Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - JIROMOTO - půjčovna čtyřkolek

Informace

JIROMOTO - půjčovna čtyřkolek

Bílek 40, Chotěboř
Česká republika

Tel: +420 569 431 520

Základní popis

JIROMOTO, půjčovna čtyřkolek Vám i Vašim dětem zajistí na vlastním polygonu adrenalinovou zábavu. Dětská trať je rovinná, pro dospělé je připravena rovinná rychlostní trať a crossová trať, zaměřená na techniku ovládání čtyřkolky. Přijeďte za zábavou.

Vybavenípůjčovna čtyřkolek i pro dětiPro děti je připravena čtyřkolka ATV 110, BUGGY 125, PEG PEREGO JOHN DEERE dle aktuální nabídky.

Tipy na zábavu

DraXmoor - Strašidelný zámek

Město: Dolní Rožínka

Dvůr Střítež Vysočina

Město: Třebíč

Muzeum autíček Vysočina

Město: Jihlava

Aqua club ORCA

Město: Jihlava

Zámecký statek

Město: Dolní Rožínka

last minute

Hotel Vega**** Luhačovice

Zažijte opravdové zimní lenošení u nás v hotelu Vega v Luhačovicích. Platnost balíčku je 13.1.- 28.2.2020 a 1.12. - 13.12.2020. Za 5600 Kč / osoba nabízíme 4 noci s polopenzí a mnoho dalších bonusů vč. wellness a masáží.

Naše tipy

Muzeum autíček Vysočina

Muzeum je součástí hradu Příseka. Naleznete zde mnoho modelů nejen autíček, ale také tramvaje, tatry, malého letadla nebo mechanického válce. Součástí objektu je kavárna, kde se můžete občerstvit i zakoupit model autíčka jako malý suvenýr.

zobrazit

Rodinný zábavný park Fábula

Rodinný zábavný park FÁBULA je určen pro celou rodinu, za každého počasí. Nabízíme desítky herních prvků v chládku pod střechou i venku. Jako novinku otevíráme obří venkovní tunelové bludiště, strašidelné bludiště A ÚNIKOVOU HRU ÚTĚK ZE ŽALÁŘE.

zobrazit

Pozoruhodný Zámecký resort Dětenice

Přijeďte si prohlédnout Zámecký resort Dětenice na okraji Českého ráje s jeho zámkem, pivovarem, krčmou a nenechte si ujít rodinné programy a akce, jež se zde pravidelně konají. Ubytujte se přímo ve Středověkém hotelu, kde zažijete pocit let dávno minulých. A pozor, na strašidla, určitě o sobě dají vědět!

zobrazit

Pelhřimovské peklo

Pelhřimovské peklo nabízí interaktivní pekelnou expozici plnou čertů, světelných, zvukových a kouřových efektů. Zapište do knihy hříchů největší lotry ze svého okolí, zvažte se na pekelné váze, užijte si pobyt v pekelném kotli nebo na pekelném trůně.

zobrazit

Zoologická zahrada Jihlava

Jihlavská ZOO je ZOO bez mříží a specializuje se na chov kočkovitých šelem. Za vidění určitě stojí africká vesnice Matongo. Matongo je komplex deseti chýší s přilehlým prostorným dvorkem, který umožňuje vstup dětem mezi kamerunské kozičky.

zobrazit

Zámecký statek

Jsme zaměřeni na děti a mládež, maminky a děti a handicapované děti. Naše projekty jsou podporovány Krajem Vysočina, Ministerstvem školství, nadací Pomozte dětem a Národním institutem dětí a mládeže. Zrekonstruovaná ubytovna, vyjížďky v bryčce.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close