logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Školní 8, České Budějovice, Jihočeský kraj
Penziony České Budějovice
Ubytování České Budějovice
Nejlevnější ubytování České Budějovice

+12 dalších

Penziony České Budějovice
Do oblíbených
+12 dalších

Základní popis

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města a výstaviště, s uzavřeným a monitorovaným parkovištěm. Ubytování je po dohodě s recepcí možné i se psem. Penzion patří mezi nejlevnější penziony v Českých Budějovicích.

Služby

  • Parkoviště

Podrobný popis

Penzion Minor ubytování České Budějovice.

Rodinný tříhvězdičkový penzion Minor je oblíbené a levné ubytování v klidné a tiché části města, nedaleko centra Českých Budějovic, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice kvalitní a levné ubytování. Kromě kvalitního a příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště.

Penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony ve městě České Budějovice, které se od roku 1990 věnují ubytování hostů.

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem.
V některých pokojích Vám ubytování zpříjemní kuchyňka s mikrovlnkou. Penzion Minor České Budějovice Vám ubytování v letních měsících zpříjemní přenosnými stojanovými ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje. Připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu ubytování penzion Minor.

V restauraci penzionu Minor České Budějovice jsou podávány chutné a rozmanité snídaně, večeři si ubytovaní hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku.

K penzionu je výhodná dopravní dostupnost s možností parkování. Pokud navštívíte Jižní Čechy - oblast Jihočeský kraj, Ubytování v penzionu Minor České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do města Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.
... Zobrazit více

Vybavení

  • televize

Penzion Minor České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán i pokoje vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním přijímačem a minibarem. Připojení k Wi-fi internetu je možné v celém objektu.

Zajímavosti v okolí

Možnosti prohlídky historického centra města Českých Budějovic. Exkurze v pivovaru BUDVAR, spojená s ochutnávkou piva. Rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí. Vyhlídkové plavby po řece Vltavě. Zajištění rybolovu a lovu zvěře.

Dostupnost

  • Metro: 0

Kontakt