Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - WELLNESS HOTEL PANORAMA
detail detail detail detail

Last minute

Pozor AKCE hotelu Panorama! Rodinná dovolená s BONUSEM! Rodinná dovolená s animačním programem! Rodinný balíček na jarní prázdniny: "Za poznáním i oslíky do Moravského krasu ".

http://www.hotelpanorama.cz/akcni-nabidka

Informace

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Češkovice 168, Blansko
Česká republika

Tel: 516 418 111, 723 576 189, 606 722 951
  • HOTEL CELOROČNÍ PROVOZ
  • venkovní bazén duben - říjen
  • wellness centrum celoroční provoz
  • MHD: 20m
  • ČSAD: 20m
  • Vlak: 3km
  • GPS N 49° 22' 38.668" (49.3774078N) E 16° 40' 31.840" (16.6755111E)

Zajímavosti v okolí

Moravský kras, Macocha, Punkevní jeskyně a podzemní plavba po řece Punkvě, DINOPARK Vyškov, Westernové městečko v Boskovicích, rozhledna PODVRŠÍ, zámky v Rájci, Lysicích, Letovicích a Boskovicích, farma BOLKA POLÍVKY v Olšanech, nové dětské hřiště...

Základní popis

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

Vybavení

DVD / pohádky na DVD, bazén, chůvičky - vysílačky, dětská postýlka, dětská strava , dětská židlička, dětské lůžkoviny, dětské menu, dětské plenky, dětské sedátko na wc, dětský domeček, dětský koutek, dětský příbor, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, fén, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, kuchyňka, kulečník, kuželky, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, nočník, ocenění BABY FRIENDLY CERTIFICATE, ochrana schodiště proti pádu, odrážedlo, pohybové hry nebo cvičení s dětmi, přebalovací pult, programy pro děti, půjčování hraček, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, sauna / whirlpool , stolní hry, stolní tenis, stupátko pod umyvadlo, televize, tenisový kurt, vanička, varná konvice, výtah, záslepky do elektr. zásuvek

vnitřní teplý slaný bazén 31°C, wellness centrum, balneoprocedury, dětský koutek, houpadla, tělocvična, ping-pong

badminton, bazén, dětský domeček, dětský koutek, dobové hry, houpačka, hřiště, klouzačka, kočárek, kolotoč, lanové atrakce, mikrovlná trouba , minizoo, možný vstup s kočárkem, odrážedlo, ohniště / gril / krb, parkoviště , petangue, pískoviště, přebalovací pult, programy pro děti, projížďky na koních, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení - venkovní sporty, ruské kuželky, stolní tenis, tenisový kurt, trampolína, travnatá plocha, volejbalové hřiště, zahrada

venkovní dohřívaný zážitkový bazén s tobogánkem (duben -září), letní zookoutek s oslíky Rozárkou, Sazínkem, Amálkou,Bertíkem, králíky a morčaty, trampolína, houpačky, houpadla, fitpark s wellness chodníkem, ZIP-LINE ...

Podrobný popis

Wellness Hotel Panorama nabízí venkovní dohřívaný slaný zážitkový bazén od dubna do října s tobogánkem, masážní lavicí, perličkou a chrličem o velikosti 7x12 metrů, ZOOKOUTEK s oslí rodinkou, králíky a morčetem, vnitřní teplý slaný bazén a wellness centrum s whirlpoolem a saunami, dětský koutek, velkou trampolínu, houpačky, houpadla, písek, odrážedla, venkovní fitpark s wellness chodníkem ...
"Ráj" pro děti a "Lázně" pro dospělé. Dále vše co očekáváte: tenisové hřiště, travnaté plochy na hry i volejbal. Velkou předností hotelu je stálý kvalitní personál, rodinné prostředí i přístup a TRADICE JIŽ 20 LET !!!

Pokud hledáte ubytování pro rodinu s dětmi na Jižní Moravě, jste v hotelu Panorama na správné adrese. Náš wellness hotel je ideálním výchozím bodem k návštěvě několika okolních míst a především Moravský kras je skvělou volbou. Můžete tedy u nás strávit nejen wellness víkend či kratší pobyt, ale pokud se rozhodnete užít si v Hotelu Panorama třeba letní dovolenou, nebudete mít rozhodně nouzi o zážitky.V těchto měsících hotel nabízí bohatý animační program.

Standardní ubytování ... zobrazit více

a wellness víkendové pobyty v jejich klasické podobě doplňujeme velmi kvalitní a širokou nabídkou služeb.

