Uvidíte bývalé provozní a technologické budovy a rekonstruovanou úzkorozchodnou lomovou dráhu. Informace se dozvíte z informačních tabulí.

Město: Beroun
Adventure Golf Horní Bezděkov
Standard

Adventure Golf Horní Bezděkov

Adventure Golf Horní Bezděkov je 18-jamkové hřiště patřící k nejtěžším na světě.Jedná se o klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah.To je však vše,co mají společné.Na drahách nechybí nejrůznější terénní nerovnosti jako např.vodní pasti.

Město: Horní Bezděkov
Muzeum Českého krasu v Berouně
Standard

Muzeum Českého krasu v Berouně

V muzeu Českého krasu v Berouně uvidíte expozice zaměřené na CHKO Český kras a historii města Berouna.Další expozice s názvem "Geopark Barrandien"se nachází pod širým nebem a je místem pro relaxaci.Muzeum nabízí vzdělávací programy pro rodiče s dětmi

Město: Beroun
Praktické oblečení na nošení dětí
Rady a tipy

Praktické oblečení na nošení dětí

Co může být pro novopečenou maminku příjemnější než nosit své dítko i po porodu co nejblíž k srdci? Nošení miminek v šátcích či speciálních kapsách má kromě příjemného pocitu i spoustu dalších výhod. Dítě je na hrudi matky mnohem klidnější a těsný kontakt navíc pomáhá mezi oběma prohlubovat vztah. Nejen proto jsou dnes nosítka u mnohých maminek velice populární. Jak ale vybrat takové, se kterým budete oba spokojeni?

Muzeum Výtopna Zdice
Standard

Muzeum Výtopna Zdice

Muzeum Výtopna Zdice se zaměřuje na historické silniční a železniční techniky. Uvidíte nákladní a osobní vozy,hasičské vozy,autobusy,tahač,motorové lokomotivy a také jednu parní. Stálá expozice informuje o historii železniční trati Zdice-Protivín.

Město: Zdice
Farní muzeum Kondrac
Standard

Farní muzeum Kondrac

Ve Farním muzeum uvidíte tři expozice.První se věnuje venkovskému životu duchovenstva na přelomu 19. a 20. století.Další dvě expozice informují o historii zdejšího kostela.Zastavte se v přilehlé zahradě,kde se pasou ovce a kozy nebo v řemeslné dílně.

Město: Vlašim
Hrad Karlštejn
Standard

Hrad Karlštejn

Při návštěvě hradu Karlštejn si můžete vybrat jeden ze tří prohlídkových okruhů.První zahrnuje historické prostory Císařského paláce.Další pak ukazuje velmi cenné interiéry,jako např.nástěnné malby ze 14.st.Třetí okruh Vás vyvede na věž s vyhlídkou.

Město: Karlštejn
České muzeum stříbra
Standard

České muzeum stříbra

České muzeum stříbra nabízí prohlídky na Hrádku : I. okruh Město stříbra, II. okruh Cesta stříbra - středověký stříbrný důl. V Kamenném domě I. okruh "Královské horní město a měšťanská kultura v 17. - 19. století".a Lapidárium a rodný dům J.K. Tyla.

Město: Kutná Hora
Golf Beřovice
Standard

Golf Beřovice

Areál golf Beřovice se rozkládá v krásné krajině u hory Říp. Najdete zde 18-jamkové mistrovské hřiště a 9-jamkové veřejné hřiště. K přípravě na hru můžete bezplatně využít přilehlé tréninkové plochy. Je zde také možnost zapůjčení vybavení.

Město: Zlonice
Národní zemědělské muzeum - pobočka Čáslav
Standard

Národní zemědělské muzeum - pobočka Čáslav

NZM Čáslav seznamuje návštěvníky s historickou i současnou zemědělskou technikou. Uvidíte zde unikátní sbírku traktorů a historických oradel. Akce Pradědečkův traktor nabízí nejen sbírku traktorů a parních strojů v chodu, ale také doprovodný program.

Město: Čáslav
Vyberte lokalitu:
Kraje
Města
Oblasti

last minute

Penzion UKO

Prohlédněte si stránky penzionu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty s večeří zdarma. Penzion nabízí dětem rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit, nuda u nás není!

Naše tipy

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoo v Česku. Byla založena v roce 1919. Na ploše 14 ha můžete obdivovat nejen bílé tygry, ale i dalších 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Na děti čeká např. i malá kontaktní zoo a dětské hřiště.

zobrazit

Pozor na klíště - důležité informace

Přinášíme ucelené a zajímavé informace o klíšťatech, jejich odstranění a likvidaci, ale i o nemocech, jež tito parazité přenášejí. Jistě nikdo nemá radost, když na svém těle nalezne přisáté klíště. Pojďme tedy učinit všechna opatření, abychom klíšťatům jejich snahu, dostat se nám na kůži, co nejvíce znemožnili.  

zobrazit

Penzion Na Bidýlku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Vertical Park

Vertical Park se nachází přímo v centru Harrachova. Dospělí i děti si zde mohou vyzkoušet obří houpačku (Big Swing), horolezeckou stěnu a salta na bungee trampolíně. Pro nejmenší je v areálu dětská trampolína a ohrada s kůzlaty kamerunskými.

zobrazit

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Vyberte umístení: *

Upřesněte požadavek: *

Upřesněte požadavek: *

Pole označené * je nutné vyplnit.