logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Rokytka Snowhouse

Rokytka Snowhouse

Rokytnice nad Jizerou 237, Rokytnice nad Jizerou, Liberecký kraj
Apartmán
Apartmán
Uzamykatelné kóje

+6 dalších

Apartmán
Do oblíbených
+6 dalších

Základní popis

Rokytka Snowhouse je nový apartmánový dům v Rokytnici nad Jizerou. Nabízíme moderní apartmány s kuchyňkou (včetně myčky nádobí), prostorné uzamykatelné kóje pro Vaše vybavení ke každému apartmánu zdarma. Jen 50 m od lanovky. Parkoviště, Wifi zdarma.

Služby

  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
  • Parkoviště
  • Lyžařská škola

Podrobný popis

Rokytka Snowhouse nabízí komfortní a moderní ubytování v Rokytnici nad Jizerou jen 50 metrů od lanovky/sjezdovky. Hostům je k dispozici 21 pohodlných a prakticky vybavených apartmánů.

Apartmány mají praktické uspořádání, plně vybavenou kuchyňku včetně myčky nádobí, mnoho úložných prostorů a navíc ke každému apartmánu poskytujeme velkou uzamykatelnou kóji pro Vaše vybavení (kola, lyže, kočárek..), v kójích naleznete také vysoušeče bot. V objektu je k dispozici pračka a sušička.

Naše apartmány jsou nekuřácké. Přímo před domem je parkoviště a zastávka skibusu. Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma. Nabízíme dvoulůžkový apartmán s možností přistýlky, klasické čtyřlůžkové apartmány, čtyřlůžkový apartmán superior (prostornější s možností až 2 přistýlek) a apartmány se vstupem na terasu.

V okolí apartmánového domu je velké množství turistických i cyklistických tras, a spousta možností k výletům po okolí. Navštívit můžete například muzeum a sklárnu, bikepark, bobovou dráhu, lanový park a mnoho dalšího. Rádi Vám pomůžeme naplánovat Vaše výlety a poradíme i co dělat za nepříznivého počasí. Ubytování pro děti do 6-ti let je u nás ZDARMA.
... Zobrazit více

Vybavení

  • kuchyňka

  • televize

  • varná konvice

Tento objekt neposkytl informace o jejich vybavení

Zajímavosti v okolí

Bikepark, kuželky, lanový park, bobová dráha, tenis, motokáry, muzeum a galerie Starý kravín, sklárna a sklářské muzeum, vodopády, turistické a cyklistické trasy, přímo u sjezdovky.

Kontakt