Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Penzion Pod Moníncem
detail detail detail detail

Last minute

Nově v penzionu menší wellness s vířivkou a finskou saunou pro 2 dospělé osoby a 2 děti. V blízkosti najdete Ski areál Monínec. Je vybaven čtyřsedačkovou lanovkou a umělým zasněžováním. 1200 metrů dlouhá sjezdovka je vhodná pro všechny typy lyžařů.

http://www.podmonincem.cz/

Informace

Penzion Pod Moníncem

Jetřichovice, Sedlec - Prčice
Česká republika

Tel: 602 303 602
  • Celoročně - ubytování mezi 16:00 - 19:00
  • nebo dle tel. dohody 602 303 602
  • ČSAD: 3,5 km
  • Vlak: 8 km
  • GPS 49°33'6.404"N, 14°31'7.020"E

Zajímavosti v okolí

Nedaleko penzionu je sportovní areál Monínec. V zimě lyžování na 1200m dlouhé osvětlené sjezdovce, půjčovna lyžařského vybavení, dětská škola lyžování. Vše ve vdálenosti cca 250m od penzionu. V létě lanový park, tubing cyklotrasy,golf, koně, rybolov.

Základní popis

Zveme Vás do rodinného penzionu, který se nachází na rozhraní středních a jižních Čech. Nalézá se za vesnicí na samotě, uprostřed veliké zahrady (cca 15 000m2) s bazénem a altánem. Les za plotem. V zimě skvělé lyžování. Čeká Vás i děti fajn dovolená.

Vybavení

dětská postýlka, dětská strava , dětská židlička, dětské lůžkoviny, dětské menu, dětské sedátko na wc, dětský koutek, herna / sál, kuchyňka, kuželky, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, nočník, DVD / pohádky na DVD, půjčování hraček, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, stolní hry, vanička, varná konvice, fén, internet / WiFi - zdarma, mikrovlná trouba, nabídka snídaní / polopenze / plné penze, ocenění BABY FRIENDLY CERTIFICATE, rádio s CD, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, šipky, společenská místnost, stolní tenis, televize

bazén, brouzdaliště, dětská lyžařská školička, dětská sjezdovka, dětský koutek, dětský lyžařský vlek, dobové hry, fotbalové hřiště, houpačka, hřiště, klouzačka, ruské kuželky, lanové atrakce, lyžařská škola, mikrovlná trouba , možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, pískoviště, projížďky na koních, průlezka, půjčovna sportovního vybavení - venkovní sporty, půjčovna kol, půjčovna lyží, SKI servis, stolní tenis, trampolína, travnatá plocha, vozík za kolo, zahradní altán, parkoviště , petangue, zahrada

Podrobný popis

Zveme Vás k relaxaci a odpočinku do krajiny plné nádherných scenérií, lesů, kulturních památek, zajímavostí a sportovních aktivit. Svou dovolenou zde můžete trávit na kole, na koni, golfem, rybolovem, houbařením, koupáním v blízkém rybníce, výlety po okolí… v zimě pak na lyžích nebo běžkách.

Penzion se nachází uprostřed veliké zahrady, ve které je dětské hřiště, malý bazének, bazén, trampolína, hřiště, veliká louka, možnost posezení u ohně v zastřešeném ohništi, ping pongový stůl. Nabízí čtyři apartmány pro tři až šest osob s vlastním příslušenstvím. Uvnitř penzionu je pro posezení prostorná hala, společenská místnost, pro děti herna.

Půjčujeme kola, hry,můžete si zahrát fotbálek. V apartmánech je koupelna, WC a kuchyňka pro přípravu základních jídel (mikrovlna,varná konev,vařič, lednice).
Po domluvě Vám zajistíme snídaně, večeře, případně obojí. Čas podávání jídel přispůsobíme Vašim potřebám. Na letní období je možné objednat grilování, oslavy a garden party.

V zimě máte možnost využít lyžařský areál Monínec se čtyřsedačkovou lanovkou, uměle zasněžovanou sjezdovkou pro malé ... zobrazit více

i velké lyžaře a kilometry běžeckých tras. Ski areál Monínec je v těsné blízkosti penzionu.
Půjčujeme kola! K dispozici máme čtyři horská kola a jeden dětský vozík za kolo.

Na léto 2014 bude v penzionu k dizpozici další herna pro děti o velikosti 50m2.


schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Landal Marina Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Kroužky nad Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Hotel Na Jezeře***

Město: Horní Planá

Penzion Admirál

Město: Třeboň

last minute

Penzion Na Bidýlku

Jarní prázdniny máte letos vyřešené, pokud si včas rezervujete pobyt v našem penzionu Na Bidýlku. Nabízíme nejen sportovní, ale i výtvarné zážitky. V domě se nachází keramický atelier. Pro návštěvníky a hosty penzionu nabízíme hrníčkové workshopy.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Interliga - baseballový turnaj U9 a tým Blesk

Nemají Vaše děti žádný sportovní kroužek, který by po škole, třeba 2x týdně, navštěvovaly? A co třeba nabídnout jim vyzkoušet si netradiční a méně známý sport, jakým je baseball? Jablonecký klub Blesk nabírá všechny kluky i holky od 5. let, kteří mají zájem naučit se házet, odpalovat a chtějí, v kolektivu ostatních, své nabité zkušenosti uplatnit při zápasech.

zobrazit

Lanový park Máj

Odpočiňte si s celou rodinou nebo partou kamarádů! Podpořte svou fyzickou kondici a motoriku! Vyberte si z možných tras a užijte si adrenalin v lanovém parku! Těšíme se na vás! Více info na www.parkmaj.cz

zobrazit

Zámek Třeboň

Navštívíte-li třeboňský zámek můžete si vybrat ze tří návštěvnických okruhů. Uvidíte například alchymistickou laboratoř, knihovnu Petra Voka, rožmberskou zbrojnici, jízdárnu a nebo výjimečnou psí kuchyni. Na zámku jsou pořádány také kulturní akce.

zobrazit

Houbový park - Ráj skřítků - Muzeum

V Houbovém Parku se můžete vydat na výzkumnou expedici do prehistorie, na cestu za pokladem a za skřítky! Dále můžete navštívit Muzeum fosilií, výtvarné dílny nebo vyzkoušet netradiční dřevěné hry. Za nepřízně počasí plníte mnoho zajímavých soutěží.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Apartmány v podkroví minimální cena za apartmán č.1 nebo č.2 1500,- Kč / noc
minimální cena za apartmán č.3 2000,- Kč / noc
Pokoje v patře minimální cena za třílůžkový pokoj 960,- Kč / noc
nimální cena za dvoulůžkový pokoj 700,- Kč / noc
Třílůžkovém pokoji v přízemí minimální cena pokoje 900,- Kč / noc
Pronájem celého penzionu dvě noci 20 000,- Kč / 2 noci
+ každá další noc 10 000,- Kč / noc
Termín slevy Popis Cena
Pro silvestrovské pobyty minimálně 5 nocí ceny dle ceníku
Pouze po dohodě! pes malé plemeno / noc 200,- Kč / noc
Polopenze dospělá osoba 190,- Kč
dítě ( poloviční porce ) 115,- Kč
Welness finská sauna 2 dospělí a 1 – 2 děti 250,- Kč / hodina
vířivka 2 dospělí a 1 – 2 děti 450,- Kč / hodina