Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Minifarma Dlouhá Louka
detail detail detail detail

Informace

Minifarma Dlouhá Louka

Dlouhá louka 47, Teplice
Česká republika

Tel: 606 386 758
  • v týdnu pro školky a školy 9-12 nebo 14-17 hodin
  • pro veřejnost - NEFUNGUJEME

Zajímavosti v okolí

Klášter Osek, kostel sv. Petra a Pavla, zřícenina hradu Rýzmburka,

Základní popis

Kontakt se zvířaty v prostředí člověku blízkém nebo příjemném a užití metod, jejichž cílem je rozvoj osobnosti klienta a má pozitivní vliv na jeho další život. Děti se mohou na vlastní oči i kůži setkat s domácími zvířaty.

VybaveníJedná se o kontakt dětí se zvířátky a to ve venkovním areálu. Prosíme a teplé oblečení pro děti vhodné na sport a do přírody.

dětský domeček, dětský koutek, houpačka, klouzačka, minizoo, možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, parkoviště , petangue, programy pro děti, projížďky na koních, průlezka, ruské kuželky, travnatá plocha

Podrobný popis

Cíle naší činnosti:

Děti a dospělí žijící ve městech a příměstských oblastech jsou obecně ohroženi nedostatkem validních informací o možnostech osobního vkladu do ochrany životního prostředí a zvířat.

Individuální přístup, kontakt se zvířetem v prostředí člověku blízkém nebo příjemném a užití metod, jejichž cílem je rozvoj osobnosti klienta, má pozitivní vliv na jeho další život.

Podpora celostního rozvoje zdravých, ale také tělesně, psychicky a sociálně handicapovaných klientů nebo klientů jinak ohrožených nedostatky podnětů k uvědomění si sebe sama jako součásti rozmanitého systému atraktivních podnětů a procesů přírody.

schovat

Mapa

Tipy na zábavu

Minifarma Dlouhá Louka

Město: Teplice

Aquapark Klášterec nad Ohří

Město: Klášterec nad Ohří

Cacao Club Teplice

Město: Teplice

Zoopark Chomutov

Město: Chomutov

Pevnost Terezín

Město: Terezín

Hora Říp

Město: Roudnice nad Labem

last minute

Apart Hotel Jablonec

Chcete se pohodlně ubytovat, výborně stravovat, ušetřit a něco zažít? Pak navštivte Apart hotel Jablonec. Ubytování v moderním rodinném prostředí na okraji centra. V bezprostřední blízkosti se nachází nádherná přehrada, bazén s aquapar., sport. hala.

Naše tipy

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí moderní ubytování a restauraci U vodopádu s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

zobrazit

S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec


Dění několika posledních týdnů změnilo nebo narušilo život snad každému z nás. Těžko by se hledal člověk, kterému zákeřný vir nějakým způsobem nezhatil plány či alespoň v nějaké míře nepřevrátil život naruby. Přes všechny těžkosti si však budeme chtít užít léto někde mimo domov, tak proč nezvolit jablonecký Apart Hotel v Jizerských horách?

zobrazit

Krušnohorský penzion Javor

Rodinný penzion hotelového typu na hřebenu Krušných hor. Dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením, televizí a internetem. Možnost přistýlek nebo zapůjčení postýlky. Vaříme pouze pro ubytované jídla domácí kuchyně.

zobrazit

Penzion Pohoda

Hledáte-li příjemné ubytování pro rodinnou dovolenou s dětmi, přijměte pozvání do našeho rodinného penzionu nedaleko Sokolova. V blízkosti se nachází i známá lázeňská města ( Karlovy Vary, Mariánské a Frant. Lázně ), ale i historické město Loket.

zobrazit

SportCentrum Klínovec

Užijte si pobyt na horách v létě i zimě v pěkném prostředí v blízkosti lanovky. Celoročně Vám můžeme nabídnout půjčovnu sportovního vybavení, drobný servis a širokou škálu doplňkových služeb. Sídlíme v blízkosti oblíbeného Trail parku na Klínovci.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168171

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Organizované návštěvy od 25 do 50 osob děti 60,- Kč
doprovod max. 4 osoby zdarma
Termín slevy Popis Cena
zdarma děti do 2 let 0,- Kč
opékání buřtů ( nutno objednat předem ) osoba 20,- Kč