Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Penzion Na Bidýlku
detail detail detail detail

Last minute

Jarní prázdniny máte letos vyřešené, pokud si včas rezervujete pobyt v našem penzionu Na Bidýlku. Nabízíme nejen sportovní, ale i výtvarné zážitky. V domě se nachází keramický atelier. Pro návštěvníky a hosty penzionu nabízíme hrníčkové workshopy.

http://www.nabidylku.eu/keramika

Informace

Penzion Na Bidýlku

Poustka 1e, Frýdlant
Česká republika

Tel: 721 885 592
  • Celoroční provoz dle telefonické domluvy
  • GPS 50°57'30.596"N, 15°2'24.652"E

Zajímavosti v okolí

Koupání v řece, Poustecká obora, pískovna, Pohanské kameny, heřmanická a frýdlantská rozhledna, Dub ochránce, cesty pro cyklisty i pro pěší...

Základní popis

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

Vybavení

dětská postýlka, dětský koutek, dílničky pro děti, expozice pro děti, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, kuchyňka, kulečník, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, odrážedlo, programy pro děti, půjčování hraček, společenská místnost, stolní hry, stolní tenis, varná konvice

keramická dílna

dětský domeček, hřiště, klouzačka, lezecká stěna, odrážedlo, ohniště / gril / krb, parkoviště , pískoviště, stolní tenis, tenisový kurt, trampolína, travnatá plocha, zahrada

půjčovna koloběžek, slackline, naučná stezka Cesta řemesel

Podrobný popis

KRAJINA: Rodinný penzion Na Bidýlku je součástí venkovské krajiny Frýdlantska. Penzion stojí mezi pastvinami nad údolím řeky Smědé na dohled od Jizerských hor. Krajina nabízí klid a možnost odpočinku.

PENZION: V prostorách penzionu jsou 4 čtyřlůžkové pokoje, čajová kuchyňka, společná místnost/herna, společna koupelna a 2 toalety. Před vstupem do penzionu je terasa. K dispozici je část zahrady, ohniště, tenisový kurt, ping-pong, trampolína, domeček s lezeckou stěnou a klouzačkou, slackline, karambol.
K zapůjčení nabízíme: koloběžky, tenisové a ping-pongové náčiní. Parkování aut na parkovišti před penzionem.

KERAMICKÝ ATELIER: V domě se nachází keramický atelier. Pro návštěvníky a hosty penzionu nabízíme hrníčkové workshopy, při kterých si každý účastník vyrobí vlastní hrníček. Workshopy jsou určené pro všechny zájemce, u dětí doporučujeme od šesti let nebo mladší s pomocí rodičů. Hrníčky vyrábíme z vyválených plátů s originálním zdobením.

HRNÍČKOVÁ GALERIE: Účastníci hrníčkování se mohou inspirovat v Hrníčkové galerii, kde máme vystavené hrníčky nejrůznějších velikostí, tvarů, ... zobrazit více

zdobení. Hrníčková galerie je přístupná celoročně a všechny vystavené předměty jsou na prodej. Hrníčkové workshopy na objednání.

OSLÍK A KOZLÍK: V kontaktní ohradě máme oslíka Jeroše a kozlíka Meka. Během pobytu s nimi můžete být v kontaktu v rámci ohrady, krmit je trávou nebo přivezenou mrkví. Společně můžeme podniknout procházku po okolí nebo na pastvu.

CESTA ŘEMESEL: Na příjezdové cestě k penzionu se nachází naučná tematická stezka Cesta Řemesel, která vzdává hold řemeslníkům a jejich práci. Návštěvníci se dozví zajímavosti z historie, připomenou si, co který řeměslník vyrábí. Děti si zahýbou hejblátky, dospělí se mohou poměřit s tvůrčími výzvami, společně lze vyzkoušet vyplnění řemeslného kvízu.

RODINNÉ POBYTY: Nabízíme prostory a možnosti aktivní relaxace pro rodiny s dětmi nebo skupinu rodin.
schovat

Mapa

Tipy na zábavu

Zoo Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Město: Jablonec nad Nisou

Ski areál Ještěd

Město: Liberec

Kittelovo muzeum na Krásné - Pěnčíně

Město: Krásná - Pěnčín

Sport Park Liberec

Město: Liberec

Lanové centrum Harrachov

Město: Harrachov

last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Antonie hotel

Zbrusu nový hotel Antonie je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízíme ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
celoročně dospělý jedna noc 350,-/noc
celoročně dospělí dvě a více nocí 300,-/noc
celoročně dítě do 10 let jedna noc 200,-/noc
celoročně dítě do 10 let dvě a více nocí 150,-/noc
celoročně dítě ve vlastní postýlce zdarma