Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Rodinný park Robinson Jihlava

Informace

Rodinný park Robinson Jihlava

Pod Jánským kopečkem 5712/38, Jihlava
Česká republika

Tel: 724 019 180

Základní popis

Rodinný park je indoorové zábavní centrum nejen pro děti, ale i pro dospělé. Je zde spoustu atrakcí, které jsou přístupné pro všechny věkové kategorie a nesmí chybět ani restaurace, kde si můžete dát kávu, surfovat po internetu nebo přečíst noviny.

Vybavenílabyrint, skluzavky, prolézačky, žebříky, tobogány, kanónová střelnice, pirátská loď, balónková fontána, sopka, opičí stezka, nafukovací lebka, pavoučí kokony, pirátská chýše, laserové střelnice, trampolíny, dráha pro šlapací autíčka, stolní fotbal

parkoviště

Park pořádá příměstské tábory, rodinné oslavy a oslavy pro vaše děti a firemní akce. Vedle parku je cyklostezka a stezka pro in-line bruslaře, proto je centrum vhodným zázemím pro sportovce například v podobě držáků na kolo.

Tipy na zábavu

AZ CENTRUM Středisko volného času

Město: Havlíčkův Brod

DraXmoor - Strašidelný zámek

Město: Dolní Rožínka

Modelové království

Město: Žďár nad Sázavou

Muzeum strašidel - Pelhřimov

Město: Pelhřimov

Muzeum autíček Vysočina

Město: Jihlava

Lanový park Javořice

Město: Lhotka

Rodinný zábavný park Fábula

Město: Kamenice nad Lipou

Pelhřimovské peklo

Město: Pelhřimov

last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš.

Naše tipy

Dvůr Střítež Vysočina

Dvůr Střítež je ideální místo pro výlet s dětmi, ale i pro vaši dovolenou díky možnosti ubytování. Nachází se zde velký krytý zábavní park, venkovní hřiště, dětský koutek s živými zvířaty, kde se vaše ratolesti svezou na ponících.

zobrazit

Aqua club ORCA

Jedná se o centrum kojeneckého plavání v Jihlavě. Kurzy vedou odborně vyškolené instruktorky, které ovládají metodiku a didaktiku plavání. Těšit se můžete na bazén, saunu a hernu pro děti. Kurzy jsou vhodné pro děti od narození až do šesti let věku.

zobrazit

České skvosty na seznamu UNESCO

Nemáte tip na výlet s dětmi? Rádi jim ukazujete krásy naší vlasti? A co tedy třeba navštívit nějakou památku zapsanou do seznamu UNESCO? Jedná se o historické skvosty, na které můžeme být právem hrdí a předat tak svoji pýchu i dalším generacím.

zobrazit

Východočeské muzeum v Pardubicích

Východočeské muzeum je umístěno v Pardubickém zámku takže lze spojit návštěvu muzea s prohlídkou zámku. V muzeu jsou k vidění rytířské sály, expozice zbraní a pro děti se zde nachází expozice hraček "Bylo, nebylo..." inspirovaná různými pohádkami.

zobrazit

Třebíčské mateřské centrum

Centrum nabízí velmi pestrou škálu možností. Volnočasové aktivity pro děti v podobě kroužků a kurzů, dále programy pro celou rodinu, hlídání dětí, pronájem prostor pro oslavy a jiné akce, ale také vzdělávání, poradenství či akce pro handicapované.

zobrazit

Rodinný zábavný park Fábula

Rodinný zábavný park FÁBULA je určen pro celou rodinu, za každého počasí. Nabízíme desítky herních prvků v chládku pod střechou i venku. Jako novinku otevíráme obří venkovní tunelové bludiště, strašidelné bludiště A ÚNIKOVOU HRU ÚTĚK ZE ŽALÁŘE.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close