Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Hvězdárna barona Artura Krause

Informace

Hvězdárna barona Artura Krause

Gorkého 2658, Pardubice
Česká republika

Tel: +420 466 310 563

Základní popis

Hvězdárna barona Artura Krause vás seznámí s astronomií nejen pomocí kroužků pro děti a studenty, ale také například pravidelnými přednáškami pro veřejnost. Také se pyšní druhým největším dalekohledem v ČR, který je přístupný k veřejnému pozorování.

Tipy na zábavu

Městské muzeum Žamberk

Město: Žamberk

MUZEUM ŘEMESEL LETOHRAD

Město: Letohrad

Plavecký areál Pardubice

Město: Pardubice

Muzeum Letohrad

Město: Letohrad

Muzeum barokních soch

Město: Chrudim

Hrad Svojanov

Město: Svojanov

last minute

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

Naše tipy

Pelhřimovské peklo

Pelhřimovské peklo nabízí interaktivní pekelnou expozici plnou čertů, světelných, zvukových a kouřových efektů. Zapište do knihy hříchů největší lotry ze svého okolí, zvažte se na pekelné váze, užijte si pobyt v pekelném kotli nebo na pekelném trůně.

zobrazit

Rodinný park Robinson Jihlava

Rodinný park je indoorové zábavní centrum nejen pro děti, ale i pro dospělé. Je zde spoustu atrakcí, které jsou přístupné pro všechny věkové kategorie a nesmí chybět ani restaurace, kde si můžete dát kávu, surfovat po internetu nebo přečíst noviny.

zobrazit

Velikonoce 2020 v penzionu Zlatovláska


Máte již také zimy plné zuby, vyhlížíte z oken jaro a těšíte se na výlety s rodinou? Co třeba strávit velikonoční prázdniny pěkně v pohodlí a v luxusu našeho penzionu Zlatovláska, který leží jen 1 km od Červené Lhoty? Vajíčka můžete malovat s námi a zároveň poznáte tradice zase jiného kraje.

zobrazit

JIROMOTO - půjčovna čtyřkolek

JIROMOTO, půjčovna čtyřkolek Vám i Vašim dětem zajistí na vlastním polygonu adrenalinovou zábavu. Dětská trať je rovinná, pro dospělé je připravena rovinná rychlostní trať a crossová trať, zaměřená na techniku ovládání čtyřkolky. Přijeďte za zábavou.

zobrazit

Muzeum strašidel - Pelhřimov

Vystavené exponáty Muzea strašidel jsou repliky nadpřirozených bytostí, které se v okolí Pelhřimova skutečně vyskytují nebo vyskytovaly. Muzeum naleznete ve středověkém sklepení purkrabského domu. Přejeme vám příjemný pobyt ve světě pohádek ...

zobrazit

Aqua club ORCA

Jedná se o centrum kojeneckého plavání v Jihlavě. Kurzy vedou odborně vyškolené instruktorky, které ovládají metodiku a didaktiku plavání. Těšit se můžete na bazén, saunu a hernu pro děti. Kurzy jsou vhodné pro děti od narození až do šesti let věku.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 158151

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close