logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Outdorové centrum Bisport

Outdorové centrum Bisport

Ing. Fr. Janečka 511, Středočeský kraj
Lanový park Bisport
Lanový park Bisport
Do oblíbených
+-1 dalších

Základní popis

Outdorové centrum Bisport nabízí všem návštěvníkům možnost prožít den plný zábavy,adrenalinu a dobrodružství.Čeká na Vás lanový park se dvěma patry různě náročných lanových překážek a jízda lanovkou přes řeku.K zapůjčení jsou zde kola,kajaky a rafty.

Služby

  • Lanové atrakce
  • Půjčovna kol

Podrobný popis

Ubytování v apartmánu AMULET – DUO je pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v přímém sousedství vlastního apartmánu AMULET, který má kapacitu 12 (až 16) lůžek ve 2. podlažích. Apartmány se nacházejí v tichém prostředí přímo pod hradem Trosky, obklopuje je nádherná příroda, pískovcové skály a 3 rybníky s možností příjemného koupání.
Chalupa je vybavena stylovým nábytkem s použitím moderních materiálů dnešní doby, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, el.plotnou, lůžkovinami, TV, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Tento apartmán je ideální jak pro zamilované páry, tak i pro odpočinek a načerpání nových sil u dříve narozených dvojic, případně rodiny s jedním dítětem.

Domácí zvířátka akceptována.

800 m od chalupy příjemnou procházkou po stezce Podtrosecké údolí se nachází vyhlášená výletní restaurace Vidlák. Další možnosti příjemného posezení u dobrého jídla a pití jsou v restauraci Hrubá Skála – hotel Štekl, dále v restauraci pod hradem Trosky či v nedalekých lázních Sedmihorky.

Přijeďte k nám načerpat energii, bojovat proti stresu nebo naopak dobít baterie příjemným sportem. Vezměte kola, doboru obuv a objevujte krásy okolní malebné přírody. Ubytování v našem penzionu Vám poskytne skvělou základnu pro podnikání výletů nebo pro příjemnou relaxaci a lenošení.
... Zobrazit více

Vybavení

Zajímavosti v okolí

V širokém okolí je možné navštívit mnoho památek, hradů, zámků, přírodních zvláštností a krás.

Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0

Kontakt