logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Bobová dráha Praha Prosek

Bobová dráha Praha Prosek

Prosecká 36, Praha kraj
Bobová dráha Praha Prosek 00
Letní terasa
Bobová dráha

+16 dalších

Bobová dráha Praha Prosek
Do oblíbených
+16 dalších

Základní popis

Restaurace v areálu bobové dráhy na Proseku, se nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli a rodinou užít adrenalin při rychlých sjezdech.

Služby

  • Lanové atrakce
  • Hřiště
  • Programy pro děti

Podrobný popis

Restaurace na bobové dráze na Proseku, která je součástí areálu bobové dráhy, se nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli, rodinou, kolegy nebo klienty vychutnat nejen čerstvá jídla z pestré nabídky restaurace, ale také výhled na Prahu a bobovou dráhu.
Celková kapacita až 240 míst
Letní zahrádka 80 míst
Letní terasa 100 míst
Vnitřní kapacita restaurace se zimní zahradou 60 míst
Restaurace i bobová dráha jsou v provozu celoročně!
Letní zahrádka
Na letní zahrádce, která je nedílnou součástí restaurace, si můžete všemi smysly vychutnat tradiční grilování na dřevěném uhlí, které neodmyslitelně patří k restauraci na bobové dráze. Přímo před Vámi, na venkovním grilu, naši zkušení kuchaři grilují několik druhů masa, podávaného s lahodnými omáčkami, čerstvou zeleninu a vegetariánské lahůdky.
O venkovní posezení na letní zahrádce Vás nepřipraví ani déšť, či příliš prudké slunce. Letní zahrádka disponuje roztažitelnou markýzou po celé své ploše.
Letní terasa
Součástí restaurace je také letní terasa s výhledem na Prahu. Z letní terasy můžete také sledovat bobisty, adrenalinové nadšence na lanové skluzavce a v lanovém centru.
Firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery, teambuilding
Pro firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery a teambuilding poskytujeme cateringové služby a nabízíme prostor pro podporu zaměstnaneckých vztahů, zlepšení partnerských vazeb a načerpání nové síly do další práce.
WIFI – Připojení k internetu
Od května 2009 je všem návštěvníkům zdarma k dispozici připojení k internetu přes Wifi.
Dětské party
Chcete-li pro své děti připravit netradiční a zábavné odpoledne, nabízíme tematickou party Bojová hra – hledání pokladu. Po domluvě, lze Vašim požadavkům ve spolupráci s profesionálními herci přizpůsobit rozsah i téma – piráti, indiáni, kovbojové, pohádkové postavy a cokoli jiného podle Vašich představ. Pro Vaše dětské party nabízíme možnost spolupráce s animátorem dětské party. Program dětské party můžete také zpestřit programem pro děti. Vše po dohodě, dle vytíženosti restaurace. Pro děti máme také připraveny speciální dětské menu obsahující i jízdy na bobové dráze.
Nabízíme také několik druhů dětských menu a mnoho překrásných dětských narozeninových a jiných dortů.
Dětské hřiště
V areálu bobové dráhy naleznete dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a horolezeckou stěnou.
Nejdelší lanová skluzavka v ČR
Od dubna 2007 pro Vás areál bobové dráhy rozšířil nabídku adrenalinového vyžití – nejdelší lanovou skluzavku v ČR! Lanové centrum je v provozu vždy o víkendech od dubna do září.
Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů. Pak stačí jen trocha odvahy a už se závratnou rychlostí řítíte z kopce dolů ve výšce šesti metrů.
A pokud vám tahle jízda nestačila, můžete vyzkoušet svoji zručnost v navazujícím lanovém parku. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem profesionálů.
Takže pokud si troufáte, přijďte si to zkusit!
Bobová dráha
V roce 2003 jsme pro vás otevřeli na Proseku první a JEDINOU bobovou dráhu v Praze. Nedávno jsme oslavili 13. narozeniny a za tu dobu jsme svezli více než milion návštěvníků. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit “vyhlídkovým” tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí.
Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi! Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.
Trať je dlouhá 800 metrů a nabízí nejednu vychytávku (osmička, “hup”, …). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před restauraci, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.
Více informací naleznete na www.bobovadraha.cz
Catering
Naše společnost dále nabízí cateringové služby. Více se dozvíte na www.prague-catering.cz
... Zobrazit více

Vybavení

  • dětská židlička

  • DVD

  • televize

Tento objekt neposkytl informace o jejich vybavení

Zajímavosti v okolí

Pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli a rodinou vychutnat nejen čerstvá jídla z naší restaurace, ale také výhled na Prahu a jízdu na bobové dráze.

Dostupnost

  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0