Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Mercuria Laser Game
detail detail detail detail

Informace

Mercuria Laser Game

Údolní 212/1, Praha
Česká republika

Tel: 606 777 500
  • Holešovice a Braník po - čt 13:00 - 23:00
  • Holešovice a Braník pá 13:00 - 24:00
  • Holešovice a Braník so 10:00 - 24:00
  • Holešovice a Braník ne 10:00 - 22:00
  • Hamleys po-ne 10:00 - 20:00

Zajímavosti v okolí

V okolí arény v budově Hamleys najdete mnoho možností a tipů na výlety, jako např. Václavské náměstí, Pražský hrad, Karlův most a mnoho dalších zajímavostí. Ochutnejte vynikající zmrzlinu v jedné z vyhlášených cukráren nebo zajděte s dětmi do muzea.

Základní popis

Mercuria Laser Game, to je největší komplex laser game v České republice. V Praze najdete celkem 3 arény - Braník, Holešovice a Hamleys. Arény jsou ideální na dětské oslavy. Můžete využít doprovodné aktivity jako minibowling, virtuální realita apod.

Vybavení

bowling, dětská židlička, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, stolní hryPodrobný popis

Hledáte ideální místo pro děti, kde si každý užije originální zábavu včetně Vás? Zkuste laser game - zábavnou hru, kde proti sobě mohou hrát děti s dospělými a zažijete tak jedinečný zážitek.

V Praze můžete využít Mercuria arény na Holešovicích a také na Braníku, kde máte na výběr ze dvou unikátních arén. K tomu je možnost využít minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty a stolní fotbálek. Obě arény jsou také výborně připravené pro dětské narozeninové oslavy. V Holešovicích je plně zásobený bar pro 80 osob, v Braníku dokonce pro 170 osob.

Třetí aréna Mercurie se nachází v centru Prahy v ulici Na Příkopě v budově Hamleys. Zde vás čeká jedinečný design arény Cesta kolem světa a v aréně procestujete Evropu, Afriku, Asii, ale dostanete se i do daleké Antarktidy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.mercurialaser.cz

schovat

Mapa

Tipy na zábavu

last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš. Nabízíme vše co si v hotelu s ubytováním pro rodiny s dětmi můžete přát.

Naše tipy

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky.

zobrazit

Cestovní postýlka zaručí pohodlí i miminkům

Rok se s rokem sešel a vy jste možná na prahu nové životní etapy. Jde o tu část života, kdy do rodiny přibyde první potomek. Možná stejně jako mnozí před vámi znejistíte a začnete pochybovat o svých rodičovských schopnostech a kvalitách. Příchod miminka je opravdu velká změna a většinou jsou náhle ze zaběhlých stereotypů jen trosky a z našich zvyků nezůstane kámen na kameni.

zobrazit

Hotel Svornost

Naším cílem je, aby se hosté u nás cítili jako doma. Nabízíme rodinné ubytování s dětmi a klidné prostředí. Pro děti máme připravený dětský koutek a venkovní hřiště. 1× měsíčně v neděli se u nás hraje divadelní pohádka pro děti od 3 – 6 let.

zobrazit

Hotel Duo

Pouze 12 minut metrem z centra města nacházející se Hotel Duo nabízí širokou škálu kvalitních a výhodných služeb pro volný čas strávený s rodinou. Náš moderní hotel je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám i moderním pokojům.

zobrazit

Hotel City Bell Praha

Hotel City Bell je levný hotel v Praze s rodinnou atmosférou, který nabízí pohodlné, klidné a levné ubytování v centru Prahy. Hotel se nachází blízko Václavského náměstí nebo Hlavního nádraží v Praze.Zaručeně perfektní dovolená v Praze.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Celoročně Holešovice a Braník 89 Kč - 139 Kč
Celoročně Hamleys 150 Kč - 200 Kč