logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Hrad Zábavy

Hrad Zábavy

náměstí Republiky, Palladium, Praha kraj
Hrad Zábavy - Palladium Praha
Hrad Zábavy - Palladium Praha
Hrad Zábavy - Palladium Praha

+9 dalších

Hrad Zábavy - Palladium Praha
Do oblíbených
+9 dalších

Základní popis

Zábavní centrum v pražském Palladiu nabízí spoustu zábavy pro děti do 13 let. Na ploše 500m2 najdete atrakce všemožného rázu od klouzaček, výstupů a sestupů, balónkový bazén přes rýžování zlata po zábavní automaty. Vaše děti rádi pohlídáme.

Služby

  • Dětský koutek
  • Vnitřní bazén

Podrobný popis

Náš Hrad Zábavy není jen obyčejným dětským koutkem, je především rodinným zábavním centrem. Je to svět pohádek pro děti a jejich rodiče, kde každá další návštěva slibuje neobyčejné a zábavné dobrodružství v podivuhodném světě staré Prahy.

Příjemně strávené okamžiky v našem centru vykouzlí spokojené úsměvy na tvářích Vás, ale hlavně Vašich dětí.

Nudit se u nás rozhodně nebudete, protože náš park nabízí velké množství atrakcí, zábavných automatů a dalších možností, jak strávit úžasné odpoledne nebo třeba celý den. Potkáte klauny a mistry veselého líčení, užijete si nimi spoustu zábavy a legrace.

Hrad Zábavy je místo, kde se mohou děti vydovádět a rodiče odpočinout.

Přejete si oslavit narozeniny svého dítěte nebo úspěšné zakončení školního roku? U nás najdete všechno pro netradiční a veselou oslavu. Máme speciální sál pro oslavence a jeho hosty.

Rádi by jste nechali svoje děti pod dozorem, abyste si mohli v klidu prohlédnout obchody v Palladiu? Naši zkušení vícejazyční animátoři se postarají o to, aby se Vaše děti nenudily.

Hrací automaty - všechny hrací automaty našeho centra vydávají lístečky, které můžete vyměnit za dárečky v recepci.

Naše dětská kavárna nabízí různé laskominy, zákusky, výborné voňavé vafle a speciální nabídku pro slavnostní příležitosti.

Poznejte své děti v jejich světě!!!
... Zobrazit více

Vybavení

  • bazén

  • dětský domeček

  • dětský koutek

množství klouzaček, výstupů a sestupů, trampolína, vzduchové pistole a balonkový bazén, rýžování zlata, speciální zóna pro nejmenší děti (klouzačky, skládací hrad, měkké skládačky a plyšové hračky )

Zajímavosti v okolí

Doporučujeme prohlídku centra města s jeho unikátními stavbami ( pražský Orloj, Národní divadlo, historické stavby ). Dále stojí za vidění Pražský hrad, chrám svatého Víta, ale třeba i ZOO.

Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0

Kontakt

Provozní doba

  • Denně: 9:00 - 21:00