logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Výlety s dětmi / Areál NOVAKO

Areál NOVAKO

Boží Dar 196, Boží Dar, Karlovarský kraj
Areál NOVAKO
Areál NOVAKO - Boží Dar
Areál NOVAKO - Boží Dar

+18 dalších

Areál NOVAKO
Do oblíbených
+18 dalších

Základní popis

Areál NOVAKO na Božím Daru je určený především pro rodiny s dětmi. Spousta vyžití v zimě i v létě. Je zde lyžařská škola, snowtubing, parkoviště, sociál. zázemí, občerstvení, půjčovna a servis lyží i kol. Pořádáme mnoho akcí pro děti i doprovod.

Služby

  • SKI servis
  • Dětská lyžařská školička
  • Lyžařská škola
  • Dětský koutek

Podrobný popis

V LÉTĚ u nás najdete jízdu na horských kárách a koloběžkách (vlekem nahoru a sami po sjezdovce dolů), skákací hrad, trampolínu, kuželky, střelbu z kuše, lanové centrum "Šikulka", obří šipky a další zábavné atrakce. Půjčujeme horská kola a elektrokola. Během letních prázndin se u nás koná spousta akcí pro děti a doprovod.

NOVĚ jsme vybudovali vodní kaskádu, kde si budou moci napouštět a vypouštět malé přehrady.

V ZIMĚ můžete využít služeb lyžařské školy. Máme zde půjčovnu a servis lyží a snowboardů, dětské lyžařské hřiště, občerstvení a prodej doplňků lyžařského oblečení (čepice, rukavice, brýle, helmy). Každý den večerní lyžování. Velikou atrakcí je snowtubing - jízda na nafukovacích duších. Celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován.

Personál je milý k dětem i k jejich doprovodu.

Stánek s občerstvením nabízí teplé i studené nápoje a něco k zakousnutí. V případě nepříznivého počasí je ve srubu místnost s krbem. Je tu nové sociální zařízení. V celém areálu je zákaz kouření.
... Zobrazit více

Vybavení

Jedná se o venkovní areál, kde si na čerstvém vzduchu najde tu svoji atrakci opravdu každý. Ideální pro rodiny s dětmi. Najdete zde také místnost s krbem, kde se můžete ohřát.

Zajímavosti v okolí

Z Božího Daru vede v létě i v zimě "Ježíškova cesta", okruh s domečky, ve kterých jsou různé úkoly pro děti. Po celé cestě jsou vyřezané pohádkové postavičky a různé atrakce. Po splnění úkolů dostanou děti v infocentru na Božím Daru malý dárek.

Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • Vlak: 0

Kontakt