logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Lezecká aréna

Lezecká aréna

Liberecká 480/104, Liberecký kraj
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou

+8 dalších

Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Do oblíbených
+8 dalších

Základní popis

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

Služby

  Podrobný popis

  Lezecká aréna v objektu Makak climbing s.r.o byla otevřena 4.12.2010. V hale o rozměrech 14 x 36 m jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. V zadní části haly je postavena boulderingová stěna s plochou 230 m2. Nad ní se nachází školící středisko Polygon, které bylo v lednu 2012 doplněno o další zajímavé lezecké profily. Lidé, kteří nemají žádnou zkušenost s horolezectvím, mohou objevit nový způsob prožití volného času na umělých horolezeckých stěnách, které se od pravého lezení na skalách a v horách podstatně liší – jsou bezpečnější a nabízí vám nový druh prožitků. Vyzkoušeli už jste aquapark, zábavná obchodní centra, kino, divadlo a další atrakce? Přijďte si s námi zalézt. Nepotřebujete žádné zkušenosti s horolezectvím. Nabízíme vám pestrou škálu lekcí a kurzů určených pro širokou veřejnost, stačí si vybrat. Můžete začít pouhou ochutnávkou, abyste si ověřili, zda vás to bude bavit. Je venku špatné počasí a vy nevíte co o víkendu s dětmi? Přijďte – máme pro vás zábavný program, nebudete se nic učit, pouze si bezpečně zablbnete pod dozorem zkušeného instruktora. Pro ty z vás, které to začne bavit, a chtěli by se naučit více, máme připraven systém kurzů, na kterých se postupně naučíte bezpečně zvládat jak sebe, tak i své vybavení. Po jejich absolvování zvládnete bezpečně a s jistotou tuto pohybovou aktivitu, která obohatí Váš život. Nenechte děti sedět u počítače nebo televize. Vezměte je k nám. V lezecké aréně si užijí pohyb, adrenalin, získají sebejistotu a dobrý pocit z překonání sebe sama.

  ... Zobrazit více

  Vybavení

  půjčovna lezeckých pomůcek, restaurace, školička, kurzy téměř pro každý věk, prodejna,

  Last minute

  Na měsíce prázdnin připravujeme příměstské tábory zaměřené na lezecké aktivity. Tábory budou probíhat pod vedení našich zkušených instruktorů. Vhodné pro děti od 8. do 15. let.

  Zjistit více

  Zajímavosti v okolí

  Pokud už budete lezením vyčerpaní, vyzkoušejte příjemnou procházku kolem jablonecké přehrady, která Vám pomůže doplnit energii pro další výstupy.

  Dostupnost

  • MHD: 500 m
  • Metro: 0
  • ČSAD: 2000 m
  • Vlak: 2500 m
  • GPS: 50.726575N, 15.148520E

  Kontakt

  Provozní doba

  • Denně: 10:00 - 23:00

  Mapa