Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Baby centrum Šikulka

Informace

Baby centrum Šikulka

Rudolfovská tř. 634, České Budějovice
Česká republika

Tel: 387 312 000

Základní popis

Všestranné centrum nabízí mnoho aktivit, mezi něž patří plavání dětí, cvičení v tělocvičně, baby školka pro individuální hlídání dětí vhodné pro rodiče na mateřské, ale také kurzy angličtiny pod vedením kvalifikované učitelky anglického jazyka.

Vybavení

bazén, dětský koutek, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, možný vstup s kočárkem, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, programy pro děti, půjčování hraček, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, společenská místnost, stolní hry

dětský domeček, houpačka, hřiště, klouzačka, kolotoč, pískoviště, programy pro děti, průlezka, trampolína

Součástí centra je i uzavřená venkovní zahrada, kde si mohou děti za pěkného počasí hrát a rodiče využít venkovní posezení.

Tipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Hopsárium - svět rodinné zábavy

Město: České Budějovice

Skiareál Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

VIVA FITNES

Město: České Budějovice

last minute

Resort UKO

Prohlédněte si stránky resortu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty 7 za 6. Resort nabízí i dětem nabídku volnočasových aktivit, včetně jógy, nuda u nás není!

Naše tipy

Hravé peklo

Od 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

První pomoc nejen u dětí - část I.

Řekneme Vám, jak správně a účelně poskytnout první pomoc a to nejen dětem! Osvěžíte si paměť a zároveň se možná dozvíte nové a moderní postupy v poskytování první pomoci. Uvědomme si důležitost správného poskytnutí první pomoci a opakujme si čas od času její hlavní zásady. Můžeme tak zachránit život nejen našim blízkým, ale třeba i my sami jednou budeme potřebovat někoho, kdo se vyzná.

zobrazit

Lanový park Lipno

Lanový park Lipno nabízí jedinečné dobrodružství na lanových překážkách s nádherným výhledem na lipenské jezero. Areál je určen především rodinám s dětmi, ale na své si přijdou i milovníci adrenalinu.Lanový park nabízí přes 500m lanových překážek.

zobrazit

Blatské muzeum

Blatské muzeum nabízí obnovenou blatskou kovárnu s unikátní černou kuchyní a zároveň exozici loutek, jejich výrobu vč. betlémů. Muzeum se nachází ve vesničce Záluží poblíž Soběslavi ve stylu selského baroka. Přijďte do Blatského muzea za pohádkou.

zobrazit

Bowling Hluboká

Bowling Hluboká je klimatizované herna, kde si se svými dětmi můžete zahrát a dobře se pobavit při sportovní aktivitě. Herna je přizpůsobená i handicapovaným občanům a mohou tedy hrát i bowling. V přilehlé restauraci se můžete občerstvit a odpočinout

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168171

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close