Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

detail detail detail detail

Last minute

Rodinné vstupné na dopolední představní. Při zaregistrovaní do našeho newsletteru sleva 100,- Kč na vstupenku. Bližší info na našich stránkách.

https://muzikalyprodeti.cz/

Informace

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Křižíkova 10, Praha
Česká republika

Tel: 777 551 830
  • Představení v různé časy 10:00
  • 11:00
  • 15:00

Zajímavosti v okolí

Muzeum Grévin, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Palladium.

Základní popis

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

Vybavení

internet / WiFi - zdarma

Podsedáky pro děti, podpisové akce po dopoledních představeních.Podrobný popis

V muzikálech učinkují známí herci pražských scén: Kamil Střihavka, Mahulena Bočanová, Dagmar Patrasová, David Gránský, Anička Slováčková, Martina Pártlová, Michaela Nosková, Sabina Laurinová, Jan Kopečný, Michaela Sejnová, Kateřina Průšová a mnoho dalších.

Velkolepá muzikálová podívaná, ve které si každý najde své - krásné písničky od významných tvůrců - Zdeněk Barták, Vašo Patejd. Nádherná výprava od Martina Černého a originální scénáře Jana a Aleny Pixových.

Vezměte své děti do pohádky.

Hrajeme neděle od 11 a 15-ti hodin v Divadle Hybernia.

Vstupenky na www.muzikalyprodeti.cz

schovat

Mapa

Tipy na zábavu

last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš.

Naše tipy

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Vila Barbora

Nabízíme ubytování v Praze v apartmánech pro 1-5 osob. Vybavená kuchyňka, lednice, mikrovlnka, vařič. 3 min obchod potravinami, 3 stanice metrem Václavské náměstí nebo 4 stanice tramvají Národní divadlo. Klidná vilová čtvrť, bezproblémové parkování.

zobrazit

Hravé peklo nabízí nové expozice


Hravé peklo v Husově kapli v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Od poloviny června budeme mít pro Vás po rekonstrukci rozšířené expozice, takže si u nás užijete ještě více zábavy a legrace.

zobrazit

Penzion Rohožník ***

Penzion Rohožník nabízí komfortní a zároveň levné krátkodobé ubytování v Praze. 1 až 2-lůžkový pokoj: 850,- Kč / noc 3-lůžkový pokoj: 1050,- Kč / noc 4-lůžkový pokoj: 1300,- Kč / noc 5-lůžkový apartmán: 1600,- Kč / noc 6-lůžkový: 1900,- Kč / noc

zobrazit

Boutique hotel Jalta

Luxusní boutique hotel Jalta se nachází přímo na majestátním Václavském náměstí, ve věhlasné pražské lokalitě dýchající dějinami a kulturou. Hotel je ideálním místem pro rodiny s dětmi, má podzemní protiatomový kryt, kde je k vidění Muzeum komunismu.

zobrazit

ATLAS HOTEL GARNI

ATLAS HOTEL GARNI Vám nabízí kvalitní a levné ubytování hotelového typu v klidné, vilové části Prahy – Horní Počernice ve dvou, čtyř a pětilůžkových pokojích, s možností přistýlky. Na každém pokoji je k dispozici vlastní sociální zařízení.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Ceny za představení najdete na http://www.pixapro.cz/vstupenky/