logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / MEZE restaurant

MEZE restaurant

Karlínské náměstí 238/6, Praha kraj
MEZE restaurant
MEZE restaurant
MEZE restaurant

+11 dalších

MEZE restaurant
Do oblíbených
+11 dalších

Základní popis

Filozofií naší restaurace je poskytnout hostům kvalitní pokrmy středomořské kuchyně připravené z nejčerstvějších surovin a zároveň jim dát příležitost okusit širokou škálu chutí, vůní a textur. Pořádáme zábavné kurzy vaření pro děti s přednáškami.

Služby

  • Dětský koutek
  • Parkoviště

Podrobný popis

PROČ MEZE?

Meze je víc než jen dobré jídlo. Je to takřka tradiční obřad typický pro kuchyni středomořských států, při kterém se servíruje 15 – 20 menších pokrmů. Meze se nikdy nekonzumují o samotě, vždy jsou určena pro minimálně dvě osoby, ale typičtěji pro větší společnost. Během jídla panuje příjemná atmosféra, nikam se nespěchá a hosté tak mohou relaxovat, povídat si a celkově užívat příjemného posezení.

V MEZE Restaurant prožijete vzrušující kulinářskou cestu středomořím. Naše rybí a masová meze se servírují na stůl postupně jako série různých teplých a studených předkrmů a menších porcí vybraných hlavních jídel. Během jedné návštěvy tak ochutnáte celou řadu fantastických jídel připravených z těch nejčerstvějších surovin. Široký výběr kvalitních vín je samozřejmou součástí naší nabídky.

KURZ VAŘENÍ PRO DĚTI

MEZE Restaurant představuje nový zábavný kurz vaření pro děti s přednáškou.

Tématem přednášky budou zdravé stravovací návyky, kultura stolování a základní prvky etikety. Vysvětlíme si, proč je správné jíst pravidelně pestrou a vyváženou stravu. V rámci projektu se děti detailně seznámí s hlavními druhy surovin, jako je ovoce a zelenina, maso, ryby nebo luštěniny. Ukážeme si, z čeho a jak se pečou koláče a připravují sladké dobrůtky. Bez zajímavosti nezůstane představení přípravy pokrmů z různých koutů Evropy.

Během kurzu vaření s dětmi připravíme sladké ovocné dezerty a pomazánky. Program bude probíhat zábavnou hravou formou a na konec dáme samozřejmě ochutnat i rodičům.

Zatímco se Vaše děti budou učit kulinářským základům a bavit se, dopřejte si klidný oběd v MEZE Restaurant.

Kurz vaření je určen všem dětem od 4 let. V průběhu kurzu bude k dispozici občerstvení a na závěr dětský oběd (rajčatová polévka s řeckým jogurtem, těstoviny se smetanovou omáčkou, masovými kuličkami a bazalkou).

Cena 250,- Kč za 1 dítě
... Zobrazit více

Vybavení

  • dětský koutek

Výborná a kvalitní středomořská kuchyně. Pořádáme nedělní brunch a různé soutěže. Zveme Vše děti na zábavné dětské kurzy vaření s přednáškou.

Last minute

Chtěli byste, aby si Vaše děti pořádně zadováděly a něco nového se naučily? Přihlašte je na kurz vaření pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Užijte si chvilku relaxace a čas oběda vyplňte výběrem některé z našich středomořských specialit.

Zjistit více

Zajímavosti v okolí

V dostupné vzdálenosti naleznete mnoho historických památek a skvostů Prahy. Zoo Troja je od nás vzdáleno asi 12 min. autem, Pražský hrad 9 min., Václavské náměstí 8 min.

Dostupnost

  • MHD: Tramvaje č. 3, 8, 52 - zast. Karlínské náměstí
  • Metro: Florenc (Linky - B, C)

Kontakt

Provozní doba

  • restarace denně pondělí - pátek : 11:00 - 23:00
  • Brunch každou neděli: 11:00 - 15:00