logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Penzion a restaurace Zlatovláska

Vyberte lokalitu

Kategorie

Penzion a restaurace Zlatovláska

Jižná 24, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Penzion a restaurace Zlatovláska u zámku Červená Lhota
Penzion a restaurace Zlatovláska u zámku Červená Lhota
Penzion a restaurace Zlatovláska u zámku Červená Lhota

+17 dalších

Penzion a restaurace Zlatovláska u zámku Červená Lhota
+17 dalších

Základní popis

Penzion s restaurací Zlatovláska najdete v turisticky vyhledávaném regionu Jindřichova Hradce a Třeboňska, necelý 1 km od zámku Červená Lhota. Kraj vybízí k výletům, procházkám, ale i k cykloturistice. Děláme vše pro to, aby se u nás dětem líbilo.

Služby

  • Půjčovna kol

Podrobný popis

Přijeďte na Jih Čech do penzionu Zlatovláska, který najdete jen 1 km od zámku Červená Lhota nedaleko měst Jindřichův Hradec a Třeboň. V okolí penzionu se nabízí spoustu tipů na výlety s dětmi, každý den se můžete vydat za jinou aktivitou a zajímavostí. Výlety do lesa, sběr borůvek a malin, koupání s dětmi a poznávání přírodních i historických zajímavostí - to vše můžete zažít v okolí našeho penzionu. Připravili jsme pohodlné ubytování pro turisty hotelového typu, kteří hledají odpočinek v pohádkové oblasti Jižních Čech. Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou, pořádání svateb a dalších oslav. Kapacita 50 lůžek poskytne komfort i početným skupinám. Ubytování nabízíme ...

Vybavení

  • nočník
  • televize
  • varná konvice

Připravili jsme pro děti tvořivé malování na motivy pohádky Zlatovláska, které je bude motivovat po celý pobyt a budou za ně dostávat drobné tématické dárky. V penzionu je pak pro ně připraveno i vybavení jako jsou postýlky, jídelní židličky, hračky.

Last minute

Penzion Zlatovláska nabízí nový Velikonoční balíček pro rok 2020. Rezervujte si včas pobyt na období 9. 4. - 13. 4. 2020 a užijte si s námi malování vajec, pečení mazanců a další super výhody v ceně. Penzion leží jen 1km chůze od zámku Červená Lhota.

Zjistit více

Zajímavosti v okolí

V Třeboni - vodníci či jiná pohádková strašidýlka. Doporučujeme výstavu s dílnou "Třeboň v marcipánu", výlet vláčkem po Třeboni nebo plavbu po rybníce Svět. V Jindřichově Hradci - Houbový park a Ráj skřítků nebo lanové a outdoorové centrum Landštejn.

Dostupnost

ČSAD: 500 m

GPS: 49.2452889N, 14.8931636E

Kontakt

Provozní doba

  • Check-out : v 11:00 hodin
  • Check-in : od 14:00 do 19:00 hodiny v den příjezdu.
  • Pozdější příjezdy jsou možné po domluvě.

Mapa