logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / DUHOVÝ PARK

DUHOVÝ PARK

Třebovle, Český Brod, Středočeský kraj
DUHOVÝ PARK
DUHOVÝ PARK
DUHOVÝ PARK

+12 dalších

DUHOVÝ PARK
Do oblíbených
+12 dalších

Základní popis

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

Služby

  • Parkoviště
  • Fotbalové hřiště
  • Hřiště
  • Dětský koutek

Podrobný popis

V Duhovém parku jsou pro Vás NOVĚ připraveny nafukovací i pevné překážkové dráhy, střelecká aréna, zametač a obří koule ve stylu drtivé porážky a desítky netradičních, sportovních a herních disciplín, s různou obtížností pro všechny věkové kategorie dětí.

Máme připravenou zábavu pro ty nejmenší prvňáčky až po téměř dospělé deváťáky. Rozvíjíme v dětech soutěživost a ukazujeme že pohyb na čerstvém vzduchu je lepší zábava než sedět u herní konzole, pc nebo na mobilu.

Probouzíme v dětech týmového ducha a tím zlepšujeme společenské vztahy mezi dětmi. K tomu slouží několik desítek závodních a překážkových drah, na kterých se děcka povzbuzují a fandí svým kamarádům a přitom se nemohou dočkat, až si dráhu vyzkouší sami. Také myslíme na děti které nechtějí celý den trávit pohybem a připravili jsme pro ně např: obří skládačky, kuličkové dráhy a jiné (pasivní) aktivity.

V celém parku vládne přátelská atmosféra a dobrá nálada, o kterou se starají naší vyškolení animátoři.Celý areál je bezpečný, tak se nemusíte čehokoliv bát.

Je samozřejmě myšleno i na dospěláky, kteří u nás mají pohodlné zázemí. Duhový park je skvělou volbou pro Váš rodinný výlet. Díky našim bohatým zkušenostem jsme u nás měli již tisíce spokojených návštěvníku. Doufáme že i Vy budete patřit mezi ně. Těšíme se na Vás.
... Zobrazit více

Vybavení

  • dílničky pro děti

Tento objekt neposkytl informace o jejich vybavení

Last minute

NOVÝ Duhový Park pro Vás bude opět otevřen již 1.6.2019 !!! Tak neváhejte a přijďte si užít den plný aktivní zábavy se svými dětmi. Více informací naleznete na našich webových stránkách a na faceboooku.

Zjistit více

Zajímavosti v okolí

DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci TŘEBOVLE nedaleko východního okraje Prahy (20km).

Kontakt