Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Dětské hřiště Smeťák Liberec

Informace

Dětské hřiště Smeťák Liberec

Kláštěrského 1, Liberec
Česká republika

Tel: +420 605 247 724, +420 777 109 056
  • GPS c

Základní popis

Dětské hřiště Smeťák Liberec
a nekuřácká restaurace. U nás naleznete sportoviště se dvěma kurty pro beach volejbal, fotbal, líný míč. Tři velké vzduchové trampolíny 16x10m a to je krásných 480m2 zábavy pro děti i dospělé od 1 roku do 99 let.

Vybavení

dětské menu, tenisový kurt, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, odrážedlo, programy pro děti, přebalovací pult, stolní hry

dětský domeček, fotbalové hřiště, houpačka, hřiště, klouzačka, kolotoč, mikrovlná trouba , možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, pískoviště, průlezka, přebalovací pult, stolní tenis, trampolína, travnatá plocha, zahradní altán

Trampolíny - BLAABJERK TRAMPOLIN - Hra se zdánlivou beztíží láká k vyzkoušení krátkodobého odpoutání se od gravitace. Při tomto stavu „beztíže“ a za zvýšené síly při odrazu podléhá každá buňka v těle stálé výměně mezi napětím a uvolněním.

Tipy na zábavu

Skiareál Horní Domky

Město: Rokytnice nad Jizerou

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Lanový park Artur

Město: Janov nad Nisou

Minigolf Příchovice

Město: Příchovice

Koupaliště Sluníčko

Město: Liberec

last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Lanové centrum Park König

Lanové centrum Park König se nachází v centru obce Nová Ves nad Nisou. Obsahuje 18 lanových překážek a 13 lanovek. Atrakce se nachází v rozmezí 4 až 10 metrů nad zemí. Pro mladší účastníky park nabízí nízkou lanovou dráhu, která je zdarma.

zobrazit

Automuzeum Liberec

Automuzeum v Liberci vám umožní se přenést do minulosti a zavzpomínat na doby, kdy automobil byl spíše vášeň než dopraní prostředek. Vemte spolu tatínka se synem a uvidíte to nadšení. Automuzeum se nachází v areálu pivovaru Konrád.

zobrazit

Rodinná výstava - Skřítci a trpaslíci


Letohrádek Mitrovských na Starém Brně připravil na podzimní měsíce originální rodinnou výstavu Skřítci a trpaslíci.

zobrazit

Muzeum Jizerských hor

Muzeum Jizerských hor ležící v samém srdci Jizerek v osadě Jizerka Vás seznámí s historií a s osidlováním hor, s vyhlášeným sklářským průmyslem a nebo zde můžete shlédnout i malou galerii.

zobrazit

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Plavecký bazén 25m v Jablonci nad Nisou nabízí vodní zábavu pro rodiny s dětmi. Dětský bazén s parními komorami, aqua park, výřivky, masážní lavice a trysky, tobogán, turbotobogán, vlnobití a divoká řeka. V nabídce služeb také sauna, solárko a masáže

zobrazit

Muzeum energie

Muzeum je věnováno mírně osvětě, vysvětlení základních prvků a názorných ilustračních fotografií a popisů, které návštěvníky provedou tematikou obnovitelné výroby elektrické energie z vody, větru, slunce a Biomasy. Expozice doplněna ukázkami.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close