Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Minifarma Dlouhá Louka
detail detail detail detail

Informace

Minifarma Dlouhá Louka

Dlouhá louka 47, Teplice
Česká republika

Tel: 606 386 758
  • v týdnu pro školky a školy 9-12 nebo 14-17 hodin
  • pro veřejnost - NEFUNGUJEME

Zajímavosti v okolí

Klášter Osek, kostel sv. Petra a Pavla, zřícenina hradu Rýzmburka,

Základní popis

Kontakt se zvířaty v prostředí člověku blízkém nebo příjemném a užití metod, jejichž cílem je rozvoj osobnosti klienta a má pozitivní vliv na jeho další život. Děti se mohou na vlastní oči i kůži setkat s domácími zvířaty.

VybaveníJedná se o kontakt dětí se zvířátky a to ve venkovním areálu. Prosíme a teplé oblečení pro děti vhodné na sport a do přírody.

dětský domeček, dětský koutek, houpačka, klouzačka, minizoo, možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, parkoviště , petangue, programy pro děti, projížďky na koních, průlezka, ruské kuželky, travnatá plocha

Podrobný popis

Cíle naší činnosti:

Děti a dospělí žijící ve městech a příměstských oblastech jsou obecně ohroženi nedostatkem validních informací o možnostech osobního vkladu do ochrany životního prostředí a zvířat.

Individuální přístup, kontakt se zvířetem v prostředí člověku blízkém nebo příjemném a užití metod, jejichž cílem je rozvoj osobnosti klienta, má pozitivní vliv na jeho další život.

Podpora celostního rozvoje zdravých, ale také tělesně, psychicky a sociálně handicapovaných klientů nebo klientů jinak ohrožených nedostatky podnětů k uvědomění si sebe sama jako součásti rozmanitého systému atraktivních podnětů a procesů přírody.

schovat

Mapa

Tipy na zábavu

Minifarma Dlouhá Louka

Město: Teplice

Zoologická zahrada Ústí nad Labem

Město: Ústí nad Labem

Jungle Arena Most

Město: Most

ZOO Děčín

Město: Děčín

LEZECKÉ CENTRUM YMCA

Město: Ústí nad Labem

Cacao Club Teplice

Město: Teplice

Muzeum Kočárků Dušníky

Město: Roudnice nad Labem

last minute

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

Od letní sezóny 2016 jsou v našem penzionu k dispozici nové rodinné pokoje kategorie ****S, které posouvají komfort ubytování pro rodiny s dětmi v našem penzionu zase o krok dále. Rezervujete ubytování na letní prázdniny s dostatečným předstihem.

Naše tipy

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Krušnohorský penzion Javor

Rodinný penzion hotelového typu na hřebenu Krušných hor. Dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením, televizí a internetem. Možnost přistýlek nebo zapůjčení postýlky. Vaříme pouze pro ubytované jídla domácí kuchyně.

zobrazit

Aquapalace Praha - darujte zážitek


Ani na poslední chvíli před Vánoci nemusíte propadat panice z nedostatku dárků pro vaše blízké. V Aquapalace Praha totiž pořídíte pro každého člena nápadité a milé překvapení. Dovádění ve Vodním světě, masáže či třeba saunování, to vše můžete nadělit pod stromeček.

zobrazit

HOTEL GLOBÁL

Kvalitní ubytování ve vkusně a stylově zařízených 7 pokojů a 2 rodiných apartmánech. Na pokojích je Vám k dispozici WI-FI, TV,sprchy-vany, vl. soc.zařízení.V ceně je zahrnuta snídaně dle vlastního přání. Parkování zajištěno ve vl. prostorech hotelu.

zobrazit

Penzion Daniela a Arnika

Zrekonstruovaný PENZION DANIELA Vám může nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním v apartmánech a pokojích, s celkovou kapacitou 50 lůžek. Penzion Arnika (50 metrů od Daniely) poskytuje dalších 37 lůžek.

zobrazit

SportCentrum Klínovec

Užijte si pobyt na horách v létě i zimě v pěkném prostředí v blízkosti lanovky. Celoročně Vám můžeme nabídnout půjčovnu sportovního vybavení, drobný servis a širokou škálu doplňkových služeb. Sídlíme v blízkosti oblíbeného Trail parku na Klínovci.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 171201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Organizované návštěvy od 25 do 50 osob děti 60,- Kč
doprovod max. 4 osoby zdarma
Termín slevy Popis Cena
zdarma děti do 2 let 0,- Kč
opékání buřtů ( nutno objednat předem ) osoba 20,- Kč