logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Penzion AMULET DUO

Penzion AMULET DUO

Rokytnice 6, Hrubá Skála, Královéhradecký kraj
Penzion AMULET DUO
Penzion AMULET DUO
Penzion AMULET DUO

+4 dalších

Penzion AMULET DUO
Do oblíbených
+4 dalších

Základní popis

V krásné přírodě Českého ráje, přímo pod hradem Trosky, je zasazen náš útulný apartmán, který nabízí ubytování vhodné pro zamilovaný pár nebo rodinu s 1 dítětem. Okolí skýtá rozmanité možnosti turistiky, cykloturistiky, houbaření, ale i relaxu.

Služby

  • Stolní tenis

Podrobný popis

Ubytování v apartmánu AMULET – DUO je pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v přímém sousedství vlastního apartmánu AMULET, který má kapacitu 12 (až 16) lůžek ve 2. podlažích.

Apartmány se nacházejí v tichém prostředí přímo pod hradem Trosky, obklopuje je nádherná příroda, pískovcové skály a 3 rybníky s možností příjemného koupání.

U objektu se nachází dětské houpačky, pískoviště, venkovní posezení s grilováním, popř. opékáním na otevřeném ohništi. Nově i trampolína a menší hřiště na fotbal a basketbal. Cyklisté mohou uschovat svá kola v přístavku pod uzamčením.

Chalupa je vybavena stylovým nábytkem s použitím moderních materiálů dnešní doby, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnou troubou, el.plotnou, lůžkovinami, TV, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Tento apartmán je ideální jak pro zamilované páry, tak i pro odpočinek a načerpání nových sil u dříve narozených dvojic, případně rodiny s jedním dítětem.

Domácí zvířátka akceptována.

800 m od chalupy příjemnou procházkou po stezce Podtrosecké údolí se nachází vyhlášená výletní restaurace Vidlák. Další možnosti příjemného posezení u dobrého jídla a pití je v restauraci Hrubá Skála – hotel Štekl, dále v restauraci pod hradem Trosky či v nedalekých lázních Sedmihorky.

Přijeďte k nám načerpat energii, nadýchat se čerstvého vzduchu a zalenošit si nebo naopak protáhnout se na kole. Krásné scenérie Českého ráje a prožité chvíle pohody v našich apartmánech Vám jistě zůstanou na dlouhou dobu v paměti.


... Zobrazit více

Vybavení

  • dětská postýlka

  • dětská židlička

Chata zařízena stylovým nábytkem s krbem. Kompletně vybavená kuchyňská linka s lednicí, mikrovlnou troubou, el.plotnou, lůžkoviny, TV. Možnost využít stolní fotbal a kulečník.

Zajímavosti v okolí

V širokém okolí je možné navštívit mnoho památek, hradů, zámků, přírodních zvláštností a krás. Jmenujme např. Trosky, Valdštejn, Hrubý Rohozec, Sychrov, Dětenice, Humprecht, Klokočské skály, Prachovské skály a mnohé další.

Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0

Kontakt