logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Wellnessroubenka Třeboňsko

Wellnessroubenka Třeboňsko

Chlum u Třeboně 463, Třeboň, Jihočeský kraj
Wellnessroubenka Třeboňsko 00
Wellnessroubenka Třeboňsko
Wellnessroubenka Třeboňsko

+15 dalších

Wellnessroubenka Třeboňsko
Do oblíbených
+15 dalších

Základní popis

Wellnessroubenka – to je relax a pohoda u rybníka Hejtman, v nejvyhlášenější rekreační oblasti Třeboňska. Okolí roubenky obklopuje vlastní zahrada s grilem, posezením a hřištěm pro děti. Předností roubenky je vybavení – vířivá vana, sauna a sud.

Služby

  • Parkoviště
  • Vnitřní bazén

Podrobný popis

Roubenku najdete v krásné krajině jižních Čech, na Třeboňsku, v rekreační oblasti Chlum u Třeboně. V těsné blízkosti najdete rekreační rybník Hejtman, vyhlášený pro své sportovní využití a rybaření.

Nabízíme ubytování a pohodovou dovolenou pro rodiny s dětmi ve dvou chaloupkách – roubenkách, s celkovou kapacitou až 18 osob. Každá chaloupka má kapacitu až 9 osob. Ideální pro větší rodinu, nebo dvě rodiny.

Ubytování ve dvou až třílůžkových, stylově zařízených pokojích.

Užít si s celou rodinou můžete saunování nebo koupání ve venkovním koupacím sudu či ve vířivce, která se dětem bude líbit díky barevným efektům.

Využít můžete i zahradní krb pro grilování. Okolí roubenky obklopuje vlastní zahrada s grilem, posezením a hřištěm pro děti.

Aktuální ceník na webových stránkách.
... Zobrazit více

Vybavení

  • bazén

  • kuchyňka

  • stolní hry

  • televize

  • varná konvice

Tento objekt neposkytl informace o jejich vybavení

Zajímavosti v okolí

Stovky kilometrů cyklostezek - i do sousedního Rakouska, spousta kulturních tipů a zábavy, desítky tipů na výlety pro děti, historické památky, přírodní zajímavosti, jen 23 km od našeho ubytování najdete kvalitní devítijamkové golfové hřiště.

Kontakt