Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Mlýnhotel

Informace

Mlýnhotel

Vílanec 37, Jihlava
Česká republika

Tel: 606 085 744, 724 222 717

Základní popis

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

Vybavení

bowling, dětská postýlka, dětská strava , dětská židlička, dětské lůžkoviny, dětské menu, dětský domeček, dětský koutek, dílničky pro děti, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, kulečník, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nabídka snídaní / polopenze / plné penze, nekuřácké prostředí, programy pro děti, restaurace / jídelna, ručníky / lůžkoviny, šipky, společenská místnost, stolní tenis, televize, tenisový kurt

elektronické šipky, stolní fotbal

bazén, brouzdaliště, dětský domeček, dětský koutek, houpačka, klouzačka, možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, pískoviště, půjčovna kol, stolní tenis, travnatá plocha

4 nové antukové tenisové kurty, terasa s prázdninovou hudbou, pstruhový rybníček

Tipy na ubytování

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Kyprův mlýn

Město: Telč

Půjčovna pohádkových karavanů

Město: Žďár nad Sázavou

Chalupa Kociánka

Město: Pelhřimov

Chalupa Pohádka

Město: Věcov

Apartmány Kocourek

Město: Pelhřimov

Jandova chalupa

Město: Třebíč

Penzion Dena

Město: Jihlava

last minute

Zoo Praha

Zavítejte s dětmi k nám a prohlédněte si naše exponáty. Happy Mondays neboli každé pondělí (vyjma svátků, července, srpna a 25. prosince) mají děti, studenti a důchodci zvýhodněné vstupné.

Naše tipy

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Kyprův mlýn

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

zobrazit

Putování s dinosaury - velkolepá show

NA ZÁKLADĚ OBROVSKÉHO DIVÁCKÉHO ÚSPĚCHU SE PO ŠESTI LETECH DO ČESKÉ REPUBLIKY VRACÍ SHOW OVĚNČENÁ ŘADOU CEN - WALKING WITH DINOSAURS NEBOLI PUTOVÁNÍ S DINOSAURY.

Dinosauři se opět budou procházet po Zemi a vy můžete být u toho. Zcela nová produkce se v České republice představí od 18. 1. 2019 v pražské O2 areně.

zobrazit

Penzion Betlém Hlinsko

Penzion BETLÉM je umístěn v centru města Hlinska ve stejnojmenném skanzenu, který je součástí Souboru lidových staveb Vysočina (mimo jiné má ve své péči i skanzen Veselý Kopec). Z části roubená a z části zděná budova byla postavena v roce 2004.

zobrazit

Půjčovna pohádkových karavanů

Nabízíme k pronájmu zrenovované a upravené POHÁDKOVÉ KARAVANY v duchu klasických českých pohádek. Ideální pro rodiny s dětmi. Udělejte Vašim dětem radost výletem a cestováním spolu s pohádkovým domečkem na kolečkách. Čeká Vás pohádkové dobrodružství!

zobrazit

Hotel Bystré

Nově zrekonstruovaný hotelový komlex poskytuje az 50 lůžek. Nabízí mnoho příjemných služeb, z nichž zejména děti bude zajímat krásný bazén s teplou mořskou vodou. Po předchozí domluvě Vám rádi zajistíme hlídání dětí. Ideální pro rodiny s dětmi.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
cena za pokoj / noc 1. lůžkový 600,- Kč
2. lůžkový 1000,- Kč
3. lůžkový 1500,- Kč
4. lůžkový 2000,- Kč
snídaně 100,-Kč
děti na 3. a 4. lůžku 250,-Kč