logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Ubytování Hrusice

Ubytování Hrusice

Hrusice 1, Hrusice, Středočeský kraj
Ubytování Hrusice
Ubytování Hrusice
Ubytování Hrusice

+10 dalších

Ubytování Hrusice
Do oblíbených
+10 dalších

Základní popis

Využijte jedinečnou možnost spát na tradiční teplé peci, jako pohádkový Honza! Ladovo stavení v Hrusicích má pro Vás a Vaše děti připraveno stylové komfortní ubytování s nabídkou výborných domácích buchet paní Míly. V okolí mnoho možností na výlety.

Služby

  Podrobný popis

  Nádherné ubytování ve staročeské chalupě v Hrusicích Vás zve k návštěvě! Hrusice, starobylá vesnička ve středních Čechách, jsou neodmyslitelně spojeny s dílem malíře a spisovatele Josefa Lady, který se zde narodil a prožil část života. STAROBYLÁ ZCELA AUTENTICKÁ CHALUPA S POPISNÝM ČÍSLEM 1 PŘÍMO NA NÁMĚSTÍ V HRUSICÍCH NABÍZÍ KOMFORTNÍ BYDLENÍ S ATMOSFÉROU LADOVÝCH OBRÁZKŮ. STEJNĚ JAKO V POHÁDKÁCH SE V PŘÍZEMÍ NACHÁZÍ OBYTNÁ KUCHYŇ S TELEVIZÍ A PŘEDEVŠÍM ZCELA PŮVODNÍ AUTENTICKÁ PEC, NA KTERÉ JE MOŽNÉ ODPOČÍVAT A NAHŘÍVAT SE. NA ZAHRADĚ DOMU JE VYBUDOVÁNO ZASTŘEŠENÉ POSEZENÍ IDEÁLNÍ PRO GRILOVÁNÍ, KTERÉ LZE UŽÍVAT I KDYŽ PRŠÍ. Dům disponuje dvěma krásnými stylovými ložnicemi v horním patře po čtyřech postelích. V prvním pokoji je ještě možné využít přistýlku. Dále jsou v domě k dispozici v obou patrech koupelny ( horním patře je také WC s umyvadlem ), ve spodní koupelně je pračka a sprchový kout. Na dvoře je možné parkovat až dvě vozidla pod uzamčením. Přímo v domě lze využít kosmetiku a masáže Paní domácí poskytuje služby kosmetiky a masáží v útulné místnosti ve spodním patře a pracuje s řadou originálních metod jako například baňkování, BIONIC, lávové kamena a mnohé další. Využívá přírodní ajurvédskou kosmetiku. Dovolená u nás Vás nabije pozitivní energií a zároveň Vám i Vašim dětem splní sen vyzkoušet si spaní na peci společně s pochutnáním si na výborné domácí buchě od paní domu.

  ... Zobrazit více

  Vybavení

  pračka, možnost přistýlky, autentická dobová pec s možností spaní, TV, snídaně s domácími moučníky,

  Zajímavosti v okolí

  Okolí poskytuje mnoho možností k zajímavým výletům. Navštivte např. Muzeum Josefa Lady, zámek Konopiště, zříceninu hradu Hláska, Mikešovu stezka, Průhonický park aj. Za 10 min. autem dojedete do Aquaparku Čestlice.

  Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 50
  • Vlak: 2000
  • GPS: 49.909333N, 14.737933E

  Kontakt

  Provozní doba

  • celoročně: dle telefonické dohody

  Mapa