logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Lanový park Veverák

Lanový park Veverák

Darwinova 39, Olomoucký kraj
Lanový park Veverák
Lanový park Veverák
Do oblíbených
+-1 dalších

Základní popis

Lanový park Veverák v Olomouci na Svatém Kopečku je atraktivním místem pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Lanový park nabízí celkem 47 překážek rozdělených do tří tras určených pro děti i dospělé. Přijďte do přírody za adrenalinovým zážitkem.

Služby

  • Lanové atrakce

Podrobný popis

DĚTSKÁ - velmi jednoduchá obtížnost

má 8 překážek a je určena dětem s výškou od 100cm výšky. Trasa má speciální samojistící systém, který zaručuje, že děti jsou jištěni po celou dobu. Odjištění je možné až na konci okruhu.
Díky výšce plošinek (1-1,5m) máte dítě přímo před sebou a můžete mu v případě potřeby kdykoli pomoci.

JUNIOR - lehká obtížnost

má 16 překážek a je určena pro děti s výškou 120cm a více, děti s doprovodem rodičů, ale i pro dospělé. Ideální pro rodiče, kteří si chtějí tuto zábavu užít se svými ratolestmi společně.

ZÁKLADNÍ - středně obtížná

má 23 překážek a je určena pro dospělé a zdatnější mládež s výškou 140cm a více. V průběhu trasy budete zdolávat překážky ve výšce až 10m a také se připravte na atraktivní 50 metrů dlouhý přejezd.
... Zobrazit více

Vybavení

Lanový park je určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům a všem, kteří chtějí zažít nevšední dobrodružství v korunách stromů.

Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0