Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - CENTRUM BABYLON Liberec

Informace

CENTRUM BABYLON Liberec

Nitranská 1, Liberec
Česká republika

Tel: +420 485 249 311

Základní popis

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

Vybavení

autodráha, bazén, bowling, dětská postýlka, dětská strava , dětská židlička, dětské lůžkoviny, dětské menu, dětský domeček, dětský příbor, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, internet / WiFi - zdarma, internet / WiFi - placený, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, přebalovací pult, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, televize

AQUAPARK - bazény a skluzavky, čtyři tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl, síťové prolézačky, divoká řeka, mořská akvária aj. LUNAPARK - autodrom kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny, horolezecká stěna, rodeo na divokém býku, videohry.

bazén, brouzdaliště, dětský domeček, dětský koutek, houpačka, klouzačka, kolotoč, lanové atrakce, minigolf, možný vstup s kočárkem, parkoviště , přebalovací pult, programy pro děti, průlezka, skákací hrad, trampolína

Tipy na zábavu

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Město: Jablonec nad Nisou

Lanový park Artur

Město: Janov nad Nisou

Muzeum Jizerských hor

Město: Desná

Skiareál Benecko

Město: Benecko

Veřejné bruslení Liberec

Město: Liberec

last minute

Statek - penzion Jižní Čechy

Statek - penzion Jižní Čechy skýtá místo na dovolenou podle vašich představ! Nabízíme to, co jiné penziony většinou nemají - uzavřenou zahradu s venkovním bazénem, stylové ubytování, venkovní posezení s grilem, dětskou hernu a společenskou místnost.

Naše tipy

Zoo Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší českou zoo. Patří k těm menším na území ČR (13 ha), ale nabízí na 150 vzácných nebo ohrožených druhů zvířat ze všech kontinentů (celkem cca 750 chovaných jedinců) včetně nejkomplexnější sbírky dravých ptáků.

zobrazit

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Plavecký bazén 25m v Jablonci nad Nisou nabízí vodní zábavu pro rodiny s dětmi. Dětský bazén s parními komorami, aqua park, výřivky, masážní lavice a trysky, tobogán, turbotobogán, vlnobití a divoká řeka. V nabídce služeb také sauna, solárko a masáže

zobrazit

Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka


V roce 2020 si v Divadle S+H připomínáme 100 let od chvíle, kdy pan Spejbl poprvé vstoupil na scénu. Stejně jako ostatní i nás okolnosti přiměly místo oslav našeho nestora improvizovat.

zobrazit

Lanový park Hamr na Jezeře

Lanový park v Hamru na Jezeře nabízí adrenalinový zážitek pro celou rodinu! Jsou zde připraveny hlavně dlouhé lanovky a desítky metrů překážek pro děti i dospělé. Pro ty, kteří se bojí, je zde i zkušený instruktor, který rád pomůže.

zobrazit

Muzeum energie

Muzeum je věnováno mírně osvětě, vysvětlení základních prvků a názorných ilustračních fotografií a popisů, které návštěvníky provedou tematikou obnovitelné výroby elektrické energie z vody, větru, slunce a Biomasy. Expozice doplněna ukázkami.

zobrazit

Penzion Horní Maxov

Penzion Horní Maxov Vám představí svá zvířátka. Máte dost městského ruchu? A nevíte kam zajet na výlet, kde je krásná příroda, zvířátka a levné přístřeší s dobrým jídlem?? Přijeďte se podívat na Penzion Horní Maxov v Jizerských horách.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
AQUAPARK Celodenní vstup do 140 cm výšky 240 Kč
AQUAPARK celodenní vstup nad 140 cm 350 Kč
Virtuální realita 1 projekce 30 Kč
Ponnie - hopsající ZOO jízda 10 minut 30 Kč
WELLNESS CENTRUM celodenní vstup 550 Kč
WELLNESS CENTRUM vstup na 3 hodiny 450 Kč
Lunapark Osoby nad 100 cm výšky 150 Kč
Bowling 17:00 - 19:00 290 Kč
Bowling od 19:00 320 Kč
Bowling 10:00 - 17:00 230 Kč