Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Mercuria Laser Game
detail detail detail detail

Informace

Mercuria Laser Game

Údolní 212/1, Praha
Česká republika

Tel: 606 777 500
  • Holešovice a Braník po - čt 13:00 - 23:00
  • Holešovice a Braník pá 13:00 - 24:00
  • Holešovice a Braník so 10:00 - 24:00
  • Holešovice a Braník ne 10:00 - 22:00
  • Hamleys po-ne 10:00 - 20:00

Zajímavosti v okolí

V okolí arény v budově Hamleys najdete mnoho možností a tipů na výlety, jako např. Václavské náměstí, Pražský hrad, Karlův most a mnoho dalších zajímavostí. Ochutnejte vynikající zmrzlinu v jedné z vyhlášených cukráren nebo zajděte s dětmi do muzea.

Základní popis

Mercuria Laser Game, to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete celkem 3 arény - Braník, Holešovice a Hamleys. Arény jsou ideální na dětské oslavy. Můžete využít doprovodné aktivity jako minibowling, virtuální realita apod.

Vybavení

bowling, dětská židlička, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, stolní hryPodrobný popis

Hledáte ideální místo pro děti, kde si každý užije originální zábavu včetně Vás? Zkuste laser game - zábavnou hru, kde proti sobě mohou hrát děti s dospělými a zažijete tak jedinečný zážitek.

V Praze můžete využít Mercuria arény na Holešovicích a také na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén. K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty a stolní fotbálek. Obě arény jsou také výborně připravené pro dětské narozeninové oslavy. V Holešovicích je plně zásobený bar pro 80 osob, v Braníku dokonce pro 170 osob.

Třetí aréna Mercurie se nachází v centru Prahy v ulici Na Příkopě v budově Hamleys. Zde vás čeká jedinečný design arény Cesta kolem světa a v aréně procestujete Evropu, Afriku, Asii, ale dostanete se i do daleké Antarktidy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.mercurialaser.cz

schovat

Mapa

Tipy na zábavu

last minute

Penzion Pod Moníncem

V penzionu je nově vybavená herna s tobogánem, dětská kuchyňka a lezecká stěna pro děti. Na léto je připraven vyhřívaný zastřešený bazén 8x4 m a zahradní altán. Při nepřízni počasí je možno využít vířivku a finskou saunu.

Naše tipy

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky.

zobrazit

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Alergie u dětí - užitečné informace

Zejména v dětské populaci počet alergiků neustále narůstá a již přes 2 miliony lidí v naší republice trpí nějakou formou alergie. Některé druhy alergií mohou mít dědičný základ, jiné se vyvíjejí až během života. Nejvíc ohroženou skupinou jsou děti, jejichž rodiče jsou také alergici. V případě, že alergií trpí jeden z rodičů, je pravděpodobnost výskytu alergie 30%, jsou-li alergici oba rodiče, pravděpodobnost se zvyšuje na 60 %.

zobrazit

Vila Barbora

Nabízíme ubytování v Praze v apartmánech pro 1-5 osob. Vybavená kuchyňka, lednice, mikrovlnka, vařič. 3 min obchod potravinami, 3 stanice metrem Václavské náměstí nebo 4 stanice tramvají Národní divadlo. Klidná vilová čtvrť, bezproblémové parkování.

zobrazit

Ubytování Hrusice

Využijte jedinečnou možnost spát na tradiční teplé peci, jako pohádkový Honza! Ladovo stavení v Hrusicích má pro Vás a Vaše děti připraveno stylové komfortní ubytování s nabídkou výborných domácích buchet paní Míly. V okolí mnoho možností na výlety.

zobrazit

Pension Amaret

Pension Amaret se nachází v klidné části Líbeznic s dobrou dostupností do centra Prahy. Celoročně obyvatelný apartmán rodinného typu pro 3-6 osob s vybavenou kuchyní, sociální zařízení, TV/SAT,WiFi a s terasasou, kde je možnost posezení a grilovování

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Celoročně Holešovice a Braník 89 Kč - 139 Kč
Celoročně Hamleys 150 Kč - 200 Kč