Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - HOTEL LEYLA ***
detail detail

Informace

HOTEL LEYLA ***

Frymburk 181, Frymburk
Česká republika

Tel: 777 075 714
  • Hotelová recepce je hostům k dispozici každý den od 08:00 do 20:00 hodin
  • GPS 48.658748, 14.170693

Zajímavosti v okolí

Stezka korunami stromů 675m dlouhá, zřícenina hradu Vítkův Hrádek, 1 km dlouhá bobová dráha v Lipně nad Vltavou, jezerní cyklostezka, Aquapark a wellness Frymburk, SCHWARZENBERSKÝ plavební kanál, mnoho rozhleden v okolí, Arena GOKART, Plešné jezero,

Základní popis

Hotel LEYLA *** nabízí ubytování ve Frymburku, u samotných břehů Lipenského jezera, přezdívaného jako Jihočeské moře. Těšit se můžete na moderně zařízené pokoje, vhodné i pro rodiny s dětmi. V hotelu se také nachází restaurace kavkazské kuchyně.

Vybavení

dětská postýlka, dětské menu, dětský koutek, domácí mazlíčci vítáni / po dohodě, internet / WiFi - zdarma, programy pro děti, restaurace / jídelna, společenská místnost, televize, varná konvice

dětský domeček, dětský koutek, klouzačka, možný vstup s kočárkem, parkoviště , pískoviště, programy pro děti

U nás najdete nejen uzamykatelnou úschovnu kol a lyží včetně sušáku lyžařských bot, ale také si můžete zapůjčit koloběžky pro celou rodinu.

Podrobný popis

Na kole s dětmi kolem Lipna
Cyklostezka v okolí Lipna je bezpochyby tou nejkrásnější v České republice. Za hezkého počasí můžete spatřit i alpské vrcholky a proto jsme na dovolené s dětmi vyzkoušeli hned několik cyklistických stezek.

Cyklotrasa pro rodinu Frymburk – Plánička – Vltavice – Frýdava
Jedná se o poměrně lehkou cyklotrasu se dvěma převozy, což se dětem velmi líbilo. Především nás zaujal Vltavický převoz, který je naprosto jedinečný zážitkem, obzvláště při větrném počasí. Až na malé výjimky, byla celá cyklotrasa vedena mimo silniční ruch, takže se děti mohly na kolech vyřádit dosytosti.

Frymburk – sv. Tomáš – Lipno- Frymburk
Tato cyklotrasa je ideální pro rodinný výlet vedoucí okolo lipenského jezera a my jsme si ji vybrali jako další cíl cesty. Je zde mnoho pláží, míst k občerstvení a především dětských hřišť, kde byly děti ve svém živlu . Absolvovali jsme výšlap na sv. Tomáše a Vítkův Hrádek, kde jsme měli celé Lipensko jako na dlani.

Cyklotrasa po okolí Stožce
Okolí Stožce přímo vybízí k bezpečnému cyklovýletu pro rodiny s dětmi, a proto jsme neváhali ani chvilku. ... zobrazit více

Celá cesta je velice pohodlná, výjimkou je stoupání na Hučínské cestě na Jelení a k portálu Schwarzenberského plavebního kanálu. Dále jsme pokračovali z Jeleního až nad Nové údolí k Rosenauerovu pomníku. Z Nového údolí zpět do Stožce jsme se mohli svézt vláčkem což děti uvítaly po tomto výletě.
V Lipně nad Vltavou se mohou děti vyřádit v lanovém parku, případně na Stezce v korunách stromů. Odtud je oblíbená cyklostezka do Frymburku, která je dlouhá 10 km a s nenáročným terénem. My jsme využili také převoz z Frymburku do Frýdavy a na kole pokračovali po druhém břehu zpět do Lipna nad Vltavou. Hladký povrch cesty umožnil také zajezdit si na kolečkových bruslích.

Lipno nabízí celou řadu zajímavých výletů, památek, na kole je možné se po cyklotrasách vydat také do blízkého Rakouska, ale to si necháme na příště. schovat

Mapa

Tipy na ubytování

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Dovolená U kamenného stolu

Město: Jindřichův Hradec

HOTEL LEYLA ***

Město: Frymburk

Parkhotel**** Hluboká

Město: Hluboká nad Vltavou

last minute

Vertical Park

Přijeďte s dětmi vyzkoušet všechny aktivity, které Vám naše středisko nabízí. Lezecká stěna, trampolíny, obří houpačka a další možnosti Vás nadchnou a pobyt na čerstvém horském vzduchu Vám vlije energii do žil.

Naše tipy

Offpark - outdoorové centrum

Offpark v Sušici je outdoorové centrum založené na organizovaném zážitku. Najdete zde mnoho volnočasových a adrenalinových aktivit. Můžete zkusit tarzaní skok, lanový park, dětský lanový park nebo například terénní koloběžky a mnoho dalších aktivit.

zobrazit

Jezdecký klub Amphora

Jezdecký klub Amphora nabízí možnost výuky v jízdě na koni pro milovníky koní. Klub nabízí: trénink na jízdárně, vyjížďky do přírody s instruktorem, vodění dětí, gymnastiku na koních. V krásné přírodě poznáte, že svět je nejkrásnější ze hřbetu koně.

zobrazit

Unikátní Skalka family park na Moravě láká rodiny s dětmi

Skalka family park si koncem listopadu jako první skiareál na Moravě a třetí v ČR pořídil unikátní technologii, která umožňuje výrobu sněhu i při plusových teplotách! Celý proces výroby sněhu probíhá zcela bez chemických přísad a při výrobě se používá jen čistá voda. Díky této technologii může Skalka přímo v Ostravě garantovat návštěvníkům stoprocentně hygienický sníh a navíc za každého počasí!

zobrazit

Archeopark Prášily

V Archeoparku Prášily na vás dýchne historie tajemného národa Keltů, žijících na území Čech od 6. do 1. st. př. n. l. Přijďte i s dětmi obdivovat rekonstrukci skutečných nálezů, anebo se zúčastnit programu přímo v rekonstrukci keltské vesničky.

zobrazit

Lanový park Libín

Akademie adrenalinový zážitků nabízí nepřeberné množství zábavy nejen pro dospělé, ale i pro děti. V našem parku o rozloze větší 1 hektaru najdete spoustu zážitků na celý den a to vše v krásných přírodních scenériích šumavského lesa na hoře Libín.

zobrazit

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno je moderní lyžařské středisko zaměřené na rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé lyžaře. O rychlou přepravu se starají 3 sedačkové lanovky. Součástí Skiareálu jsou 2 výuková hřiště - Foxpark kapitána Lipánka a Skischool Lipno Park.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Ceny a slevy

Termín Popis Cena
01.06. – 31.08. Dvoulůžkový pokoj Turista 1750,-Kč
26.12. – 19.03. Dvoulůžkový pokoj Turista 1750,-Kč
19.03 – 31.05. Dvoulůžkový pokoj Turista 1530,-Kč
01.09. – 26.12. Dvoulůžkový pokoj Turista 1530,-Kč
Podrobnější ceník viz web
Termín slevy Popis Cena
Dětské slevy Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA
druhé dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko 150,-Kč / den
Dětská postýlka 150,-Kč / den
Strava Polopenze – dospělá osoba 300,-Kč / den
Polopenze – dítě od 1,99 do 11,99 let 180,-Kč / den
Koloběžky dospělá osoba 250,-Kč 250,-Kč / den
děti 150,-Kč den 150,-Kč / den