V oblasti Jižní Moravy a Moravského krasu je hotel Panorama specialistou na wellness víkendy a pobyty, zahrnující relaxační služby a lázeňské procedury. Nabízíme několik možností, jak prožít krásný wellness víkend na Jižní Moravě. Naše oblíbené wellness balíčky jsou toho důkazem.
Ovšem nezapomínáme ani na Vaše děti, pro které máme skvělé zázemí a vybavení. Náš hotel se může pyšnit označením BABY FRIENDLY CERTIFICATE, což nás zavazuje a zároveň pohání k zavádění ještě lepších služeb pro naše nejmenší, ale o to váženější klienty. Vždy nám jde o to, aby se u nás cítila spokojeně celá rodina a teprve potom je pobyt u nás dokonalý.

Ubytování Jižní Morava je vyhledávanou frází a náš hotel dobrým výchozím místem. Již samotná poloha hotelu s panoramatickým výhledem „před sebou“ a Moravským krasem „za zády“ nabízí velkou škálu možností. Nebudete-li mít zrovna chuť odpočívat třeba celý váš wellness víkend v našem centru, můžete vyrazit za krásami okolí, protože Jižní Morava a Moravský kras je skvost této oblasti. Kromě přírodních krás můžete vyrazit do westernového městečka do Boskovic, na zámek do Rájce nebo Lysic či jen pěšky na nedalekou rozhlednu Podvrší.

schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Apartmány Fojtova studna

Město: Mikulov

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

RELAX HOTEL ŠTORK

Město: Lednice

Hotel Nemojanský mlýn

Město: Nemojany u Vyškova

Malebné ubytování

Město: Milovice u Mikulova

Penzion Pod hradem Cornštejn

Město: Oslnovice

last minute

Penzion ŽUHANSTA

Penzion nabízí především příjemné ubytování v přírodě, kde se o vás postará milý a ochotný personál. AKCE = zůstaňte 7 nocí a plaťte jenom 6! Rychlý internet dostupný v každém pokoji.

Naše tipy

Hrad Svojanov

Prohlídka hradu je rozdělena na tři okruhy. Okruh A je zaměřen na síně, salony, pracovny, schodiště a ložnice, zatímco okruh B na hradní kuchyni, sklepení,kde je instalována výstava strašidel Šárky Rusínové a okruh C na venkovní prostory hradu.

zobrazit

Koupaliště Svitavy

Na koupališti ve Svitavách jsou k dispozici tobogány ,bazény, skluzavky, možnost Bodyzorbingu. Největší zajímavostí ale je 3 metry vysoká nafukovací horolezecká stěna umístěná uprostřed bazénu. Je tu též možnost plážového volejbalu na dvou hřištích.

zobrazit

Ubytování Doubice

Smogová situace bývá v některých oblastech alarmující a stejně tak vzduch nasycený spalinami trápí obyvatele mnoha velkých a především průmyslových měst. Bohužel úměrně s tím stoupá také počet alergických osob, a to nejen dětí, ale i dospělých. S projevy exému, potravinových alergií nebo dokonce astmatu se můžeme setkat již u velmi malých dětí. Avšak ani dospělí, kteří v dětství netrpěli žádnými reakcemi na alergeny nejsou mimo nebezpečí. I v pozdějším věku totiž může dojít k rozvoji třeba právě astmatu, jež je odborníky dáváno do souvislosti se znečištěným ovzduším.

zobrazit

Minizoo Lamacentrum

Přijďte se s Vašimi dětmi podívat do bývalého vápencového lomu na chov lam. Pravá lamí farma děti určitě osloví, pohlazení, či nakrmení lam je smaozřejmostí. V sezóně je návštěva v sobotu a v neděli bez ohlášení. Jindy je nutné se předem objednat.

zobrazit

Centrum Bohuslava Martinů

Centrum Bohuslava Martinů najdete v objektu Městského muzea, dříve sídla chlapecké měšťanské školy, do které chodil i Bohuslav Martinů a umožňuje prohlédnout si rodnou světničku tohoto slavného hudebního skladatele. Součástí je i městská galerie.

zobrazit

Zábavní centrum WIKYLAND

Hledáte skvělou zábavu pro celou rodinu? Rodinné zábavní centrum WIKYLAND vám na ploše více než 3 000 m2 nabízí trampolíny, tobogány, skluzavky, kolotoče, autíčka, rodeového býka, skákací hrady, horolezeckou stěnu, dětskou diskotéku i restaurace.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
U nás zaplatíte od: den / osoba vč. snídaně 870,- Kč
BALÍČKY SPA POBYT 4186,-/osobu ve 1/2 - 3.740,- Kč
Wellness balíček Pohlazení těla a duše 2838,-/os
Wellness balíček Víkend ve dvou 3398,-/os
26.12.-29.12.2018 Povánoční pobyt 4350,-/osna osobu ve 1/2 - 4.040,- Kč
29.12.2018-2.1.2019 Silvestrovský pobyt 5998,-/osna osobu ve 1/2 - 5.360,- Kč
na osobu ve 1/2 - 4.040,- Kč
na osobu ve 1/2 - 2.990,- Kč
Termín slevy Popis Cena
celoročně 3 noci a déle DOVOLENÁ S BONUSEM nabídka