Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Čiperové

Informace

Čiperové

třída Generála Píky 11, Brno
Česká republika

Tel: 601308738

Základní popis

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

VybaveníDětská jóga, cvičení pro děti, dětské kulinářské workshopy,baby masáže, hlídání dětí, hudební kroužek v solné jeskyni, saunováníKroužky a kurzy probíhají na různých místech v Brně a okolí.

Tipy na zábavu

Duhový ráj

Město: Brno

Minizoo Lamacentrum

Město: Brno

Ski - areál Olešnice - LETNÍ AKTIVITY

Město: Olešnice na Moravě

Větrný mlýn Ruprechtov

Město: Drnovice

Oslavanské Permonium

Město: Oslavany

Jezdecký klub Mikulov

Město: Mikulov

last minute

Penzion Pod Moníncem

V penzionu je nově vybavená herna s tobogánem, dětská kuchyňka a lezecká stěna pro děti. Na léto je připraven vyhřívaný zastřešený bazén 8x4 m a zahradní altán. Při nepřízni počasí je možno využít vířivku a finskou saunu.

Naše tipy

Prehiostoric park Znojmo - Chvalovice

Krytá stálá expozice prehistorických zvířat - pohyblivé modely dinosaurů, zvířata Doby ledové, výstava vykopávek a kosterních pozůstatků. Dětské hřiště s nafukovacími hrady a dalšími atrakcemi. Otevřeno celoročně každý den a za každého počasí.

zobrazit

Zábavní park Líšeňáček Brno

Zábavní park Líšeňáček Brno je centrum pro děti plné atrakcí, kde můžete navíc pro svého oslavence uspořádat narozeninovou party. Pro dospělé se zde najde chvilka na relaxaci u kávy a dalšího občerstvení nebo si mohou zahrát stolní fotbal a kulečník.

zobrazit

Anglické knihy pro malé děti

Děti milují, když se jim rodiče doopravdy věnují. Společné vyprávění, kreslení nebo třeba čtení je to nejkrásnější. Proč si ale nezkusit číst anglické knihy pro děti? Zajímavé ilustrace a známé i méně známé pohádky nadchnou všechny zvídavé prcky.

zobrazit

Muzeum hraček v Brně

Muzeum hraček v Brně nabízí svět panenek, kočárků, loutkového divadla, autíček, her i stavebnic. Najdete zde hračky, se kterými jste si hráli sami i ty, se kterými si dneska hrají Vaše děti. Přijďte si zahrát a zavzpomínat do Muzea hraček v Brně.

zobrazit

Jeskyně Na Turoldu

Jeskyně Na Turoldu spolu s jeskyní Liščí díra tvoří 2,5 km dlouhý labyrint chodeb. Jezerní dóm - část jeskyně, v níž se nachází jezírko se smaragdově zbarvenou vodou. Jezerní dóm je ze zpřístupněné části největším prostorem podzemního komplexu.

zobrazit

Hvězdárna a planetárium Brno

Hvězdárna a planetárium Brno Vám nabízí k nahlédnoutí do jevů přírody celou řadu dalekohledů, nebo projekci umělé oblohy.V přilehlém exploratoriu se do jevů může ponořit ještě hlouběji pomocí vlastního zraku, hmatu a sluchu. A to není zdaleka vše!

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 158151

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close