logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Rekreační středisko Kopánky

Rekreační středisko Kopánky

Rekreační středisko Kopánky
Rekreační středisko Kopánky
Rekreační středisko Kopánky

+8 dalších

Rekreační středisko Kopánky
Do oblíbených
+8 dalších

Základní popis

Naše středisko najdete v pohoří Bílé Karpaty (CH.K.O.), na kopci zvaném Mikulčin Vrch. Ubytovat se u nás můžete jak v hotelu, tak i v chatách. Okolí skýtá mnoho možností sportovního vyžití, jako například turistiku, cykloturistiku nebo lyžování.

Služby

  Podrobný popis

  Kopánky jsou rekreační středisko, které naleznete v pohoří Bílé Karpaty CHKO, v nadmořské výšce 650m, na kopci zvaném Mikulčin Vrch. Máme zde výjimečně čisté ovzduší a panenskou přírodu.

  Rekreace a ubytování v Bílých Karpatech nabízí mnoho možností ozdravného, relaxačního, odpočinkového a sportovního vyžití, jako např. turistiku, cykloturistiku, houbaření, sjezdové i běžkařské lyžování atd. Kopánky jsou přizpůsobeny hlavně pro rodiny s dětmi. Dále nabízíme pobyty dětí, školy v přírodě, dětské a rodinné tábory, výlety, adaptační kurzy, lyžařské kurzy, sportovní soustředění, ale i oslavy, svatby, školení atd. Kopánky jsou pro Vás k dispozici po celý rok.

  K dispozici je přístup k Internetu prostřednictvím rychlé Wi-Fi sítě pokrývající hlavní objekt, restauraci a okolní areál.

  Ve středisku můžete využít venkovní bazén, výceúčelové hřiště s umělou trávou(volejbal, nohejbal, tenis, malá kopaná, házená), dětské hřiště, ohniště a minigolf.

  Možnosti ubytováni:

  V hotelové budově na Kopánkách máme k dispozici následující pokoje:
  * v 1. patře 7 čtyřlůžkových pokojů
  * ve 2. patře 7 třílůžkových pokojů
  * ve 2. patře jeden dvoulůžkový apartmán
  Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou a balkon. V ceně ubytování je možno bezplatně zapůjčit televizor a využít wifi připojení k internetu. Bezplatné parkoviště je přímo u hotelu.

  Chaty
  V areálu střediska je rozmístěno pět chat, nejvzdálenější asi 30m od restaurace. Každá chata je rozdělena na dvě samostatné bytové jednotky a každá tato jednotka (polovina chaty) má vlastní vchod, sociální zařízení, sprchový kout s umývadlem, obývací pokoj se stolem a židlemi a ložnici se dvěmi patrovými a jednou obyčejnou postelí. Celkem je tedy deset chatových jednotek po pěti lůžkách, což je 50 lůžek. Chaty mají bezbarierový přístup.

  ... Zobrazit více

  Vybavení

  herna, Wi-Fi,

  Zajímavosti v okolí

  Za zmínku stojí rozhledna pa kopci Lopeník(8km),zánek Nový Světlov v Bojkovicích(15km)muzeum J.A,Komenského v Komni(5km)akvapark Delfín v Uh.Brodě(15km),hrad Buchlov a zámek Buchlovice(45km),ZOO Lešná-Zlín(50km).

  Kontakt