Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Kyprův mlýn
detail detail detail detail

Last minute

Pokud hledáte místo, kde Vás ráno vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám na Kyprův Mlýn u Telče. Děti uvidí spoustu zvířátek, která bydlí na farmě.

http://www.kypruvmlyn.cz/3-cz-ubytovani

Informace

Kyprův mlýn

Knínice 79, Telč
Česká republika

Tel: 602 654 656
  • Celoročně dle telefonické dohody

Zajímavosti v okolí

Zámek a atrakce v Telči, Vranov, Bítov, Jaroměřice. Cyklotrasy propojené do Rakouska. Zábava pro děti v Jemnici, Stříteži.

Základní popis

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

Vybavení

DVD / pohádky na DVD, dětská postýlka, dětská židlička, dětské sedátko na wc, dětský domeček, dětský koutek, dětský příbor, dílničky pro děti, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, kuchyňka, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, nočník, ochrana schodiště proti pádu, půjčování hraček, ručníky / lůžkoviny, společenská místnost, stolní hry, televize, varná konvice

badminton, dětský domeček, dětský koutek, houpačka, hřiště, klouzačka, kočárek, mikrovlná trouba , možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, parkoviště , pískoviště, programy pro děti, projížďky na koních, půjčovna kol, trampolína, travnatá plocha, zahrada

Podrobný popis

Nabízíme ubytování v osmi apartmánech u nás na ekologické farmě Kyprův mlýn u Telče.

Ubytovací kapacita je 30 osob. Každý apartmán má vlastní kuchyň a sociální zařízení. Pro děti máme několik dětských koutků a dvě venkovní hřiště.

Protože jsme mlýn, tak hned pod domem teče říčka Želetavka, kde si děti taky hrozně rády hrají a stavějí hráze. U mlýna je rybník, kde je možno se koupat a také se projet na lodi.

Na farmě je také možnost se domluvit na jízdu na koni. Určitě doporučujeme také navštívit naše ovečky a kravičky a pohrát si s našimi velmi přátelskými border koliemi.

Lze si u nás taky namalovat hrneček, misku, kachlík - vyběr podle Vás.

schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Kyprův mlýn

Město: Telč

Hotel Svratka

Město: Svratka

Ubytování Dolní Kladiny

Město: Pelhřimov

Apartmány Kocourek

Město: Pelhřimov

Apartmán pod kostelem

Město: Polná

Pension Klokočí

Město: Kadov u Sněžného

Hotel na Vysočině Jehla s.r.o.

Město: Žďár nad Sázavou

last minute

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Pozor AKCE hotelu Panorama! Rodinná dovolená s BONUSEM! Rodinná dovolená s animačním programem! Rodinný balíček na jarní prázdniny: "Za poznáním i oslíky do Moravského krasu ".

Naše tipy

Zámek Slatiňany

Areál zámku Slatiňany je velmi rozmanitým místem. Nachází se zde hřebčín, rozlehlý anglický park, obora s jeleny a muflony nebo třeba třešňová alej a také alej s jedlými kaštany. V expozici zámku se dozvíte o životě knížat i personálu, který tu žil.

zobrazit

Muzeum autíček Vysočina

Muzeum je součástí hradu Příseka. Naleznete zde mnoho modelů nejen autíček, ale také tramvaje, tatry, malého letadla nebo mechanického válce. Součástí objektu je kavárna, kde se můžete občerstvit i zakoupit model autíčka jako malý suvenýr.

zobrazit

Toboga Fantasy - nový zábavní park v Praze

Počátkem května přibyl do pražského Avion Shopping Parku na Zličíně (vedle Ikea) další přírůstek do sítě obchodů a zařízení. Byl tu nově otevřen největší rodinný indoor park v České republice – Toboga Fantasy. Na rodiče s dětmi čeká na ploše přes 6000m2 na třicet hracích a sportovních atrakcí, doplňkové programy či výborné občerstvení.

zobrazit

Třebíčské mateřské centrum

Centrum nabízí velmi pestrou škálu možností. Volnočasové aktivity pro děti v podobě kroužků a kurzů, dále programy pro celou rodinu, hlídání dětí, pronájem prostor pro oslavy a jiné akce, ale také vzdělávání, poradenství či akce pro handicapované.

zobrazit

Rodinný zábavný park Fábula

Rodinný zábavný park FÁBULA je určen pro celou rodinu. Udržujeme českou pohádku díky originální pohádkové cestě s živými bytostmi. Máme vnitřní i venkovní atrakce. Zabavíme vás za každého počasí již šestý rokem.

zobrazit

Outdoor park Bílek

Outdoor parku Bílek u Chotěboře nabízí nevšední zážitek na čtyřkolkách na trasách různé náročnosti. V lanovém parku zažijete adrenalin na překážkách, zákopech s možnostmi úkrytu. V areálu se nachází množství přírodních překážek, stromy, keře.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Dospělý / noc 270,- Kč
Děti 2-12 let 170,- Kč
Termín slevy Popis Cena
Děti do 2 let zdarma zdarma
Pes / noc 70,- Kč