logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Rekreační středisko Elite

Rekreační středisko Elite

Pod Borným 261, Staré Splavy, Liberecký kraj
Rekreační středisko Elite - Máchovo jezero - chatky
Rekreační středisko Elite - Máchovo jezero
Rekreační středisko Elite - Máchovo jezero

+14 dalších

Rekreační středisko Elite - Máchovo jezero - chatky
Do oblíbených
+14 dalších

Základní popis

Příjemné čtyřlůžkové chatky kousek od Máchova jezera. Vlastní domácí kuchyně, kde pro vás zajistíme polopenzi. Stravovat se můžete ale i sami. Mnoho zábavy a atrakcí v okolí. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Služby

  • Dětská strava

Podrobný popis

Celkem 48 čtyřlůžkových chatek. Chytky jsou vybaveny jednoduše, ale vkusně. Obsahují lednici a terasu s venkovním sezením. Sociální zařízení jsou společné, v nedávné době (2016) zrekonstruované.

Stravu si můžete zajistit sami, kde můžete využít naše ohniště. Stejně tak rádi zajistíme polopenzi nebo jen snídani. Celý den je k dispozici bar s vlastním občerstvením.

Přímo v areálu a i okolí se nabízí spousta atrakcí pro zábavu nejen dětí: plážový volejbal, minigolf, trampolíny. Máchovo jezero je vzdáleno cca 700 m lesní cestou. V letních měsících bohatý kulturní program přímo u Máchova jezera nebo v obci Doksy.

Celý Máchův kraj je vhodný i pro cyklisty.
... Zobrazit více

Vybavení

  • dětská strava

  • společenská místnost

Zajímavosti v okolí

Hrad Bezděz, hrad Houska, zámek Lemberk nebo zámky Zákupy a Zahrádky nadchnou milovníky historie. V cca 60 km vzdáleném Liberci si můžete udělat výlet přímo na Ještěd nebo navštívit botanickou a zoologickou zahradu, případně i krytý aquapark.

Kontakt