Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Hrad a zámek Dolní Kounice

Informace

Hrad a zámek Dolní Kounice

P.O. BOX 25, Dolní Kounice u Brna
Česká republika

Tel: +420 602 765 625

Základní popis

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

Vybavení

dětský domeček, dětský koutek, dílničky pro děti, možný vstup s kočárkem, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, programy pro děti

disko párty, celodenní hradní radovánky, sportovní a zájmové hry a soutěže, naučné i zábavné hry pro děti

dětský domeček, dětský koutek, dobové hry, klouzačka, možný vstup s kočárkem, programy pro děti, průlezka, trampolína, travnatá plocha

disko párty, celodenní hradní radovánky, sportovní a zájmové hry a soutěže, naučné i zábavné hry pro děti

Tipy na zábavu

last minute

Hotel Vega**** Luhačovice

Zažijte opravdové zimní lenošení u nás v hotelu Vega v Luhačovicích. Platnost balíčku je 13.1.- 28.2.2020 a 1.12. - 13.12.2020. Za 5600 Kč / osoba nabízíme 4 noci s polopenzí a mnoho dalších bonusů vč. wellness a masáží.

Naše tipy

Laser Game Brno

Laser Game je pro každého, kdo se nebojí zažít super akci, pořádně se protáhnout a zaběhat si a komu nevadí, že v temné aréně bude, při přátelském zápasu, trefovat všechny své přátele nebo celou rodinu.

zobrazit

ZOO Zlín - ZOO kontinentů

ZOO ve Zlíně je zoologickou zahradou kontinentů. Můžete zde vidět 211 druhů zvířat z Afriky, Asie, Austrálie i Střední a Jižní Ameriky. Rodiče a obzvláště pak děti ocení širokou nabídku atrakcí a programů v celém areálu. Přijďte si užít prima den.

zobrazit

Zajímavé programy pro letní dětské tábory


Pojďme společně inspirovat k ochraně přírody! Naši lektoři s terénní praxí se těší, že navštíví i váš letní dětský tábor. V rámci projektu CCBC do škol jsme si pro vás připravili tři výchovně vzdělávací programy. První dva vás zavedou do indonéského pralesa. Vydáte se po stopách nezákonného obchodu se zvířaty, nebo na exotickou stezku plnou cestovatelských pastí. Pokud se na expedici do pralesa necítíte, můžete s námi zblízka nahlédnout do ptačího světa. Naše ornitoložky dětem ukáží odchyt a kroužkování ptactva.

zobrazit

Umění dětem

Umění dětem se specializuje ve všech svých aktivitách na výtvarnou kulturu, výtvarné práce a spolupracuje s galerijními institucemi. Pro školní rok jsme pro Vás připravili širokou nabídku výtvarných a rukodělných kurzů pro všechny věkové kategorie.

zobrazit

Větrný mlýn Ruprechtov

Příznivci technických památek – děti i dospělí – jsou zváni do větrného mlýna s větrným kolem, tzv. Halladayovou turbínou, která je evropskou raritou. Prohlídka s průvodcem i samostatně v průběhu příležitostných výstav.

zobrazit

Jezdecký klub Mikulov

Jezdecký klub Mikulov Vás seznámení s prvními kroky v sedle po drezurní či parkurovou přípravu. Dle úrovně jezdecké zdatnosti lze také jezdit s doprovodem na vyjížďky do okolí. Přijeďte i s dětmi do přírody za krásnými zvířaty pro neobyčejné zážitky.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close