Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Kiddům LEGO Praha

Informace

Kiddům LEGO Praha

Jičínská 10, Praha
Česká republika

Tel: 775 553 133

Základní popis

Kiddům LEGO pořádá vzdělávací kurzy pro děti s využitím metodiky LEGO Education, které jsou v češtině, angličtině a ruštině pro děti od 3 do 12 let a pod vedením vyškolených instruktorů. Můžete zde uspořádat narozeninovou oslavu v podobě LEGO party.

Vybavenídětské židličky, dětský stoleček, lego stavebnice, autíčka z lega, formule z lega, dětský koberec, LEGO zvířátka, dětská výzdoba, tabule, křídy, vyškolení instruktoři, Lego Soft, Lego Duplo, Lego Classic, Lego City, Lego zvířátka, lego postavičky

možný vstup s kočárkem, parkoviště , programy pro děti

Tipy na zábavu

last minute

Kroužky nad Moníncem

Jsme skupina nadšenců milujících děti a řídíme se jediným mottem: Vše pro dětský úsměv! :) Tak neváhejte, usmívejte se s námi a přidejte se k nám! Pořádáme rodinný tábor, letní tábory, lyžařské zájezdy, příměstské tábory a mnoho dalších akcí!

Naše tipy

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

zobrazit

Hernička Lumpík Praha

Dětská herna Lumpík je ideální místo na odpočinek u kávy, ale i na hraní s vašimi dětmi. K dispozici jsou různé prolézačky, ale i klidnější hry jako je například Člověče, nezlob se!. Pro děti i dospělé je zajištěno občerstvení. Je zde i Wi-Fi.

zobrazit

Autem s dětmi bezpečně - dětská autosedačka, porucha vozidla

Dnes a denně slyšíme o četných nehodách, které se stávají na velkých, ale i menších silnicích. Úrazy se v těchto případech bohužel nevyhýbají ani dětem. Proto je už od začátku naučme sedět v dětské autosedačce, která může mnohým zraněním předejít. 

zobrazit

Crystal Bohemia - exkurze sklárny

Bohemia Crystal, a.s. Vám umožní vidět hutní provoz, brusírnu skla a podnikovou prodejnu. Na vlastní oči uvidíte proces tvarování a broušení skla rukou skutečných mistrů. V podnikové prodejně si můžete vybrat z dekorativního i užitného skla.

zobrazit

Muzeum Českého krasu v Berouně

V muzeu Českého krasu v Berouně uvidíte expozice zaměřené na CHKO Český kras a historii města Berouna.Další expozice s názvem "Geopark Barrandien"se nachází pod širým nebem a je místem pro relaxaci.Muzeum nabízí vzdělávací programy pro rodiče s dětmi

zobrazit

GOLF KONOPIŠTĚ

Golf Konopiště se rozkládá v mírně zvlněné krajině v blízkosti překrásného zámku Konopiště. Pro veřejnost je zde 9-jamkové hřiště vhodné i pro děti,kde nechybí bunkery ani vodní překážka. Areál nabízí možnost zapůjčení vybavení,masáže nebo wellness.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close