Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Mateřské centrum Slavičín

Informace

Mateřské centrum Slavičín

K Hájenkám 354, Slavičín
Česká republika

Tel: 731 870 221

Základní popis

Centrum poskytuje spoustu hraček ve volné herně, ale i různé programy pro děti i rodiče. Dále společné víkendové akce pro rodiny nebo jednorázové akce. Najdete zde i volný přístup na internet. Děti se mohou těšit na pohyb i na výtvarné tvoření.

Vybavenískluzavka, bazének s balónky, trampolína, dětský kočárek, dětská motorka, dětské židličky, knihy, společenské hry, plyšová zvířátka, hudební nástroje, gymnastické míče,autíčka, vláčky, lego kostky, výtvarné potřeby: nůžky, lepidla, pastelky,Centrum pořádá jednorázové venkovní akce jako je například Drakiáda, ale také jednodenní výlety pro celou rodinu. Pokud máte možnost a chuť můžete centru poskytnout staré hračky, knihy a výtvarné potřeby, ale také finanční podporu.

Tipy na zábavu

Ski areál Razula

Město: Velké Karlovice

Ski areál Soláň sedlo

Město: Hutisko-Solanec

Aquapark Delfín Uherský Brod

Město: Uherský Brod

Golf Club Horal Velké Karlovice

Město: Velké Karlovice

GIBON PARK

Město: Rožnov pod Radhoštěm

last minute

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Za poznáním i oslíky do Moravského krasu! Rodinný balíček na jarní prázdniny 2020 o čtvrtinu levněji. V době od 31. 1. - 15. 3. 2020. Wellness hotel Panorama nabízí útulné pokoje a koupání ve slaném bazénu.

Naše tipy

Půjčovna dětských šlapadel a vozíků za kolo

Prodej a půjčovna vozíků za kola, koloběžek, šlapacích čtyřkolek. Zdravotně bezpečné vozíky s unikátním odpružením DOGY lze u nás zapůjčit a užít si super výlet pro rodiče i děti. Dále možno zapůjčit vozík pro pejska, koloběžku, či šlapací čtyřkolku.

zobrazit

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Navštivte Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm - jedno z nejstarších a největších muzeí svého druhu v Evropě. 3 areály - Dřevěné městečko, Valašská dědiny a Mlýnská dolina. Poznejte živé muzeum.

zobrazit

Čtyři způsoby na levné cestování

Dovolená za poloviční cenu je snem mnoha lidí. Velkému počtu z nich se to i podaří díky několika osvědčeným trikům, které fungují už mnoho let. Jak cestovat levně, a dokonce i na jiný kontinent? Poznejte ty nejzajímavější způsoby!

zobrazit

Ski areál Pustevny

Středisko je vzdáleno 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí 12,5 km upravovaných sjezdových tratí, v délce 1,3km uměle zasněžovaných. Terény jsou vhodné jak pro začátečníky, rodiny s dětmi, tak pro zdatnější lyžaře.

zobrazit

Muzeum Komenského v Přerově, p.o.

Muzeum Komenského v Přerově využívá ke svým účelům prostory přerovského zámku. Děti si tu mohou ve stálých expozicích zasednout do školních tříd od 17. století až po 50. léta 20. století. Pro MŠ a ZŠ je nachystána nabídka animačních programů.

zobrazit

Zámek Radim (okr. Kolín)

Renesanční zámek Radim u Kolína nabízí 3 prohlídkové okruhy: I. Bydlení šlechty II. Kuchyně a zázemí III. Pohádkový okruh pro děti Zámek překvapí unikátními malovanými stropy a jedinečným vybavením. Nenechte si ujít tajemné noční prohlídky.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close