logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Rekreační ubytování Hůrky

Rekreační ubytování Hůrky

žst. Hůrky, Nová Bystřice, Jihočeský kraj
Rekreační ubytování Hůrky 00
Okolí zastávky
Parní vlak v žst. Hůrky

+8 dalších

Rekreační ubytování Hůrky
Do oblíbených
+8 dalších

Základní popis

Nevšední a atraktivní ubytování přímo na nádraží? Pojďte vyzkoušet, jak se bydlí téměř na kolejích, navíc v srdci nádherné přírody jižních Čech v České Kanadě. K dispozici jsou tři apartmány se samostatnými vchody.

Služby

  Podrobný popis

  Rekreační ubytování Hůrky se nachází na nádraží úzkokolejné tratě vedoucí z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, nedaleko rakouských hranic. Ve zrekonstruované nádražní budově jsou k dispozici celkem 3 apartmány. Každý apartmán má samostatný vchod, pokoj s pěti lůžky, kuchyň s jídelním koutem, samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a WC. V případě potřeby existuje možnost přistýlky. Apartmány jsou elektricky vytápěny. Prostor pro parkování je k dispozici přímo u objektu.


  Okolí poskytuje mnoho výletních cílů, jak nádherné přírodní scenérie a historické památky, tak také moderní a oblíbené atrakce. Můžete navštívit nedaleký hrad Landštejn, zámek Červená Lhota a Jindřichův Hradec, Pevnostní areál Slavonice, Klášter, Muzeum čs. opevnění, Houbový park, Keramiku Maříž, několik dětských dílen, např. na nádraží v Nové Bystřici a využít několik turistických tras a cyklistických stezek. Ke koupání je vhodný nedaleký rybník Osika, který se nachází ve stejnojmenném kempu, Jindřišská pískovna či Aquapark a plavecký bazén Jindřichův Hradec. Pobyt si můžete zpestřit i jízdou vláčkem, vedeným parní nebo motorovou lokomotivou, který Vám navíc zastaví přímo u Vašich dveří.

  Každé roční období má v této oblasti své kouzlo, neváhejte a přijeďte.
  ... Zobrazit více

  Vybavení

  • dětská židlička

  • kuchyňka

  • varná konvice

  Vybavení kuchyně: kuchyňská linka, lednička, elektrický vařič, nádobí. Apartmány mají vždy samostatný vchod a všechny jsou s výhledem na perón. Apartmán C má vchod na perón.

  Last minute

  Už jste někdy trávili dovolenou na nádraží? Využijte netradiční možnosti ubytování v plně vybavených apartmánech a v nově rekonstruovaných budovách několika nádraží. Naše vlaky můžete využít při svých výletech - vlak vám zastaví přímo u prahu.

  Zjistit více

  Zajímavosti v okolí

  Za zmínku stojí nádherná krajina České Kanady. Oblast je tvořena žulovou a silně zalesněnou vrchovinou. Nejvyšším bodem Vysoký kámen (738 m). Po celé České Kanadě jsou rozesety skalní a kamenné útvary a rybníky. Centrem je zřícenina hradu Landštejn.

  Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0

  Kontakt