Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Pohádková usedlost Lovětín - soukromá rezidence

Pohádková usedlost Lovětín - soukromá rezidence

Informace

Pohádková usedlost Lovětín - soukromá rezidence

Lovětín 17, Nová Včelnice
Česká republika

Tel: 608 979 686, 774 979 686

Zajímavosti v okolí

Základní popis

Pohádková usedlost Lovětín - soukromá rezidence - druhým názvem " u devíti andělů" je rekonstruované vesnické sídlo v nádherné krajině jižních Čech . Nabízíme ubytování s pěknými pokoji, restauračním provozem, barovým provozem, wellness.

Vybavení

bazén, dětská postýlka, dětská židlička, dětské lůžkoviny, dětský koutek, dětský příbor, internet / WiFi - zdarma, možný vstup s kočárkem, nabídka snídaní / polopenze / plné penze, nočník, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, sauna / whirlpool , stolní hry, stolní tenis, stupátko pod umyvadlo, tenisový kurt

bazén, brouzdaliště, dětský koutek, houpačka, hřiště, možný vstup s kočárkem, parkoviště , pískoviště, půjčovna kol, stolní tenis, trampolína, travnatá plocha, zahrada

Podrobný popis

schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Statek Zelený dub

Město: Písek

Apartmán Lipno

Město: Loučovice

U Stuchlíků

Město: Třeboň

Penzion U Zámku Pluhův Žďár

Město: Jindřichův Hradec

Hotel Bellevue

Město: Český Krumlov

Penzion King 1-3

Město: Dobrá Voda u Horní Stropnice

last minute

Resort UKO

Prohlédněte si stránky resortu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty 7 za 6. Resort nabízí i dětem nabídku volnočasových aktivit, včetně jógy, nuda u nás není!

Naše tipy

Hravé peklo

Od 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

V říjnu do jabloneckého muzea zdarma


Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou připravilo podzimní novinku - každé říjnové úterý mezi 16. a 18. hodinou bude pro všechny návštěvníky vstup do muzea zdarma.

zobrazit

Baby centrum Šikulka

Všestranné centrum nabízí mnoho aktivit, mezi něž patří plavání dětí, cvičení v tělocvičně, baby školka pro individuální hlídání dětí vhodné pro rodiče na mateřské, ale také kurzy angličtiny pod vedením kvalifikované učitelky anglického jazyka.

zobrazit

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích bylo založeno v roce 1877. Sbírky čítají více než 800 000 předmětů z oblasti botanické geologické, entomologické, mykologické, zoolo­gické, archeologické atd. V roce 2020 otevřelo druhou stálou expozici.

zobrazit

Muzeum středního Pootaví Strakonice

Muzeum spravuje stálé expozice v prostorách strakonického hradu a vodní mlýn Hoslovice. V současné době prochází muzeum rozsáhlou rekonstrukcí. Navštívit můžete černou kuchyni, aktuální výstavy, vyhlídkovou věž a vodní mlýn v Hoslovicích.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close