Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Baby centrum Šikulka

Informace

Baby centrum Šikulka

Rudolfovská tř. 634, České Budějovice
Česká republika

Tel: 387 312 000

Základní popis

Všestranné centrum nabízí mnoho aktivit, mezi něž patří plavání dětí, cvičení v tělocvičně, baby školka pro individuální hlídání dětí vhodné pro rodiče na mateřské, ale také kurzy angličtiny pod vedením kvalifikované učitelky anglického jazyka.

Vybavení

bazén, dětský koutek, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, možný vstup s kočárkem, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, programy pro děti, půjčování hraček, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, společenská místnost, stolní hry

dětský domeček, houpačka, hřiště, klouzačka, kolotoč, pískoviště, programy pro děti, průlezka, trampolína

Součástí centra je i uzavřená venkovní zahrada, kde si mohou děti za pěkného počasí hrát a rodiče využít venkovní posezení.

Tipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Lanový park Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Dům gobelínu

Město: Jindřichův Hradec

Pohádkový dům Český Krumlov

Město: Český Krumlov

VIVA FITNES

Město: České Budějovice

ZOO Dvorec

Město: Borovany

Lanový park Máj

Město: České Budějovice

last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Dolní Morava nabízí letní i zimní dobrodružství

Dolní Morava je název malé vesničky v Pardubickém kraji, která leží na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Náleží do Národní přírodní rezervace Kralický Sněžník. Hora Kralický Sněžník je také dominantou této oblasti, ale zdaleka není jediným turistickým cílem.

zobrazit

Zážitkový park Zeměráj

Park Zeměráj v Milevsku je plný zážitků pro děti i dospělé. Více než sto různých her, hlavolamů, dobrodružných úkolů i několik výjimečných atrakcí. Živá vesnice z raného středověku se zahradami a zvířaty, kilometr dlouhá stezka naboso - jediná v ČR.

zobrazit

Národní muzeum fotografie

Národní muzeum fotografie v Jindřichově Hradci se pyšní unikátní sbírkou fotografií českých i zahraničních autorů a fotografických technik. Prvním krokem bylo založení sbírky fotografií současných autorů, která dostala název Zlatý fond.

zobrazit

Funpark Panda

Zábava pro všechny, to je Funpark Panda. Svou rozlohou největší zábavní park v Jižních Čechách. Mnoho zábavy a nevšedních zážitků pro celou rodinu. Pro děti jsou k dispozici různé atrakce a pro rodiče místní restaurace s vynikající kuchyní.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 171201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close