Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Mercuria Laser Game
detail detail detail detail

Informace

Mercuria Laser Game

Údolní 212/1, Praha
Česká republika

Tel: 606 777 500
  • Holešovice a Braník po - čt 13:00 - 23:00
  • Holešovice a Braník pá 13:00 - 24:00
  • Holešovice a Braník so 10:00 - 24:00
  • Holešovice a Braník ne 10:00 - 22:00
  • Hamleys po-ne 10:00 - 20:00

Zajímavosti v okolí

V okolí arény v budově Hamleys najdete mnoho možností a tipů na výlety, jako např. Václavské náměstí, Pražský hrad, Karlův most a mnoho dalších zajímavostí. Ochutnejte vynikající zmrzlinu v jedné z vyhlášených cukráren nebo zajděte s dětmi do muzea.

Základní popis

Mercuria Laser Game, to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete celkem 3 arény - Braník, Holešovice a Hamleys. Arény jsou ideální na dětské oslavy. Můžete využít doprovodné aktivity jako minibowling, virtuální realita apod.

Vybavení

bowling, dětská židlička, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, stolní hryPodrobný popis

Hledáte ideální místo pro děti, kde si každý užije originální zábavu včetně Vás? Zkuste laser game - zábavnou hru, kde proti sobě mohou hrát děti s dospělými a zažijete tak jedinečný zážitek.

V Praze můžete využít Mercuria arény na Holešovicích a také na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén. K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty a stolní fotbálek. Obě arény jsou také výborně připravené pro dětské narozeninové oslavy. V Holešovicích je plně zásobený bar pro 80 osob, v Braníku dokonce pro 170 osob.

Třetí aréna Mercurie se nachází v centru Prahy v ulici Na Příkopě v budově Hamleys. Zde vás čeká jedinečný design arény Cesta kolem světa a v aréně procestujete Evropu, Afriku, Asii, ale dostanete se i do daleké Antarktidy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.mercurialaser.cz

schovat

Mapa

Tipy na zábavu

Naše tipy

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky.

zobrazit

Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety


Ne všichni stihli letos načerpat sílu během letní dovolené. Někdo vůbec neodcestoval, jiného mohly trápit neočekávané zdravotní, ale třeba také finanční problémy. Mnozí podlehli strachu z pobytu v nějakém ubytovacím zařízení, který, jak si mnozí posléze uvědomili, není příliš opodstatněný.

zobrazit

Vila Barbora

Nabízíme ubytování v Praze v apartmánech pro 1-5 osob. Vybavená kuchyňka, lednice, mikrovlnka, vařič. 3 min obchod potravinami, 3 stanice metrem Václavské náměstí nebo 4 stanice tramvají Národní divadlo. Klidná vilová čtvrť, bezproblémové parkování.

zobrazit

Hotel Štamberk

Jsme hotel v bezprostřední blízkosti bájné hory Blaník, nacházející se na samotě v CHKO. Zaměřeni jsme především na firemní akce, ale i soukromou klientelu, sportovní pobyty. Nabízíme báječné podmínky pro dovolenou i pro rodinnou rekreaci s dětmi.

zobrazit

Hotel Duo

Pouze 12 minut metrem z centra města nacházející se Hotel Duo nabízí širokou škálu kvalitních a výhodných služeb pro volný čas strávený s rodinou. Náš moderní hotel je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám i moderním pokojům.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Celoročně Holešovice a Braník 89 Kč - 139 Kč
Celoročně Hamleys 150 Kč - 200 Kč