logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Penzion Čeri

Penzion Čeri

Lánovská 1424, Vrchlabí, Královéhradecký kraj
Penzion Čeri
Penzion Čeri
Penzion Čeri

+18 dalších

Penzion Čeri
Do oblíbených
+18 dalších

Základní popis

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

Služby

 • Vnější bazén
 • Stolní tenis
 • Tenisový kurt
 • Dětský koutek

Podrobný popis

Pension Čeri Vám nabízí příjemné prostředí krkonošského městečka Vrchlabí, které je vhodné pro aktivní dovolenou i pro rodiny s dětmi. Nejbližší restaurace 300m vpravo i vlevo /Car Club a Restaurantbowling/, nákupní centra Penny i Lidl do 1km. V zimě poskytujeme ubytovaným hostům skvělé podmínky pro vyzkoušení všech sportovních odvětví. Blízké okolí horských středisek s téměř neomezenými možnostmi sportovního vyžití je ideálním místem pro Váš pobyt. Nabízíme možnost půjčení lyž. vybavení, snowboardů a běžek. Nástup na běžecké tratě je za domem! Další běžecký areál-Vejsplachy. Sjezdové tratě- Vrchlabí - Kněžický vrch, Herlíkovice, Bubákov, Lánov, Strážné, Benecko, Špindlerův Mlýn Ski busy zdarma od pensionu Další možné aktivity poblíž penzionu: hokejová krytá hala, welness centra, solná jeskyně, sport.aktivity, Vojenská zotavovna Bedřichov, aquapark Medvědín. Ale my jsme připraveni i na letní sezónu! Nabízíme možnost pronájmu tenisových kurtů, volejbalového a nohejbalového hřiště, ale i pro rodiny s menšími dětmi máme skvělé zázemí v podobě bazénu a dětského koutku s pískovištěm, houpačkami a skluzavkami. Rybníček s okrasnými rybami a za zahradou máme rybník k rybolovu, povolenky zařídíme. Náš penzion je vhodný pro pobyty rodin, jednotlivců, sportovních klubů, ale i pro oslavy narozenin, svatby, firemní akce aj. Budova nabízí 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, kuchyňka, spol.místnost, garáž na servis lyží, infrasaunu. Pokoje 1x5 lůžek,1x4 lůžka,2x3 lůžka a 2x2 lůžka. Max. 19 lůžek. Ski-boxy na lyže náleží ke každému pokoji. Dále nabízíme apartmán - kuchyň, 2 pokoje ( každý pokoj má vlastní WC, koupelnu ) - 1x5 lůžek, 1x3 lůžka, v kuchyni dvojlůžko, Vhodné max. pro 8 osob. Ať již Silvestr, Vánoce, prázdniny, týdenní i víkendové pobyty, pokaždé jsme připraveni vytvořit pro naše hosty příjemné prostředí a skvělou atmosféru, aby se k nám vždy rádi vraceli.

... Zobrazit více

Vybavení

 • dětská židlička

 • stolní hry

Kuchyňka, spol.místnost, infrasauna, garáž na servis lyží, TV + satelit. Ski-boxy na lyže - ke každému pokoji. Wi - Fi zdarma. K zapůjčení 3 velké a 1 dětská raketa s míčky na tenis, basket. koš + basket.míč, síť na volejbal, badminton, fotbal.míč.

Last minute

! POZOR AKCE POUZE PRO NÁVŠTĚVNÍKY PORTÁLU CESTUJ S DĚTMI.CZ ! V penzionu ČERI ve Vrchlabí od 10.3.2016: Ubytování na 2 noci + 2 hodiny tenisu zdarma! Při týdenním pobytu ( 7 nocí ) + 3 hodiny tenisu zdarma! Neváhejte a přijeďte si užít do Vrchlabí!

Zjistit více

Zajímavosti v okolí

Labský vodopád, pramen Labe, Sněžka, Bozkovské jeskyně, Sněžné jámy, Vodopád Kamienczyk (Polsko), Dvorský les aj.

Dostupnost

 • MHD: 0
 • Metro: 0
 • ČSAD: 1000m
 • Vlak: 1000m
 • GPS: 50.6235581N, 15.6312977E

Kontakt

Provozní doba

 • Celoročně -: dle telefonické dohody

Mapa