Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - DUHOVÝ PARK
detail detail detail detail

Last minute

NOVÝ Duhový Park pro Vás bude opět otevřen již 1.6.2019 !!! Tak neváhejte a přijďte si užít den plný aktivní zábavy se svými dětmi. Více informací naleznete na našich webových stránkách a na faceboooku.

https://duhovy-park.eu

Informace

DUHOVÝ PARK

Třebovle, Český Brod
Česká republika

Tel: + 420 606 424 900
  • červen 2018 otevřeno víkendy + svátky
  • červenec - srpen 2018 otevřeno Út - Čt + So - Ne
  • září 2018 otevřeno víkendy + svátky
  • Otevřeno vždy 10:00 - 17:30
  • GPS 50°01'43.8"N 14°57'48.0"E

Zajímavosti v okolí

DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci TŘEBOVLE nedaleko východního okraje Prahy (20km).

Základní popis

Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her pro děti od 2 do 99 let!

Vybavení

dílničky pro děti, internet / WiFi - zdarma, nekuřácké prostředí, programy pro děti, restaurace / jídelna

Atrakce jsou umístěny ve velkoplošných stanech a šapitó různých barev s částečně odkrytými boky. Díky stanům jsou atrakce při nepřízni počasí kryté proti dešti. Nové zděné toalety. Restaurace, občerstvení najdete v areálu.

dětský koutek, fotbalové hřiště, hřiště, kolotoč, lanové atrakce, minigolf, možný vstup s kočárkem, odrážedlo, parkoviště , programy pro děti, průlezka, skákací hrad, trampolína, travnatá plocha, zahrada

V parku najdete opravdu desítky atrakcí a her, které můžete navštěvovat v libovolném pořadí. Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost, do všech aktivit se mohou zapojit jak děti tak i dospělí.

Podrobný popis

V Duhovém parku jsou pro Vás NOVĚ připraveny nafukovací i pevné překážkové dráhy, střelecká aréna, zametač a obří koule ve stylu drtivé porážky a desítky netradičních, sportovních a herních disciplín, s různou obtížností pro všechny věkové kategorie dětí.

Máme připravenou zábavu pro ty nejmenší prvňáčky až po téměř dospělé deváťáky. Rozvíjíme v dětech soutěživost a ukazujeme že pohyb na čerstvém vzduchu je lepší zábava než sedět u herní konzole, pc nebo na mobilu.

Probouzíme v dětech týmového ducha a tím zlepšujeme společenské vztahy mezi dětmi. K tomu slouží několik desítek závodních a překážkových drah, na kterých se děcka povzbuzují a fandí svým kamarádům a přitom se nemohou dočkat, až si dráhu vyzkouší sami. Také myslíme na děti které nechtějí celý den trávit pohybem a připravili jsme pro ně např: obří skládačky, kuličkové dráhy a jiné (pasivní) aktivity.

V celém parku vládne přátelská atmosféra a dobrá nálada, o kterou se starají naší vyškolení animátoři.Celý areál je bezpečný, tak se nemusíte čehokoliv bát.

Je samozřejmě myšleno i na dospěláky, kteří u nás mají ... zobrazit více

pohodlné zázemí. Duhový park je skvělou volbou pro Váš rodinný výlet. Díky našim bohatým zkušenostem jsme u nás měli již tisíce spokojených návštěvníku. Doufáme že i Vy budete patřit mezi ně. Těšíme se na Vás. schovat

Mapa

Tipy na zábavu

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Dobrovická muzea

Město: Dobrovice

Golf Beřovice

Město: Zlonice

Tipsport laguna Beroun

Město: Beroun

Dětský svět Máša

Město: Brandýs nad Labem

Centrum Jungle

Město: Benátky nad Jizerou

Park Mirakulum

Město: Milovice

Skřítkov Dobříš

Město: Dobříš

Labyrintárium Loučeň

Město: Loučeň

last minute

ZOO Liberec

Přijďte za zvířátky a zúčastněte se pravidelných komentovaných cvičení a krmení zvířat. Prvním mládětem roku 2019 je antilopa koňská. V brzkých ranních hodinách se 2. 1. narodil sameček. Návštěvníkům se ukáže nejdříve za pár týdnů, až nabere síly.

Naše tipy

Kajutové - obytné lodě na Vltavě / Labi

Půjčovna plavidel na Labi nabízí k pronájmu (mini-týden, prodloužený víkend, týden a déle) pohodlné a dobře ovladatelné obytné lodě VIKING 800 s obsaditelností 4 osob. K řízení našich lodí nepotřebujete žádný lodní průkaz ani zkoušky!

zobrazit

Penzion MARINA VLTAVA

Marina Vltava nabízí ubytování na břehu řeky Vltavy v blízkosti zámku Nelahozeves. V areálu se nachází restaurace, penzion, přístav - vyhlídkové plavby, půjčení pramice, šlapadla, dětské hřiště, ptáčci ze záchranné stanice atd.

zobrazit

Děti a zdravý životní styl - zásady

Zdravý životní styl u dětí je tou základní berličkou pro jejich kvalitní budoucnost. Tím, co jim vštípíme v dětstsví, co je naučíme jíst a jak o sebe pečovat, tím dáme základ jejich zdravému a bezproblémovému vývoji. V dospělosti tak nebudou čelit hrozbě obezity, vysokého tlaku nebo jiných civilizačních nemocí.

zobrazit

Sporthotel Hostivice Břve

Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné blízko Prahy a zároveň nedaleko letiště Václava Havla. V okolí se nachází mnoho památek i přírodních krás vhodných k výletům.

zobrazit

Pension Svět a Ranč u Bašty

Vítejte v cestovatelském Pensionu Svět, který se nachází v klidném Resortu v Zeleném údolí v Úžicích, pouze 2 km od sjezdu 9 z dálnice D8 v obci Úžice. Tři mohutné srubové věže umocňují osobitý charakter stavby připomínající zámeckou architekturu.

zobrazit

Hotel Akademie Naháč

Hotel Akademie se nachází v překrásném prostředí Posázaví.Hotelový komplex nabízí vždy maximální pohostinnost, vysoký komfort v oblasti ubytování, konferenčních a stravovacích služeb a možnosti relaxace přímo v hotelu nebo nejbližším okolí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Celodenní 1 osoba 195,- Kč
Celodenní 2 osoby 390,- Kč
Celodenní 3 osoby 585,- Kč
Celodenní 4 osoby 780,- Kč
Celodenní 5 osob 975,- Kč
Termín slevy Popis Cena
Bez hracího pasu dítě do 2 let zdarma
Doprovod senioři nad 60 let 90,- Kč
Doprovod ZTP 90,- Kč