Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Čiperové

Informace

Čiperové

třída Generála Píky 11, Brno
Česká republika

Tel: 601308738

Základní popis

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

VybaveníDětská jóga, cvičení pro děti, dětské kulinářské workshopy,baby masáže, hlídání dětí, hudební kroužek v solné jeskyni, saunováníKroužky a kurzy probíhají na různých místech v Brně a okolí.

Tipy na zábavu

Oslavanské Permonium

Město: Oslavany

Zoologická zahrada Hodonín

Město: Hodonín

Muzeum města Brna

Město: Brno

Zoopark Vyškov

Město: Vyškov

Army Park

Město: Brno

Muzeum hraček Lednice

Město: Lednice

Aqualand Moravia

Město: Pasohlávky

Western park Boskovice

Město: Boskovice

last minute

Resort UKO

Prohlédněte si stránky resortu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty 7 za 6. Resort nabízí i dětem nabídku volnočasových aktivit, včetně jógy, nuda u nás není!

Naše tipy

Duhový ráj

Dětská herna a kavárna i s venkovním posezením, velkým výběrem kroužků a kurzů a stále nových akcí. Duhový ráj je úžasné místo pro malé i větší děti, které si rády hrají s novými hračkami, v kroužku se učí nové věci a poznávají nové kamarády :-)

zobrazit

Plovárna Louka

Plovárna Louka je tvořena systémem bazénů, nezbytným technickým zázemím, vybavením pro návštěvníky a rozsáhlými travnatými odpočinkovými plochami. Součástí areálu jsou různá hřiště, stoly pro stolní tenis a dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm.

zobrazit

Karnevalové kostýmy nejen pro děti

Zimní období s sebou nese nejen čas radovánek na zasněžených kopcích či na zamrzlých rybnících, ale také čas masopustu a maškarních plesů. Jako každý rok tak nastává otázka, co pro letošek zvolit jako masku.

zobrazit

Lyžařský areál Čeřínek

Lyžařský areál na Čeřínku je ideálním místem pro lyžování na Vysočině, uprostřed lesů, v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti, s horní stanicí vleku v nadmořské výšce 750 m n. m. Areál je oblíbený zejména dětmi a začínajícími lyžaři.

zobrazit

Cesta do pravěku v Brně

Cesta do pravěku v Brně dokumentuje nejstarší dějiny osídlení Moravy a celého evropského kontinentu. Značnou pozornost dětí i dospělých přitahuje zejména 3,5 m vysoký model mamuta v životní velikosti, provázený mládětem. Přijďte se s dětmi poučit.

zobrazit

Zámek Slavkov - Austerlitz

Barokní perla jižní Moravy, národní kulturní památka, prohlídky zámku, množství výstav, akcí pro děti i rodiče včetně pohádek i kostýmovaných prohlídek - to vše je Zámek Slavkov - Austerlitz. Nová expozice Austerlitz – malé město velkých dějin.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close