Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Kroužky nad Moníncem
detail detail detail detail

Last minute

Jsme skupina nadšenců milujících děti a řídíme se jediným mottem: Vše pro dětský úsměv! :) Tak neváhejte, usmívejte se s námi a přidejte se k nám! Pořádáme rodinný tábor, letní tábory, lyžařské zájezdy, příměstské tábory a mnoho dalších akcí!

https://krouzkynadmonincem.krouzky.cz/

Informace

Kroužky nad Moníncem

Ounuz 12, Jistebnice, Sedlec - Prčice
Česká republika

Tel: 608 995 523
  • Provoz celoroční

Zajímavosti v okolí

https://krouzkynadmonincem.krouzky.cz/moznosti-arealu/okoli-a-vylety

Základní popis

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

Vybavení

DVD / pohádky na DVD, dětská strava , dětská židlička, dětské lůžkoviny, dětské menu, dětský koutek, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, kuchyňka, mikrovlná trouba, možný vstup s kočárkem, nabídka snídaní / polopenze / plné penze, nekuřácké prostředí, půjčování hraček, půjčovna sportovního vybavení - halové sporty, restaurace / jídelna, společenská místnost, stolní hry, stolní tenis, varná konvice

bazén, dětská lyžařská školička, dětská sjezdovka, klouzačka, lanové atrakce, lyžařská škola, možný vstup s kočárkem, ohniště / gril / krb, parkoviště , programy pro děti, projížďky na koních, půjčovna lyží, travnatá plocha

A co u nás všechno máme? Je tu krytá tělocvična, venkovní hřiště, venkovní kryté učebny, vnitřní společenské prostory, vodní skluzavka a mnoho dalšího. V blízkosti našeho areálu najdete také skiareál, bazén, jezdeckou školu a dokonce i golfové hřiště

Podrobný popis

Malebný rekreační areál Kroužky nad Moníncem, který svým okolím připomíná ty nejhezčí pohádky, se nachází 78 km od Prahy.

Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Pořádáme jarní a letní tábory plné báječných her a kroužků s všemožným zaměřením – od tanečků, sportovních her přes putování přírodou za pomocí mapy a buzoly, až po jezdecký kroužek s úžasnými huculskými koňmi.

V zimě se u nás můžete naopak těšit na lyžařské kurzy na míru všem věkovým kategoriím. To ale není vše, co u nás mohou děti zažít! Realizujeme také příměstské tábory, florbalová soustředění, školy v přírodě, rodinné pobyty..., zkrátka samé zábavné akce, které tvoříme s láskou právě pro děti.

schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Landal Marina Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Kroužky nad Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Apartmán U kaple

Město: Třeboň

Vinický dvůr

Město: Český Krumlov

Jízdárna Zámek Skalice

Město: Čkyně

Penzion U Čápa Třeboň

Město: Třeboň

last minute

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

I cesta je již dovolená aneb na cestě s dětmi v pohodě

Dovolená nebo třeba prodloužený víkend vždy uteče jako voda, proto je dobré užít si i cestu jako součást relaxace. Aby tomu tak bylo, je dobré děti zabavit tak, aby nestihly trpět nudou, horkem nebo třeba žízní ... Dalším důležitým prvkem pro šťastný dojezd do cíle je někdy podceňovaný odpočinek. 

zobrazit

Krokodýlí ZOO Protivín

U nás naleznete nejrozsáhlejší evropskou kolekci 22 druhů krokodýlů. Uvidíte zde obry měřící více než 4m, ale i narozená mláďata. Zoo chová největší chovné skupiny nejohroženějších druhů – gaviála indického, gaviála sundského a krokodýla filipínského

zobrazit

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Při prohlídce Jihočeského muzea v Českých Budějovicích se seznámíte s expozicemi z přírody, pravěku a středověku, historií koněspřežky, historií tvrze Žumberk, s lidovým malovaným nábytkem z jižních Čech a navštívíte Lapidárium Jihočeského muzea.

zobrazit

Stezka korunami stromů - Lipno

Dobrodružná Stezka korunami stromů je 675 m dlouhá bezbariérová, naprosto bezpečná dřevěná lávka zakončená 40 metrů vysokou vyhlídkovou věží. Součástí jsou naučné didaktické prvky. Unikátní je 52 metrů dlouhý suchý tobogán s převýšením 24 metrů.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
Platba 2x za rok v září a lednu Cena většiny kroužků / za půl roku / za 15 lekcí 850,- Kč
K této ceně se u některých kroužků připočítává cena za materiál.