logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Papilonia - motýlí dům Praha

Papilonia - motýlí dům Praha

Na Příkopě 14 (v hračkářství Hamleys), Praha, Praha kraj
Desítky druhů exotických motýlů
Motýli na Vás mohou přistát, pokud se jim zalíbíte
Morpho peleides je poprávu označován za létající drahokam

+17 dalších

Desítky druhů exotických motýlů
Do oblíbených
+17 dalších

Základní popis

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

Služby

  • Expozice pro děti
  • Výtah
  • Přebalovací pult

Podrobný popis

Papilonia – největší motýlí dobrodružství v Praze!

Chystáte se s dětmi na výlet do hlavního města? Pak si udělejte chvilku na návštěvu motýlího domu, který najdete přímo v centru Prahy – je totiž součástí nejzábavnějšího hračkářství na světě Hamleys.

Během chvilky se tu přenesete do motýlího světa plného dobrodružství. Z vašich nejmenších se jistě rychle stanou neúnavní dobrodruzi a cestovatelé po tropických džunglích. Přidejte se k nim a najděte společně co nejvíc exotických motýlích druhů. Místo síťky si však na svůj lov vemte foťák či kameru!

Každý den, bez ohledu na počasí či roční dobu, je v Papilonii stálá teplota 28 °C a vzdušná vlhkost jako v pralese. Díky tomu zde můžete celoročně obdivovat stovky tropických motýlů, kteří se líhnou přímo na místě – budete tak pozorovat jejich celý životní cyklus. A při troše štěstí se stanete očitými svědky líhnutí motýla z kukly i jeho prvního životního letu.

Fotografování je povoleno bez omezení!
... Zobrazit více

Vybavení

  • expozice pro děti

  • přebalovací pult

  • výtah

kolotoč, zrcadlové bludiště, skluzavka, závodní auta, vodní hry

Last minute

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Zjistit více

Zajímavosti v okolí

Papilonia se nachází v patře -1 hračkářství Hamleys, ve kterém najdete spoustu další zábavy a atrakcí pro své ratolesti. Výlet do Papilonie proto určitě spojte s lákadly, které Vám Hamleys nabízí.

Dostupnost

  • Metro: nejbližší stanice Můstek

Kontakt

Provozní doba

  • 1.1. - 31.12. : 10:00 - 20:00 hod