logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Muzeum fantastických iluzí

Vyberte lokalitu

Kategorie

Muzeum fantastických iluzí

Galerie Myšák, Vodičkova 31/710, Praha 1, Praha, Praha kraj
Muzeum fantastických iluzí 00
Muzeum fantastických iluzí 01
Muzeum fantastických iluzí 02

+23 dalších

Muzeum fantastických iluzí
+23 dalších

Základní popis

Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 100 interaktivních zábavných exponátů. Největší muzeum trikových iluzí v Praze.

Služby

  Podrobný popis

  MUZEUM FANTASTICKÝCH ILUZÍ Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 100 interaktivních zábavných exponátů. Největší muzeum trikových iluzí v Praze. Vítejte v magickém světě optických iluzí! Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát plně nabitý a má dostatek místa v paměti, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa. Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se ...

  Vybavení

  Expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea.

  Dostupnost

  Metro: Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea.

  Kontakt

  Provozní doba

  • Otevřeno každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků : od 9:00 do 21:00 hodin