Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Motel Charlie
detail detail detail detail

Last minute

Ať na kolo, in-line brusle nebo na pěší výlety, okolí našeho penzionu je jako stvořené k prožití aktivní dovolené. Ani rodiny s dětmi se nudit nebudou, hřiště, bazén a zahrada zabaví každého neposedu. Rumcajs, Manka a Cipísek Vás jistě rádi uvidí!

http://www.motelcharlie.cz/motel-charlie-0

Informace

Motel Charlie

Kovač 16, Jičín
Česká republika

Tel: +420 608 225 419
  • Celoroční provoz dle tel. dohody

Zajímavosti v okolí

Do Jičína za Rumcajsem, Mankou a Cipískem, za zvířátky do ZOO - Safari ve Dvoře Králové, za Krakonošem do Krkonoš nebo do okolních lesů ...

Základní popis

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

Vybavení

bazén, dětská postýlka, dětská židlička, dětské menu, dětský koutek, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, DVD, herna / sál, hlídání dětí za poplatek, internet / WiFi - zdarma, kulečník, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nabídka snídaní / polopenze / plné penze, půjčování hraček, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, společenská místnost, stolní hry, televize, varná konvice

bazén, dětský domeček, dětský koutek, fotbalové hřiště, hřiště, klouzačka, mikrovlná trouba , možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, parkoviště , průlezka, travnatá plocha, zahrada

Podrobný popis

Motel Charlie se nachází přibližně 12 km od Českého ráje v obci Kovač, přibližně na polovině cesty z Jičína do Hořic v Podkrkonoší
(směr na Hradec Králové).
Náš motel od roku 1991 navštívilo a oblíbilo si již mnoho návštěvníků a mezi nimi i spousta populárních osobností a všichni se k nám rádi vracejí, což svědčí o vysokých kvalitách námi poskytovaných služeb.
V areálu motelu Charlie naleznete romantickou stylovou restauraci s výbornou kuchyní a venkovním posezením na kamenné terase.
K dispozici je ubytování v příjemném prostředí penzionu nebo v soukromí přízemních chatek zasazených do přírodního prostředí s parkovou úpravou. Celková kapacita ubytovacího zařízení je 53 míst.
Umožníme pobyt Vašich čtyřnohých přátel, pokud neomezí pohodlí našich hostů. Vozíčkáři mají bezbariérový přístup do vyhrazených ubytovacích zařízeních.
Vybrat si můžete z rozmanitých a výborných jídel, napít se nealko i alkoholických nápojů a samozřejmostí jsou naše vyhlášené coctaily.

Ubytování i pro rodiče s dětmi:
* velká zahrada s bungalovy jako stvořená pro dětské hry
* dětské hřiště
* zastřešený ... zobrazit více

bazén
* do přírody několik kroků
* nepřeberné možnosti výletů

Vedle venkovního posezení jsme otevřeli dětské hřiště. S dětmi se můžete vydat na výlety jak po okolí tak i navštívit Prachovské skály, hrad Kost a další památky, kterými je Královehradecký kraj, potažmo Jičín a celý Český ráj vyhlášen. S dětmi můžete také sportovat - okolo Kovače vedou in-line trasy vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé. Samozřejmostí je, dnes již národní sport, cykloturistika. Sice jsme v podhůří Krkonoš, ale jsme také Polabí - je to tu samá rovinka :) a ti zkušení můžou nabrat směr - Krkonoše.

Přijďte se i Vy přesvědčit, že nenabízíme běžný standard, ale přicházíme vždy s něčím novým a lepším a máme svým hostům co nabídnout. schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Motel Charlie

Město: Jičín

apartmá/penzion Vila Alena

Město: Horní Malá Úpa

Chalupa Černá Voda

Město: Žacléř

Penzion Alenka

Město: Špindlerův Mlýn

Chalupa Kulíšek

Město: Strážné v Krkonoších

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ****

Město: Špindlerův Mlýn

Hotel Paříž Jičín

Město: Jičín

last minute

Kyprův mlýn

Pokud hledáte místo, kde Vás ráno vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám na Kyprův Mlýn u Telče. Děti uvidí spoustu zvířátek, která bydlí na farmě.

Naše tipy

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady

Výlet pro děti i dospělé. Tři prohlídkové okruhy Do pohádek čaroděje Arachibalda I., kterými Vás provedou naše krásné princezny, čarodějnice, rozpustilé vodnice, popletení čertové a rytíři. Gotický hrad s renesančním zámkem je otevřený celoročně.

zobrazit

Dobrovická muzea

Dobrovická muzea - cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovice nabízejí 3 prohlídkové okruhy, které lze kombinovat. Uvidíte obří kostku cukru nebo exotiku mezi cukrovou třtinou. Navštívit můžete i cukrovar a lihovar v Dobrovici.

zobrazit

Darujte poukázky do centra Babylon v Liberci

Nemáte nápad, čím obdarovat své blízké nebo chcete jen tak potěšit dětskou duši? Darujte poukázky do zábavního centra Babylon v Liberci. Aquapark, lunapark, iQPARK a mnoho dalšího můžete vyzkoušet při návštěvě našeho komplexu. Nabízíme ubytování v hotelu.

zobrazit

Rumcajsova ševcovna

V Rumcajsově příbytku najdete nejen Manku a Cipíska, ale i pravou ševcovskou dílnu, Mančinu bylinkovou zahrádku, hernu pro děti, Cipískovu ZOO a další kratochvíle. Navštivte jeho domácnost ještě v době, kdy nebyl slavným pohádkovým loupežníkem.

zobrazit

Hrad Trosky

Bizarní zřícenina gotického hradu Trosky z konce 14. století se stala jedním ze symbolů Českého ráje. Při prohlídce má návštěvník možnost seznámit se s historií hradu a vystoupat na věž "Babu" i na vyhlídku pod věží "Panna".

zobrazit

Ranch Srbsko

Vyjížďky na koních a kočárem pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé. Možnost ubytování v chatce, případně v apartmánu. Jsme malý rodinný ranch a farma hospodařící podle zásad permakulturního hospodaření s BIO registrací.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
PENZION dvoulůžkový pokoj / noc 750,- Kč
CHATKY dvoulůžková chata / noc 750,- Kč
CHATKY třílůžková chata / noc 1050,- Kč
CHATKY čtyřlůžková chata / noc 1400,-Kč