Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Koala Café
detail detail detail detail

Informace

Koala Café

Dolnoměcholupská 209/17, Praha
Česká republika

Tel: 212 241 171
 • Pondělí ZAVŘENO
 • Úterý 10:00 - 19:00
 • Středa 10:00 - 19:00
 • Čtvrtek 10:00 - 19:00
 • Pátek 10:00 - 19:00
 • Sobota 10:00 - 19:00
 • Neděle 10:00 - 19:00
 • MHD: 111, 329
 • METRO: A - Skalka
 • Vlak: Praha - Hostivař
 • GPS 50.0561227, 14.5427498

Zajímavosti v okolí

Pro školy a školky nabízíme odstupňované vstupné v závislosti na počtu dětí ve skupině. Pro firmy nabízíme uspořádání teambuildingů, oslav a akcí pro zaměstnance a jejich rodiny.

Základní popis

Najdete zde místo pro děti, kde se mohou společně potkávat, komunikovat, hrát si a rozvíjet se. Konstrukce, která podporuje rozvoj fyzických schopností a pohybových dovedností a dokáže zabavit děti na celé odpoledne. Rodiče v klidu vychutnají kávu.

Vybavení

dětská strava , dětská židlička, dětské plenky, dětský domeček, dětský koutek, dětský příbor, dílničky pro děti, internet / WiFi - zdarma, jednorázové bryndáčky, mikrovlná trouba, nočník, ocenění BABY FRIENDLY CERTIFICATE, odrážedlo, přebalovací pult, programy pro děti, stolní hry, stupátko pod umyvadlo, záslepky do elektr. zásuvek

Prostor pro menší děti je oddělen od zbytku herny takže dítě se v něm může pohybovat zcela samostatně. Velké množství skluzavek, tobogánů, prolézacích tubusů, překážek ve formě válců, kostek, míčků a sítí. Možný vstup s kočárkem-parkování u recepce.Pořádáme narozeninové oslavy pro děti i dospělé nebo firemní akce. Zažijte svou oslavu jinak.

Podrobný popis


Koala Café je dětské zábavní centrum, které má sloužit nejen k dětské zábavě, ale má být místem, kde se děti vzájemně potkávají, komunikují, poznávají svět a rozvíjí se. Většinu prostoru zaujímá prolézačka CHA-CHA BOX s dráhou pro šlapací káry a odstrkovadla. Další součástí je velká dvojskluzavka a dva tobogány. Pro nejmenší je v centru samostatný, oddělený dětský koutek. V něm si mohou děti stavět z velkých kostek, klouzat na malých skluzavkách, zkoušet svou zručnost na prohazovadlech a dřevěných labyrintech. Novinkou je 1060 ESDA kostek, ze kterých si můžete postavit domečky, prolejzky nebo rovnou hrad!Kavárna, která je součástí centra, slouží především jako zázemí pro dospělý doprovod. Ten jistě ocení vynikající čerstvě upraženou kávu, ale i další teplé a studené nápoje a občerstvení. Pro malé i větší občerstvení si lze objednat polévku, pizzu, tousty, zákusky a dezerty a jiné.
Rodičům, kteří chtějí dobu v herně strávit prací, je k dispozici WIFI internet.Koala Café se specializuje na pořádání narozeninových oslavy pro děti, ale i dospělé, bez programu nebo s ... zobrazit více

programem (malování na obličej, dočasné tetování, malování na keramiku, kouzelník, balónkování atd). schovat

Mapa

Tipy na zábavu

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Praha

Město: Praha

Koala Café

Město: Praha

TOBOGA FANTASY

Město: Praha

Adventure Minigolf

Město: Praha

Kiddům LEGO Praha

Město: Praha

last minute

Hotýlek u hraběte Harracha

U nás vždy najdete zvýhodněné pobyty! Přijďte vyzkoušet naše nově otevřené moderní wellness. Čeká Vás pohoda, čistý horský vzduch a výborná kuchyně.

Naše tipy

Hotel City Bell Praha

Hotel City Bell je levný hotel v Praze s rodinnou atmosférou, který nabízí pohodlné, klidné a levné ubytování v centru Prahy. Hotel se nachází blízko Václavského náměstí nebo Hlavního nádraží v Praze.Zaručeně perfektní dovolená v Praze.

zobrazit

Penzion ANDRÉ

Nekuřácký penzion André Vám nabízí ubytování za dobrou cenu, v centru Prahy u stanice metra Palmovka. Pokoje s vlastním sociálním zařízením. Vstřícné jednání, pohodová atmosféra, připojení k internetu na pokojích. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

zobrazit

Charitativní projekt v IKEMu - Proběhni.se


Věděli jste, že každý druhý Čech umírá na srdeční choroby? Přední čeští kardiologové si řekli dost a rozhodli se na vážnost situace upozornit. Lékaři z Nadačního fondu České srdce s agenturou RAUL založili běžecký závod Proběhni.se, který na problematiku poukazuje. Běh Kunratickým lesem čeká druhý ročník v sobotu 13. dubna.

zobrazit

Hotel Expo Výstaviště

Hotel Expo nabízí pohodlné ubytování rodinám s dětmi, nedaleko historického centra Prahy. Jsme hotel přátelský k dětem a tudíž věnujeme stejnou péči velkým i malým návštěvníkům. Máme pro děti snad vše, co si jen mohou přát! Přijďtě se přesvědčit.

zobrazit

Penzion Rohožník

Levné ubytování krátkodobé i dlouhodobé v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Možnost pronájmu celého apartmánu ( 2kk ) za výhodných podmínek. Super ceny za nejvyšší kvalitu, dbáme na soukromí klientů a čistotu.

zobrazit

Hotel Svornost

Naším cílem je, aby se hosté u nás cítili jako doma. Nabízíme rodinné ubytování s dětmi a klidné prostředí. Pro děti máme připravený dětský koutek a venkovní hřiště. 1× měsíčně v neděli se u nás hraje divadelní pohádka pro děti od 3 – 6 let.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Neomezená doba pobytu Dospělí (od 15let) zdarma ---
Neomezená doba pobytu Děti do 1 roku zdarma ---
Neomezená doba pobytu Děti do 3 let 150,- Kč
Neomezená doba pobytu Děti od 3 let 250,- Kč
Permanentka na 10 vstupů Dítě 1-3 roky 1200,- Kč
Permanentka na 10 vstupů Dítě od 3 let 2000,- Kč
Permanentka na 5 vstupů Dítě 1-3 roky 600,- Kč
Permanentka na 5 vstupů Dítě od 3 let 1000,- Kč
Termín slevy Popis Cena
Vstup od 18:00 h Všechny děti od 1 roku 100,- Kč